mRNA vakcíny poškozují mozek

Tento příspěvek už byl přečten 1109 krát!

Evropská studie dospěla k závěru, že očkování proti COVID 19 způsobuje „dlouhodobé poškození mozku“

Nový předtiskový dokument publikovaný na bioRxiv odhaluje, že spike proteiny z mRNA vpichů zamořují mozkovou tkáň očkovaných lidí.

Vědci v Německu a Dánsku hodnotili vzorky mozkové tkáně jak na myších modelech, tak na posmrtných lidech, přičemž hledali přítomnost a distribuci spike proteinu SARS-CoV-2. Podrobně si prohlédli osu lebka-meningy-mozek.

Naturalnews.com uvádí: Zjistili, že spike protein z očkování se hromadí v dřeni lebky, mozkových meningech a mozkovém parenchymu, což dále vysvětluje, že „injekce samotného spike proteinu způsobila buněčnou smrt v mozku, což zdůrazňuje přímý účinek na mozek. tkáň.“

Dokonce i dlouho poté, co prošel „pozitivní“ test na covid a infekce, zůstávají proteiny spike usazené v lidském mozku. Vědci tvrdí, že tyto přetrvávající vrcholové proteiny by mohly přispívat k dlouhodobým neurologickým symptomům, jako je mozková „mlha“ a ztráta mozkové tkáně.

Protein spike byl spojen s cestami souvisejícími s neutrofily a dysregulací proteinů zapojených do PI3K-AKT, jakož i komplementu a koagulační dráhy,“ vysvětluje článek.

„Celkově naše zjištění naznačují, že transport proteinů SARS-CoV-2 z hranic CNS do mozkového parenchymu a identifikované odlišně regulované dráhy mohou poskytnout pohled na mechanismy, které jsou základem okamžitých a dlouhodobých následků SARS-CoV-2, a mohou představovat diagnostické a terapeutické příležitosti.”

Opouštějí někdy proteiny covid jab spike tělo?

Až donedávna federální vláda spolu s některými státními a místními úřady naléhala na Američany, aby nadále dostávali opakované injekce na covid a „posilovače“, přičemž tvrdili, že je to jediný způsob, jak zabránit výskytu tohoto typu toxického nahromadění.

Ukazuje se, že čím více injekcí covidem člověk učiní, tím více se tyto proteiny a kdo ví co ještě rozdělí po těle, včetně mozkové tkáně, což má za následek potenciálně velmi vážné dlouhodobé zdravotní problémy.

Brzy bylo světu slíbeno, že obsah těchto injekcí se nedlouho poté, co byly vstříknuty, rozptýlí a nezanechá za sebou nic víc než imunitu a ochranu proti covidu. Nyní víme, že to všechno byla lež a že obsah výstřelů přetrvává, možná  navždy,  zatímco ochrana  nikoli.

Walter Chestnut  z WMCResearch.org  na to varoval již v roce 2021 po zahájení operace Warp Speed. Prohlásil, že „robustní imunitní odpověď“, kterou výstřely údajně vyvolávají, alespoň podle vládních úředníků, „může přijít za smrtelnou cenu“ –  a měl pravdu .

Ukazuje se, že četné recenzované studie již tehdy odhalily, že spike proteiny z injekcí se usazují v celém těle a zůstávají tam, deaktivují telomerázu člověka, což způsobuje předčasné stárnutí a možná i smrt.

Jak se telomery v průběhu času zkracují, vystavují DNA člověka zvyšující se úrovni korupce, což je okamžik, kdy se skutečně začnou objevovat příznaky stárnutí. V případě injekcí covidem se zdá, že jejich spike proteiny urychlují rozklad telomerázy, což má za následek rychlé stárnutí a předčasnou smrt mnoha lidí.

Brzy budou prosit o vyléčení z tohoto nového moru, který si pozvali do svých těl,“ napsal jeden člověk o „plně očkovaných“, kteří pravděpodobně litují svého rozhodnutí nechat se právě teď pobodat.

„Možná, že ‚očkovaní mrtví‘ budou tou skupinou, která povstane a zničí své tvůrce, podobně jako v knize ‚Frankenstein‘,“ napsal další. „To by byla ironie, ale jsem si jistý, že tito hlupáci, kteří vyrobili ‚vakcínu‘, už tento scénář použili jako možnost.“

[Zdroj: https://thepeoplesvoice.tv/european-study-concludes-covid-jabs-cause-long-term-brain-damage/]

[článek zaslal pan Rostislav Čuba]

error: Obsah je chráněný!