Obětování soudruha Prymuly neslavím, tuším plán…

Tento příspěvek už byl přečten 112 krát!

Prymula byl přistižen v restauraci bez roušky a bude ho to stát křeslo. Na chvíli jsem se zaradoval. Dostal své. Jenže, ono by to mohlo být trochu jinak.

Dnes ráno na mě vykoukla senzační zpráva. Prymula byl přistižen v restauraci bez roušky a bude ho to stát křeslo. Na chvíli jsem se zaradoval. Ten protivný plukovník, co terorizoval arogantně celý národ dostal své… Jenže, ono by to mohlo být trochu jinak.

Vzpomeňme si především na to, kdo nám soudruha Prý-mulu představil. On sám se uvedl více než skvěle svými skandály v královéhradecké nemocnici, odkud díky němu odešlo mnoho schopných doktorů a kterou vesele tuneloval. Jeho kšeftování s vakcínami je také už známé. No a co by se zdálo pro normálního občana jako trestná nemorální činnost je – jak se ukázalo už mnohokrát – skvělá kvalifikace pro práci v politice a v případě soudruha Prymuly cesta k ministerskému křeslu. Tam ho – po panu Vojtěchovi, který na to měl evidentně slabý žaludek a chtěl si zachovat poslední zbytky cti a sebeúcty – dosadil náš fantom a fenomén Andrej Babiš. ANO, další poslušný, který bude plnit zločinecký plán.

Už úvodem se ale ukázalo, že Prymula je nezvladatelný arogantní a papalášský psychopat, který otáčí své názory, citáty a nařízení ještě častěji než Babiš, což je vážně co říct. Sám Andy se zalekl. Stačilo už jen, aby národem nenáviděný Prymula „přitvrdil“ a lidé vyšli do ulic. Zde nastoupil „Rudý svetr“, soudruh Hamáček, který vyprovokoval střet policistů s pokojnými demonstranty, aby pak mohl hlásat do zaplacených médií, jak fotbaloví chuligáni napadly chudáky neozbrojené policisty. O tom, co se tam ale stalo naštěstí už nevypráví jen zkorumpovaná media, věrní svému dlouholetému krédu – děsit a lhát, ale především videokamery na mobilech očitých svědků. Kdo vážně nemá roušku i přes oči, musí to vidět. I navzdory médiím, věrným .

Co se stane dál? Z demonstrace je poprask a několik žalob, důkazy jsou i navzdory cenzuře facebooku, který vytrvale všechna videa maže, jasné. Lidé si je zálohují, vznikají nové sociální sítě bez cenzury. Nastává krizový plán – nikoli občanů, ale zločinecké vlády. Soudruh Hamáček dostane Koronavirus. Nikoho v tu chvíli nezajímá, koho mohl nakazit, protože papaláši se přeci zodpovídat ani trasovat nemusí. Ejhle, „vražedný virus“ má lehký průběh, bolí ho hlava a má tlak pod očima – překlad do řeči normálních lidí – podzim. Vím, že pan Flégr by už při těchto symptomech vraždil všechny kočky s toxoplazmózou a kopal hroby pro „tisíce“ nemocných. Ale je to zjevně jinak. Soudruha Svetra budou ještě někteří neprozřelí litovat a děkovat mu, jak nechal zmlátit chuligány, ne lidi, které nenechal z uzavřeného – ano, navzdory hlásání o rozpuštění bylo náměstí vážně uzavřené, lidé nemohli odejít – náměstí odejít ani děti a psy…

Další krok? Musíme se zbavit Prymuly a utišit dav. Obětujeme ho, neboť je to i pro nás nezvladatelný psychopat a neřízená střela. Neboli – vážně si myslíte, že na Vyšehradě se jen tak potlouká novinář s foťákem a náhodou vyfotí Prymulu bez roušky po zavírací době? Restauraci Rio znám, stejně jako další, kde se scházejí papalášové, o tom se ví. Ale lidé, že by zrovna Blesk, kteréhož novinář nedávno hlásal o agresivních chuligánech v přesile a zcela otočil fakta – rozumějme, tradičně lhal – o demonstraci, ten Blesk se najednou postaví za lidi a pošle usvědčit soudruha plukovníka? To trochu mírně zavání, ne? Opět jsme u mého oblíbeného filmu „Vrtěti psem“.

Inu a zatím se potichu hlasuje o plánu stavět z kapes daňových poplatníků polní nemocnici v Letňanech za 26 milionů, navzdory tomu, že prý pan Kellner nabídl bezplatný pronájem O2 arény. Z bezplatného přece není „malá domů“ pro ministry, že ANO…

Co je ale na celé situaci nejděsivější? Médii už prosákly i zprávy, co se děje například v Austrálii, že tam má policie právo člověka vysvléknout a očkovat přímo na ulici. Na sousedním Slovensku, kde lidé bojují jako my, už jejich soudruh premiér nakázal plošné testování a perzekuce těch, kdo odmítnou. To se hrozně rychle blíží čínskému systému sociálních benefitů – rozuměj, benefitů relativní svobody a základních práv, pokud jste poslušní systému.

A to nejhorší na konec. Lidé svolávají demonstraci na 17.11.2020 a vláda, které teče do bot, sem zve spojenecká vojska. Tentokrát – na rozdíl od situace v roce 1968 – to nejsou Rusové, ale poslušní Američané, kteří mají „pomáhat“ v nové polní nemocnici „Čechům“ – rozuměj vládě – násilně očkovat ty nepoddajné živly a zabránit – pro naší ochranu samozřejmě – dalším demonstracím. No a kdo bude nový ministr? Pokud to nebude nikdo, kdo vystoupil v minulosti s fakty o tomhle Covidím zneužití moci, je to jedno. Nebude to jistě pan Žaloudík. Pravděpodobně to nebude ani pan Ludvík, který se „odkopal“ reportáži bez roušky, jak vesele laškují s Prymulou. ČT 24 za to patří nečekaně dík… Národ to viděl, bohužel Andy. Sociální demokrat Ludvík je mimo. No a kdo tedy? Musí se najít někdo poslušný – co třeba katastrofiolog Flégr? Garantuji jediné. Nebude to nezávislý (rozuměj nezkorumpovaný nebo se zdravým rozumem) odborník, ale loutka, kterou opět – případě nebezpečí – obětují.

Zdroj: https://vytasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=759575

error: Obsah je chráněný!