Prý… prý… Prymula!

Tento příspěvek už byl přečten 157 krát!

Stačí si jenom najít definici „pandemie“ a „epidemie“. Třeba Wikipedie hovoří: „V ČR je to pro vyhlášení epidemie chřipky 1.600 až 1.800 nemocných na 100.000 obyvatel, významné jsou i další okolnosti, například trend, nakažlivost nebo úmrtnost.“
Když vezmeme v úvahu, že „skutečně nemocných s C19“ (nikoliv bezpříznakových/pozitivních!!! > viz níže), kteří jsou hospitalizováni, je nyní cca 7.000 lidí a cca 3.500 lidí je s lehkým průběhem v PN doma, tak to vychází na 105 nemocných na 100.000 obyvatel – takže žádná epidemie se nekoná! Už je to jasné i méně zručným v matematice???
K oné „bezpříznakovosti“ – masmédia a politici se ohánějí nesmyslnými čísly, když za nemocného označují „pozitivního“ člověka. Ovšem k „ne/spolehlivosti“ PCR testů (které definují pozitivitu i na další respirační viry, včetně chřipkových virů A a B, nebo i obyčejné rýmy (!!!), je toto označování velice diskutabilní.

Respirační onemocnění (tedy chřipky, zápal plic, rýma i C19) není NIKDY BEZPŘÍZNAKOVÉ! To je to samé, jako by někdo tvrdil, že máte BEZPŘÍZNAKOVÝ průjem…, když žádný průjem nemáte. V medicíně STÁLE PLATÍ: Kde nejsou příznaky onemocnění, není nemoc!
Nemoc je patologický stav organismu, projevující se PŘÍZNAKY pro danou nemoc specifickými – toliko základní lékařská poučka!
Kde nejsou příznaky, tam nemoc není.

Politikum: Když bylo v listopadu 2020 hospitalizováno cca 8.100 „covidových“ pacientů, vláda tvrdila, „že jsme na 90% kapacity nemocnic“. V lednu 2021 to bylo cca 7.500 pacientů a vláda strašila, „že jsme absolutně na hraně“. Na začátku února 2021, když se rušila zbytečná polní nemocnice v Letňanech, která stála daňové poplatníky 100 miliónů korun (!!!), bylo v nemocnicích cca 5.600 pacientů a vláda kvílela, „že jsme už za hranou“. Tak jaká se tu hraje hra? Kdo hraje tu hru: „čím lépe, tím hůře?“ Už jen tohle musí docvaknout i méně inteligentním jedincům…

Celý rok se nosily roušky (ve většině doma ušité, protože vláda nic!) a najednou se „jako“ zjistí, že nejsou tak účinné a že radši respirátory? Stačí si dohledat několik rozhovorů s plk. Romanem Prymulou, kde naopak obhajuje roušky a o respirátorech tvrdil, že „chrání jen nositele, ale nechrání ty ostatní“ (rozhovory lze dohledat na mainstreamu!). X odborníků (lékaři, biochemici, imunologové ap.) tvrdí, že zakrytí dýchacích cest je více zdraví škodlivé, než nějaký covid se smrtností v řádu 0,2 promile (!!!).

Jenže Hamáček (a jeho parta divných kamarádů s divnými firmami a se silnými vazbami na Čínu) nakoupili na jaře 2020 tuny respirátorů, které pak nenašly uplatnění (zůstaly ležet ve skladech), páč soudruh Prymula řekl ne (viz výše). Ale soudruh Prymula byl sestřelen (dokonce dvakrát – jednou z pozice 1. náměstka MZd a podruhé z pozice samotného ministra Zd!), takže Hamáček, Babiš, Havlíček a další melody boys začali čuchat, že je potřeba se na těch levných, čínských, šmejdsky vyrobených respirátorech bez platné certifikace a zcela neúčinných musí přeci něco vydělat. Takže od čtvrtka máme povinné respirátory! Kvalitu čínských výrobků snad nemusím připomínat, že? Jeden respirátor vyjde u výrobce cca 40-80 haléřů (!!!), ale lidé je kupují (v mylné představě, že je ochrání) za 40-80 korun za kus (!!!). To ani tohle lidem nedojde, že té bandě, co se nazývá vláda (i opozice) vůbec nejde o zdraví lidí? Že jim šlo a jde jen a POUZE o byznys? Za koho lobbuje Prymula a v jaké společnosti je předsedou? Že by něco kolem vakcín??? A kdo vlastní odběrná místa na C19 a kolik že stojí ten test??? Točí se zde miliardy, přátelé, a nikoho to ani netrkne??? To jsme jako národ fakt tak blbí?

Takže závěrem: Vůbec zde nejde o nějakou nemoc, vůbec jim nejde o zdraví obyvatelstva, to je jen hra a masmédia jim v tom sekundují. Tady jde o prachsprostý covidový byznys – s vakcínami (které nejsou otestované!), s ochrannými pomůckami, které nesou na krabicích jasné upozornění „No Medical“, protože jsou určeny pouze pro prašné prostředí, proti smogu a max. proti pylům.
Proto, když vidím, jak těm grázlům chce někdo ještě pomáhat, tak se mi otevírá kudla v kapse.
PS: Na rakovinu a jiné skutečné choroby umírá ročně násobně více lidí než na čínskou chřipku. Tím pádem oceňuji, že se někdo této oblasti věnuje a podporuje to, ale c19 je fakt za hranou…

error: Obsah je chráněný!