Na co tedy roušky?

Tento příspěvek už byl přečten 82 krát!

Francie zavedla povinné roušky od 20. července. Krátce na to u nich začaly stoupat počty nově nakažených podobně jako v Česku teď. Ovšem u nich to nebylo podzimem, v červenci a srpnu je u nich ještě naprosté léto. Náhoda?
Zdroj: Francie
Samozřejmě, že ne. U nás ta čísla vylítla, když se roušky začaly nosit od začátku září.
Zdroj: Česká republika
Jak je to možné? Vždyť ty roušky přeci mají chránit, ne napomáhat šíření čínské chřipky??? Vlády to samozřejmě ví, jen si z nás dělají prdel a chechtají se, jak jim lidi všechno zbaští 😉 A budou si dovolovat ještě víc, dokud lidi neprocitnou, přestanou se bát a začnou si dovolovat víc, aby si vlády tolik nedovolovaly!

Mám přítele, který se díky údajům o „koronapandemii“, zveřejňovaných úřady, naučil jaksi předpovídat. To je nepochybně dobrý krok vpřed, který má ovšem svá ALE… Opravdu jsou ta čísla skutečná? Má to ověřené minimálně ze dvou dalších, na státu nezávislých zdrojů? Už několikrát proběhlo i v „mozku vymývajícím“ mainstreamu (asi záblesk procitnutí), že se musely čísla měnit ze dne na den a to VŽDY směrem nahoru! Nakolik můžeme věřit naší (a potažmo i dalším vládám), že jen a pouze dodržování přísných pravidel je jediná cesta z této epidemie strachu? Je skutečně jediná? Nebo je to jen zástěrka pro ještě více a ještě vetší omezování, třeba svobody shromažďování?

Včera proběhla demonstrace, která byla na příkaz úřadů nakonec rozpuštěna. OK. Pak ale skupinky tzv. chuligánů začaly provokovat a napadat policisty (ne jiné demonstranty!). Spousta lidí si nyní myslí, že ta demonstrance se zvrtla a odsuzují ohlašovatele. Jenže demonstrance se nijak nezvrtla, ano, vláda sice přikázala demonstrovat do 500 lidí a má pro to svoje důvody (nikoliv kvůli tzv. koronaviru!), účastníků bylo cca 2.000, ale co by to byla demonstrace proti vládním nařízením, kdyby musela dodržovat vládní nařízení, že? Navíc Ústava a Listina základních práv a svobod je vyšším zákonem než nařízení vlády! Včera jsem postoval video, že se onoho „zvrtnutí“ aktivně účastnila PČR formou provokatérů. Kdo neví, že tento „nástroj“ policie a tajné služby používají pravidelně, aby ovlivňovaly rozvášněné davy, tak ať si myslí, že oni fanoušci fotbalu a hokeje byli do jednoho náckové. Už od dávných dob se provokace pomocí nastrčených agentů používala! Další můj přítel napsal, že demonstrace bude použita jako nástroj k posílení pravomocí bezpečnostních složek a vlády, možná i k vyhlášení vyjímečného stavu – ANO, o tohle tu jde! Ovšem napsal, že asi jen do března 2021. Nesouhlasím! Dle všech informací, co jsem dosud získal a vyhodnotil, „by měl/nebo bude“ tento stav trvat minimálně do roku 2025! A to v celém civilizovaném světě.
V lednu či v únoru 2021 bude proveden Velký Restart – jak to nazvali GE v Davosu, který potrvá minimálně 4 roky! Ona výše zmíněná demonstrace a bitka je jen kapička oleje do ohně… Čeká nás ještě 17. listopad, nezapomínejme a na tento významný den se opět již „něco“ chystá.

Takže moje předpověď zní: ANO, líp už bylo, teď už bude jenom hůř! Čekají nás „příjemné“ věci – vakcinace narychlo vyvinutou vakcinou proti zřejmě laboratorně a geneticky upravenému viru – ale to bude jen část její funkce, větší část bude mít za cíl ovlivnit DNA tak, abychom byli povolnější, ztratili individualitu a více podléhali stádovosti, čekají nás zákazy vycházení, cestování. Omezení ústavních práv na svobodu shromažďování a na svobodu slova a další omezování občanských práv (zapomeňte na zbraně!) – vše po rouškou boje proti pandemii.
Takže chybí jen potravinové lístky, lístky na základní obuv a oblečení (jako za války!), jednotná uniformita obyvatelstva – co tak třeba jednotný typ respirátorů, který bude obsahovat identifikační čip a GPS modul? Když už leze ven na světlo, že látková rouška viry nikdy nezastavila a nezastaví (je určená zejména k zamezení kontaminace bakteriemi a plísněmi, nikoliv viry!). Takový jednotný typ (samozřejmě vyráběný v Číně) dovoli deidentifikaci dle vnějších znaků, ale naopak bude možné jasně identifikovat majitele 😉

Na závěr zajímavý článek: Rozbor metodiky vykazování úmrtí na Covid-19

Uvidíme a uslyšíme, přátelé 😉 Jsem stále pesimistický optimista!

error: Obsah je chráněný!