Falešné PCR testy!

Tento příspěvek už byl přečten 171 krát!

PCR testy netestují pouze koronavirus, ale také něco více zlověstnějšího! Alfou a omegou každé pandemie jsou nemocní lidé a lidé, kteří nakažlivé nemoci podlehnou. Na začátku takové pandemie nového koronaviru to bylo podobné.
Byli jsme svědky záběrů z italských nemocnic plných nemocných pacientů, kde to personál absolutně nezvádal a zdravotnický systém byl na pokraji kolapsu. Viděli jsme také mrtvé lidi, které v USA odvážely nákladní auta.

V současnosti však navzdory rostoucímu počtu „infikovaných“, počty skutečně nemocných rostou pomaleji, protože kolem 70 až 80% lidí je bezpříznakových. Stejně počty mrtvých na COVID-19 nerostou tak rychle, jak počty „infikovaných“.
Zdá se, že celá „pandemie“ se v současnosti již netočí okolo nemocných a mrtvých, ale jen kolem „nových případů nákazy“. No a „nové případy“ se zase odvíjejí od PCR testů.

Zde je třeba si položit otázky:

Jsou PCR testy vůbec spolehlivé? A co vlastně testují, když většina lidí o své „smrtelné nemoci“ ani nevědí?
Mnozí lidé si již zvykli si dělat legraci, že „koronavirus je tak nebezpečný, že se musíte dát otestovat, abyste zjistili, že ho máte.“
Pojďme se proto podívat na tento test trochu blíže.

Jak funguje RT-PCR test na COVID-19?

Většina lidí si o PCR testech představuje, že zjišťují přítomnost celého genomu viru SARS-CoV-2 a tedy, že jsou velmi přesné. Nic však není dál od pravdy.
Nový koronavirus obsahuje asi 30 tisíc bází RNA. Báze DNA / RNA se označují písmenky a mohou být následující:

  • C (cytosin)
  • T (thymin)
  • G (guanin)
  • A (adenin)
  • U (uracil)

PCR testy na koronavirus testují jen asi 200 až 300 těchto bází, ne všech 30 tisíc bází celého genomu viru. A i těch 200 až 300 bází nepředstavuje jeden ucelený řetězec, ale několik kratších kousků.

Provedení a vyhodnocení PCR testu potom probíhá následovně:

Na odběrných místech odeberou člověku z úst a nosu vzorky. Ty pošlou do laboratoře. Tam pomocí enzymů a dalších metod namnoží geny v odebraném vzorku, neboť jeden genový řetězec z jednoho nebo dvou virů by neuměli zachytit.
Namnožení se provádí v cyklech a každý cyklus množství genů zdvojnásobí.
Takže, pokud se ve vzorku nachází například genom z jednoho viru a test je nastaven na 30 opakování množení (amplifikace), tak u jednotlivých cyklech množství hledaného genomu bude růst následovně: 1, 2, 4, 8, 16, 32, …. 1.073.741.824.
Čili na konci se ve vzorku již nebude nacházet genom z 1 viru, ale jako kdyby tam bylo něco přes jednu miliardu virů. No a to je již počet, který umí zachytit a vyhodnotit jako „pozitivní test na koronavirus“.

Na první pohled by se to mohlo zdát jako ideální test, jenže není. Během množení genů se totiž mohou vyskytnout i chyby a čím více cyklů provedete, tím více chyb se tam nakupí.
No a při určitém množství opakování by tam už těch chyb bylo tolik, že každý vzorek by vyšel pozitivní, i když ve skutečnosti se tam žádný virus nenachází. Říká se tomu také „falešně pozitivní případy“.
Počet opakování se nazývá číslo „Cq“. Takže jednoduchou změnou tohoto parametru je možné určovat, kolik testů vyjde pozitivních (tedy falešně pozitivních!). Čím vyšší počet opakování, tím vyšší chybovost.
Teoreticky by to mohli nastavit tak, že každý test vyjde pozitivní. Neříkám, že to dělají, ale kdyby chtěli, ta možnost tam je. Zde však zatím není problém. Problém je v tom, co vlastně testují.

Co ve skutečnosti testují PCR testy na koronavirus?

Na začátku pandemie čínští zdravotníci odebrali vzorky pár nemocných lidí ve Wuhai a z jejich plicní tkáně se snažili izolovat virus.
Správný postup je takový, že virus měli nejprve purifikovat a izolovat. Následně z takového viru očištěného o všechny nečistoty (bakterie, jiné viry, lidské DNA a podobně) měli sekventovat RNA nového koronavirus a podle toho pak nastavit PCR test.
To se však nestalo. Oni na stanovení genomu SARS-CoV-2 použili různé zkratky. Nebudeme zde nyní zacházet do toho, proč to udělali takto a ne po pořádku, protože to by bylo na samostatný článek.
V každém případě však platí, že v podstatě dodnes neexistuje standardní vědecký důkaz, který by naplňoval 4 Kochovy postuláty pro izolaci původce infekční choroby COVID-19. Psali jsme o tom podrobně v tomto článku.

To ale teď nechme stranou. Pojďme se podívat na protokol WHO (Světové zdravotnické organizace), který stanoví genové sekvence domnělého SARS-CoV-2 pro PCR Testy:

Uvedený protokol naleznete na stránce WHO (zdroj). Pokud by náhodou někde časem zmizel, tak jsme ho zálohovali i na naší stránce ZDE.

Jak je z obrázku vidět, protokol obsahuje 9 řetězců genových bází, které definují PCR test (o tom, jak na ně přišli a že nepostupovali vědecky správně, nechme prozatím tak).

Všimněte si druhý řetězec shora: CTCCCTTTGTTGTGTTGT

Tak, a teď se pojďme podívat na stránku ncbi.nlm.nih.gov, která popisuje primární sestavu lidského chromozomu číslo 8. Na konci uvedené stránky pod „ORIGIN“ se nachází toto:

A teď si to porovnejte …

Ano, vážení čtenáři, přesně tak! Obě sekvence jsou shodné. Co to znamená?

Znamená to, že jedna z devíti genových sekvencí, které definují PCR testy na koronavirus, je identická s částí lidského chromozomu č.8.

Shrnuto: PCR testy na koronavirus zahrnují lidské geny! Zajímavé, že?

Závěr:
Takže teď už víte, co všechno testují PCR testy na údajný nový koronavirus SARS-CoV-2.
Pokud se testy kromě genových sekvencí viru (a jen Bůh ví, zda jsou to opravdu sekvence viru) zaměřují i ​​na lidské genové sekvence, pak v podstatě každý člověk může mít výsledek takového testu pozitivní.
Nyní vám jistě přijde na mysl otázka, že proč tedy všem lidem nevycházejí testy pozitivně? Na Slovensku do přibližně července 2020 bylo kolem 1% testů pozitivních, nyní s rostoucími „případy COVID-19“ je to 2 až 4%.
Proč ne 100%, když se ty testy zaměřují i ​​na lidské geny?
Pamatujete na ten dříve zmíněný počet opakování množení (Cq)? Pokud je počet opakování příliš nízký, tak všechny testy vycházejí negativní, neboť počet genových řetězců je tam menší, než umí zachytit mechanismus testu. Když je opakování zase příliš, tak všechny testy vycházejí (falešně!) pozitivní.
To rozpětí ideálního počtu opakování Cq se pohybuje od 20 do 35 (u různých PCR testů se to může mírně lišit).
V případě, že by tam ten lidský gen nebyl a někdo by chtěl uměle zvyšovat počty „pozitivních případů“, musel by číslo Cq zvýšit nad toto rozmezí, například na Cq = 40. To by však bylo podezřelé. Pokud tam však ten lidský gen zahrnou, tak testy začnou ukazovat „pozitivitu“ i v normálním rozmezí těch Cq 20 až 35 opakování množení, což nevzbudí žádné podezření.
Pro zachycení té lidské sekvence genů na chromozomu č.8 je potřebný určitý počet opakování v rámci intervalu Cq 20 až 35, například tipneme si 30.
Oni test mohou nastavit na číslo Cq 24, což je sice méně než potřebných 30, ale jistá část testů, řekněme 1%, to už zachytí. Nebo to nastaví na číslo 25, test začne ukazovat 2% pozitivních, při Cq 26 to už bude 4% atd. Při Cq = 30 by to už bylo 100% pozitivních případů, protože všechny vzorky pochopitelně budou obsahovat lidský chromozom č.8.
Už vidíte, jak se s těmi testy dá krásně manipulovat?

Takže naše otázka:

Jsou PCR testy na koronavirus spolehlivé nebo někdo v pozadí pomocí nich manipuluje čísla „nakažených“, z čehož se pak odvíjejí na celém světě pandemické omezení v podobě Lockdown, roušek, sociální distance, dohledávání kontaktů, zavírání škol a obchodů, karantén a celé té hysterie kolem toho?
To je samozřejmě jen a jen naše spekulace. V úvodu a jádru článku jsme prezentovali fakta. V závěru jsme pak vyslovili naše hypotézy. Názor ať si už každý z vás udělá sám.

Pokud umíte dobře anglicky, na konci v zdrojích připojíme odkaz na video, kde na toto téma vedou rozhovor Dr. Andrew Kaufman a známý britský „Konspirátor“ David Icke, kterému téměř všechny „konspirace“ za posledních 30 let se nakonec ukazují jako pravda.
zdroje
Při psaní tohoto článku jsme využili následující zdroje:
video Dr. Andrew Kaufman a David Icke
PCR Test protokol od WHO
Lidský chromozom č.8
pieceofmindful.com

Pokud se vám článek líbil, nezapomeňte ho sdílet se svými přáteli a známými, jelikož může obsahovat velmi závažné informace, o kterých by mělo vědět co nejvíce lidí.
Zpracoval: Badatel.net

PS: autor webu by rád poukázal na poslední výzkumy (lze dohledat na internetu!), že nemoc Covid-19 není způsobená žádným virem, ale je bakteriálního původu a to na stejné bázi, jako tzv. Španělská chřipka, která vznikla (ne ve Španělsku!!!) na vojenských základnách USA za první světové války díky experimentální vakcíně, kterou píchali vojákům (lze taktéž velice snadno dohledat na internetu!)! Proto na ni (na léčení!) fungují antiparazitální přípravky typu Imervektin, který je de facto elitami zatracován a zesměšňován. Ale to je na druhý článek…

error: Obsah je chráněný!