A další zajímavé zprávy…

Tento příspěvek už byl přečten 1547 krát!

ČESKO: Náčelník generálního štábu Karel Řehka během úterní konference Naše bezpečnost není samozřejmost na Pražském hradě opět hovořil o mobilizaci, považuje za špatné, pokud u lidí vyvolává paniku. „Nechci se nikoho dotknout, ale podobná slova jako Karel Řehka, náčelník generálního štábu, nemůže vyslovit normální člověk,“ hrozí se právník Tomáš Nielsen, který Řehkova slova na svém twitteru rozporoval a označoval za strašení. „Prosím, přestaňme si hrát na Čínu, Rusko nebo USA. Jsme Česká republika. Je to děs, co z těch našich zástupců padá a jakou podporu to nachází v médiích,“ vzkázal Nielsen.

Zdroj: https://cz24.news/mobilizace-vyvolava-paniku-podivil-se-rehka-pravnik-padl-do-zidle-to-nemohl-rict-normalni-clovek/


Od roku 2024 se nesmí o Oscara ucházet film, kde nejsou v hlavních rolích barevné menšiny a bez zastoupení LGBTQ. Šílená woke politika se stále více odráží i v hollywoodské tvorbě, která má za cíl ovlivňovat masy diváků a vštěpovat jim „správné“ názory. Kladná postava musí být nyní nejlépe černoch a ideálně trans nebo gay. A menšiny musí mít ve filmu i patřičné zastoupení – byť by se jednalo o film ze středověké Evropy, kam žádní černoši nepatří. Pokud by byl uveden dnes, Kmotr by pravděpodobně neměl šanci získat Oscara za nejlepší film.Počínaje slavnostním ceremoniálem v březnu 2024 nebudou filmy zahrnuty do nominací na Oscara za nejlepší film, pokud v nich nevystupuje hlavní nebo významná vedlejší postava z nedostatečně zastoupené rasové nebo etnické skupiny, pokud se hlavní zápletka nesoustředí na nedostatečně zastoupenou skupinu nebo pokud alespoň 30 % aktérů nebude patřit k alespoň dvěma nedostatečně zastoupeným skupinám (etnické menšiny, LGBTQ nebo osoby se zdravotním postižením).Akademie zachází v pravidlech i dál, neboť například určuje i etnické složení filmového štábu apod. Některé hlasující členy Akademie tato nová pravidla rozhořčila. „Je to naprosto směšné,“ řekl jeden z režisérů Postu. „Jsem pro rozmanitost, ale nutit vás, abyste si vybrali určité typy lidí, pokud chcete být nominováni? Díky tomu je celý proces umělý. Správná osoba pro danou roli ji musí také dostat. Proč byste měli být omezeni ve svých volbách? Ale takový je svět, ve kterém žijeme. Je to šílenství.“
Herec Richard Dreyfuss souhlasí. Když minulý měsíc diskutoval o nových standardech pro inkluzi v pořadu PBS „The Firing Line“, herecký veterán odsoudil pravidla: „Chce se mi z nich zvracet.“

Generální ředitel amerického fast food řetězce Chick-Fil-A CEO Dan Cathy prohlásil v televizní panelové diskuzi „církev a rasismus“, že by běloši měli hanbou čistit boty náhodně kolemjdoucím černochům. Prý je potřeba přejít o slov k činům. Je prý jedno, zda černoch má zrovna na noze tenisky, nebo sandály! Je potřeba ukázat bílou poníženost a hanbu. Sám šel hned příkladem a začal během hovoru čistit boty přítomnému černému raperovi Lecraeovi.
Sám prý již nakoupil 1500 kartáčů na boty a rozdal je svým zaměstnancům!
Člověk si klade otázku, kam až tohle šílenství zajde. Má snad pan ředitel doma černé otroky? Nebo je měli jeho rodiče? Proč by měla bílá máma od dětí, která musí tvrdě pracovat, aby uživila rodinu, čistit boty černým drogovým dealerům?!
Útok na bílou rasu přešel do nové fáze. Tohle vnucování morální viny je osvědčenou taktikou globálních finančních elit od roku 1945. Nejprve za židovský holocaust (třeba i Čechům, kteří byli první obětí nacistického řádění, je vnucován pocit viny za tuto smutnou událost, na které ale neměli žádný podíl!), pak za koloniální minulost, nyní za údajnou klimatickou katastrofu, válku v Sýrii, sucho, záplavy… zkrátka všechno.

Italské úřady provedly sérii kontrol v „etnických“ restauracích vlastněných a provozovaných imigranty. V polovině z nich zjistily vážné nedostatky. Nejčastěji se jednalo o prošlé potraviny, zkažené potraviny, nepořádek a hygienické nedostatky. Italské úřady zabavily 128 tun potravin a plánují v kontrolách pokračovat.
V Itálii vidíme, co to znamená „brát si svoji zemi zpět“. Kdy etničtí Italové po mnoha letech začínají být na prvním místě a imigranti najednou zjišťují, že dlouhé období výhod a nulové kontroly končí.
U nás by to totiž nebylo jinak a v případě skutečných kontrol by české úřady musely zavřít skoro všechny muslimské kebabárny, asia bistra a vietnamské pho restaurace. Na první pohled totiž je jejich hygiena a kvality nabízených potravin na velmi nízké úrovni a stravování v nich je skutečný hazard se zdravím. Otázkou je, co vlastně jejich majitelé skutečně dělají, provozování resturace to mnohdy na první pohled není…

Z “vyspělého” Západu: ZÁPADNÍ EVROPANÉ VYDĚŠENI PRUDKÝM RŮSTEM ÚTOKŮ NOŽEM!!
120 útoků denně ve Francii! Za týden ubodáni 3 Londýňané! V Německu 21 000 útoků nožem ročně!
V Anglii se vedou statistiky vražd a útoků nožem 76 let, a loňský rok byl naprosto rekordní, jak v počtu vražd nožem, tak v počtu ostatních útoků nožem. Obětí vražd bílé pleti bylo 63%. Podle organizace BenKinsela, která útoky nožem v Anglii sleduje a vyhodnocuje, došlo za posledních 12 měsíců k nárůstu vší kriminality o 6%, ale k nárůstu útoků nožem o 46%! Celkem 49 265 Angličanů se za posledních 12 měsíců stalo obětí útoku nožem. Každý 1080.Angličan se tak loni stal obětí útoku nožem. V nejhůře zasažené oblasti West Midlands, kde se rodí už 24% dětí pouze imigrantským matkám, a imigranti představují už 14% obyvatelstva, došlo loni k naprosto raketovému růstu útoků nožem o neuvěřitelných 4 938 %!!
 
PS: Zdroje i články jsou snadno dohledatelné na internetu 😉

 

 
 
error: Obsah je chráněný!