Ztráta demokracie na Slovensku?

Tento příspěvek už byl přečten 114 krát!

Slovenská policie při střelbě do demonstrantů zasáhla 15-letého chlapce přímo do hlavy, svědecké video zachycuje okamžik zásahu projektilu do temene hlavy! Chlapci se začala řinout krev z hlavy doslova proudem, podle lékaře došlo k zásahu cévy! Ministr obrany označil na Facebooku občany na demonstraci za opice, rváče, extrémisty a psychopaty! Policie střílela z bezprostřední blízkosti do davu lidí gumové či plastové projektily, sonické granáty a demonstranti křičeli, co si to dovolují, vždyť tu jsou lidé! Připomínka 31. výročí 17. listopadu připomínala spíše definitivní pohřeb demokracie na Slovensku!
Zásadní je video, které zachycuje ošetřování. Podle lékaře, kterému jsme video předložili, došlo k zásahu temenní cévy, která zásobuje krví celou pokožku hlavy a vlasů, to je ta příčina řinoucí se krve z hlavy. Lékař, na kterého jsme se obrátili, ovšem na videu identifikoval, že chlapec se nachází v šoku, projevuje známky traumatu, nevěří tomu, co se stalo, rukou si čichá ke krvi na prstech a nevěří, že je to krev, opakuje, že nic se mu nestalo, zatímco z díry v hlavě mu crčí krev. To je typická šoková reakce člověka po střelném zranění, které vyžaduje lékařské ošetření a dozor další osoby.
Zranění chlapce…

Reakce Ministra obrany SR:

Stávající systém je pouze iluzí demokracie. Množina stejných lží se nazývá pluralitní parlamentní systém. Kdy všechny strany obsluhují pouze jednu koncepci, která je skrytá očím davu, a vytváří se iluze svobody, asi jako když si svobodně vybíráte kartu z balíčku kouzelníka. Pravidelná čtyřletá volební rotace stranických kádrů kromě toho ještě efektivně blokuje i při sebe lepší dobré vůli řídících kádrů zformování alternativní koncepce, nemluvě už o realizaci alternativní lidštější koncepce dle plné funkce řízení, to už je v podmínkách pluralitní parlamentní demokracie prakticky vyloučené. Lidovláda (nikoli davovláda) je možná pouze za podmínek, kdy je Koncepce otevřená pro všechny. Změna je možná pouze zdola, ze shora nám nikdo nic nedá.
[Přemek Horský]

Asi tak před pěti lety jsem si všiml v novinách The Washington Post (všichni zde asi dobře vědí komu tyto noviny patří) pod jejich hlavičkou názvu zvláštní věty: „Demokracie zemře ve tmě.“ Dokládám důkaz že to tam opravdu mají.Washington Post
[Georg Hänslchen]

error: Obsah je chráněný!