Podvodemie s COVID-19!!!

Tento příspěvek už byl přečten 102 krát!

Pachatelé VELKÉ PODVODEMIE („plándemie“) prohlásili COVID-19 za koronavirus (konkrétně za nový koronavirus SARS-CoV-2) pro záměrné zmatení mezinárodní lékařské a vědecké veřejnosti, za účelem toho, aby léčba byla prováděna neúčinně, pomocí pro ně výnosných léčebných postupů, a aby bylo dosaženo povinného očkování Covid vakcínou a zavedení certifikátu o imunitě (tzv.covid pasy k totalitní kontrole populace).

KLÍČOVÝ BOD: Plicní ventilace pacientů s tzv. COVID-19 se ukázalo jako škodlivé pro plíce a často smrtelné, jak svědčí několik lékařů a zdravotních sester. Pět profesorů lékařské fakulty v Itálii také v tomto vědeckém výzkumu správně poukázalo na extrémní rizika ventilátorů: Covid-19 nevede k „typickému“ syndromu akutní respirační tísně a tudíž „léčba“ plicní ventilací je tragický postup!

Z článku (překlad):
Zdroj: http://stateofthenation.co/?p=40946
Jako integrativní medicínský konzultant a poradce pro koronaviry jsem brzy poznal, že COVID-19 není koronavirus. Můj první pacient s covidem začal vykazovat klasické příznaky covidu v prvním týdnu prosince r. 2019. Podle toho, jak příznaky odolávaly prakticky veškeré léčbě, kterou jsme předepsali, poznali jsme, že se nejedná o POUHÝ koronavirus. Po každém následujícím ataku nemoci se soubor symptomů buď zhoršil co do intenzity a počtu, anebo se proměnil ve zjevně odlišný chorobný proces.

Tak jsme poznali, že máme co činit s vysoce sofistikovanou biologickou zbraní, podobnou jako bioinženýrsky vyrobená Lymská nemoc (Lyme Disease, LD), která byla vypuštěna z laboratoře na Plum Islandu u pobřeží Connecticutu kolem roku 1975. Také jsme pochopili, že to, co bylo záměrně pojmenováno „syndrom Covidu“, není ve skutečnosti způsobeno koronavirem (pokud se toho koronavirus vůbec účastní).

Náš původní odhad byl, že moderní biologická zbraň COVID-19 je pravděpodobně balíčkem patogenních mikroorganismů. Primárním agentem infekce je zjevně parazit, což vysvětluje, proč jsou tak účinná antiparazitika Hydroxychloroquine a Ivermectin, podávaná jako léčba již projeveného syndromu Covidu i jako prevence. Každý ví, že HCQ je „stříbrná kulka“ na úspěšnou léčbu malárie, což je parazitální infekce přenášená moskyty. Ivermectin je širokospektrální antiparazitický lék schválený FDA, který je běžně užíván pro léčbu infekcí způsobených červy a jinými parazity. Jak Hydroxychloroquine, tak Ivermectin jsou silné antiparazitární prostředky, které přímo likvidují primární patogenní mikroorganismus Covidu-19, protože je to parazit.

Avšak z našich klinických pozorování za dobu více než rok se rovněž ukázalo, že syndrom Covidu je plně rozvinutý syndrom multiinfekcí, při němž vykazují někteří pacienti bakteriální, fungální i virální symptomy. Někteří pacienti dokonce vykazují symptomy mykoplazmální infekce, podobné těm, které měli členové americké armády, kteří dostali syndrom války v zálivu (Gulf War Syndrome – GWS), poté, co jim byl naočkován koktejl vysoce toxických vakcín obsahujících mikroby. Závěr zní, že syndrom COVID-19 je zcela podobný dalším multiinfekčním syndromům, jako GWS a LD, zejména tím, že všechny byly vytvořeny bioinženýrsky, mechanismy virové mutace. Proto má každý případ Covidu svůj vlastní jedinečný soubor symptomů.

Jelikož zkoumáme případy Covidu ve všech 24 časových zónách, ukázalo se rovněž, že ve velkých městech světa, která zažila největší exploze šíření nemoci, byly vypuštěny zřetelně odlišné variace biologické zbraně COVID-19. Jinými slovy, biologická zbraň COVID-19 vypuštěná ve Wuhanu je podstatně odlišná od zbraní vypuštěných v Miláně, Teheránu, New Yorku, Seattle a/nebo Guayaquilu v Ekvádoru. Bioteroristé tedy provedli biologické útoky různými verzemi COVIDU-19, a proto se nemoc stále vymyká správnému diagnostikování a nelze stanovit jednotný kdykoli použitelný účinný léčebný plán.“

Integrative Health Consultant and Coronavirus Coach
Když se totiž pachatelé Operace Covid-19 rozhodli používat PCR test k falešnému diagnostikování falešně označeného nového koronaviru SARS-Cov-2, věděli, že se musí rychle zbavit největšího světového odpůrce používání PCR testu k diagnostickým účelům, což byl právě jeho geniální vynálezce, doktor Kary Mullis. Vraždu provedli 7. srpna 2019, jen pár měsíců před biologickým útokem ve Wuhanu, který byl proveden mezi 18. a 27. říjnem 2019.

Je možné, že koronavirus SARS-CoV-2 hraje v chorobném procesu zvaném Syndrom Covidu malou roli, ale dosud není známo, do jaké míry. Do této doby na světě neexistuje jediný případ, kdy byl tento koronavirus izolován ze symptomatického pacienta a vědecky prokázáno, že je původcem choroby. Již tento nezpochybnitelný fakt vypovídá mnohé.

Co je zde nejpodstatnější? To, že primárním nosičem infekce u všech kovidových pacientů je parazit, nikoli koronavirus.

Viz: Everything points to a COVID-19 parasite similar to those that cause malaria. (Vše ukazuje na to, že COVID-19 je parazit podobný těm, které způsobují malárii.)

Co dál? Mezi parazitem a virem je OBROVSKÝ rozdíl!
ANTIPARAZITIKA MOHOU ZABÍT COVID BUNĚČNOU KULTURU BĚHEM 48 HODIN ŘÍKÁ TATO STUDIE !!!

Včasně podaná léčba zabrání dalším zbytečným úmrtím pro nevhodnou nebo neexistující léčbu – viz karanténa a doktor na telefonu a po zanedbané léčbě tragické škody plicními ventilátory.

Na Covid virus samotný ještě nikdo nezemřel. To už v loňském roce potvrdilo setkání evropských patologů. Covid virus jenom potlačuje naši přirozenou imunitu tím, že cíleně vytlačuje minerál zinek z těla, bez něhož naše imunita nefunguje. Indikací ztráty zinku v těle je ztráta čichu. Obvodní lékaři pacientům i s testem potvrzeným Covidem nic neporadí ani nepředepišou a nechají je napospas Covidu, až se začnou doma dusit a musejí si volat rychlou. Takovým lidem v nemocnici obvykle nasadí ještě imunosupresiva jako dexometazon a tím jim jejich už tak Covidem sníženou imunitu definitivně vypnou. Lidé bez imunity pak v nemocnicích umírají hlavně na sekundární bakteriální infekce, plísně plic, trombozy a embolie, které se ještě zhoršují a šíří nošením roušek i respiratorů a používáním plicních ventilátorů. To je důvod, proč se také ve statistikách uvádí úmrtí s Covidem a ne na Covid, protože on hlavní příčinou úmrtí není, a je pouze příčinou vedlejší.

error: Obsah je chráněný!