Digitální pasy WEF

Tento příspěvek už byl přečten 396 krát!

Britské supermarkety začaly zavádět nový systém digitálních pasů WEF, který odepírá běžným občanům možnost nakupovat potraviny, pokud jsou na černé listině kvůli nedodržování předpisů.

Podle znepokojivých záběrů zveřejněných tento týden na Twitteru řetězec supermarketů Aldi začal odepírat vstup lidem, kteří nemají na svých telefonech digitální pas WEF (Světové obchodní forum).
 
Klikni na obrázek a prohlédli si video, jak to reálně probíhá.
 


Na virálním videu muž za kamerou ukázal divákům zábrany, které brání nedržitelům pasů ve vstupu do nákupní zóny.

„Nyní mi to připadá jako počáteční fáze digitálního vězení, o kterém stále mluvíme,“ říká muž do kamery.

Lidé nakupující v high-tech obchodě nemusí po skenování svých telefonů odhlašovat, protože kamery sledují, jaké položky berou, spočítají celkové náklady a automaticky odstraní částku z bankovního účtu uživatele.

Kamery supermarketu dokonce umožňují zákazníkům nakupovat alkohol pomocí technologie rozpoznávání obličeje, která  odhaduje věk lidí,  takže dokáže určit, zda je jim více než 21 let.

Samozřejmě, mnoho křesťanů tvrdí, že celý proces skenování telefonů, aby se dostaly na veřejná prostranství, je tím, že si na to lidé zvyknou ještě před zavedením mikročipu nebo digitálního tetování podobného systému Mark of the Beast předpovězeném v  Bibli  .

Amazon a další společnosti nedávno spustily podobné obchody v několika zemích.

[Článek mi poslal pan Rostislav Čuba]

error: Obsah je chráněný!