Náš stát, ohlasy lidí

Tento příspěvek už byl přečten 122 krát!

Ministr Stropnický chce mapovat počty mužů a žen schopných a ochotných podílet se na ochraně vlasti. Rád bych se dozvěděl, co konkrétního chtějí politici, abychom bránili. Zda cizí kapitál, cizí banky, cizí média, cizí šachty, cizí pozemky. Majetky zbohatlíků, korupčníků a tunelářů. Majetky politiků a jejich rodin. Proč bychom měli pokládat životy za zemi, která nám byla ukradena, za firmy, pro něž dřeme za 1/3 německých výplat, za obchodní řetězce, které zlikvidovaly drobné podnikatele a prodávají nám zdravotně závadný odpad, za ukradenou vodu? Proč bychom měli umírat za politiky, kteří celou tuto genocidu od roku 1989 umožnili a kteří nám pravidelně nadávají do komunistů, rasistů, xenofobů a nácků, šíří mezi lidmi nenávist a podporují světového agresora č.1 – USA? Děkuji za odpověď.
PS Není bez zajímavosti, že armádu, kterou zničil Václav Havel a individua jemu podobná už asi nikdo neobnoví. Zmizela rozsáhlá technika, závody na výrobu a opravy techniky všeho druhu, zanikly specialisté a z půlmilionové armády máme jakousi četu, co jezdí po světě jak cirkus Humberto, hradní stráž, dvě kapely a tři pronajaté stíhačky, které jsou věčně v opravě.

Milí novináři, už po stopadesáté čtu, že „Češi se bojí urchlíků“, „Češi se bojí islámu“. Není to pravda, lžete čtenářům!
My se jich nebojíme, prostě je tu nechceme a máme k tomu důvod. Stačí sledovat statistiky a znát dobře islám, jeho historii a současnost. Stačí sledovat zkušenosti sousedních států.
Měli byste to být v první řadě vy, z oficiálních médií, kdo tyto informace přinášíte. Neděláte to. Už jste zapomněli co je svobodný tisk, svoboda slova a povinnost dát stejný prostor i protichůdným názorům.Stali jste se služebníky multikulti politické „korektnosti“ a bojíte se popsat realitu takovou, jaká je. Novináře, jako vy, tato země nepotřebuje. Potřebujeme stejné hrdiny jako byli strůjci aféry „Watergate“. Odvážné a neúplatné.
A to je důvod proč je dnes věrohodnost oficiàlních médií na nule. Alternativní zdroje jsou cenějším zdrojem informací. A to je vaše ostuda. Zkuste najít poslední zbytek novinářské odvahy, pokud jej ještě máte.

No skutečnost je taková,že stát uměle drží životní minimum na nejspodnější hranici! V žebříčku evropských státu jsme druzí od konce! Proč? Protože zlodějna v tomto státě se nedá zlikvidovat a bohužel všichni politici jdou do služeb státu si nakrást. Takže logicky se ty peníze musí někde vybrat a našetřit! Přitom ekonomika v tomto státě roste velice slušně i když se to někomu nezdá. Korupce v politice se nedá zlikvidovat, je to jako infekce, na kterou není vakcína, Takže nikomu nejde o blaho národa, ale o vlastní kapsičku a ostatní ať třeba zhebnou? Lidem se jenom lže a vykládají bludy, jen se slibuje při volbách, ale ve skutečnosti všichni na obyčejné lidi kašlou. A tak to bude bohužel na pořád. Takže jako otroci budem platit daně a důchodový balíčky věnujme těm chudákům ve vládě. Jsou to taky lidi, ne? Staří lidé kteří celý život poctivě odváděli daně a když už není pro stát produktivní, tak ať umře? Dnes se léčí postižený člověk třeba tak, že se mu sebere invalidní důchod a papírově je zdráv. Cikánům pochopitelně důchody zůstávají, to bychom byli rasisti, že? No a tak to tady funguje!

error: Obsah je chráněný!