Světové ekonomické fórum prohlašuje, že pedofilové „zachrání lidstvo“

Tento příspěvek už byl přečten 165 krát!

Světové ekonomické fórum nyní vyzývá k dekriminalizaci sexu s dětmi a tvrdí, že zákony proti „věkové lásce“, běžněji známé jako pedofilie, „porušují lidská práva“. Zdroj: https://newspunch.com/world-economic-forum-declares-pedophiles-will-save-humanity/
 
Spíše než pohromou je epidemie pedofilie, která zachvátí svět, ve skutečnosti „dar přírody“ pro lidstvo, podle Klause Schwaba, jehož Světové ekonomické fórum prohlásilo, že pedofily vytváří příroda ve stále větším počtu z nějakého důvodu.
 
Podle výzkumného dokumentu prezentovaného na WEF v Davosu představuje fenomén pedofilů pokus přírody očistit Zemi a „zachránit lidstvo“ před sebou samým. Podle akademických údajů je u nezletilých lidí mnohem méně pravděpodobné, že zplodí velké množství potomků, a u takzvaných „nezletilých lidí“ , se kterými mají takzvaný „vztah“ , je statisticky méně pravděpodobné, že budou pokračovat a stát se hlavami velkých rodin. oni sami.
 

To apeluje na WEF a jejich vizi zničení rodinné jednotky a vylidnění země.

WEF, který nařídil mainstreamovým médiím, aby začaly prosazovat narativ, chce zavést mezinárodní politiku, která bude vyžadovat, aby většina zemí dekriminalizovala nebo alespoň zmírnila své zákony proti pedofilii.

The New York Times , vždy v popředí globalistické agendy, zveřejnily op-ed argumentující, že pedofilie není zločin.

Podle Times musí být ochrana občanských práv rozšířena i na pedofily. „Bez právní ochrany nemůže pedofil riskovat, že vyhledá léčbu nebo prozradí svůj status komukoli za podporu.“

 

Aby toho nebylo málo, CNN kontrovala článkem, který prohlašoval, že pedofilové nejsou „monstra“ nebo „sociální devianti žijící ve stínu“. Podle CNN je nejvyšší čas, aby společnost aktualizovala svůj obraz pedofilů. 

CNN na tento článek navázala ještě explicitnějším voláním po soucitu . Spíše než považovat obtěžovatele dětí za nejnižší z nejnižších, měli bychom je oslovit a snažit se jim porozumět, podle CNN, protože tvrdí: „Člověk se nemůže rozhodnout nebýt pedofilem.

Psycholog Jesse Bering , autor knihy „Perv: The Sexual Deviant in All of Us“, také nabádá čtenáře, aby sympatizoval s obtěžujícími dětmi, a píše, že lidé s pedofilií „nežijí svůj život ve skříni; jsou věčně zalezlí v panické místnosti.“

Salon se také zapojil a vyzval nás, abychom se setkali s pedofily, kteří to myslí dobře.

A BBC, která proslula desetiletími zakrývání nejznámějšího britského pedofila Jimmyho Savileho, také chce, abychom o nové generaci pedofilů mysleli pozitivně.

Nenechte se mýlit, probíhá koordinovaný pokus prezentovat pedofilii jako „neškodnou“.

Co se děje? Média nám předkládají klasický případ „Overtonova okna“. Podle politologa Josepha Overtona existuje okno, v němž se nacházejí myšlenky považované společností za „přijatelné“, tedy tolerované i těmi, kdo je nesdílejí. Nápady mimo toto okno jsou považovány za „extrémistické“ a nejsou přijímány ve veřejné diskusi.

 
 

Z této myšlenky Overtonova okna došlo k posunu k teorii, jak může myšlenka, která je v současné době radikální, uspět v přijetí společností, nebo se dokonce stát populární politikou. Je to škála vnímání, kdy člověk přechází od pohledu na myšlenku jako nemyslitelnou k tomu, že ji vidí jako radikální, pak přijatelnou, pak populární a v tu chvíli převedenou do praxe politikou.

Podle globální elity v Davosu nastal čas, aby je mainstreamová společnost dohnala a uvolnila zastaralé společenské tabu proti pedofilii. A jaký lepší způsob, jak změnit morálku společnosti, než vymývání mozků dětem?

Právě tento týden byl Klaus Schwab přistižen, jak se chlubí tím, jak Světové ekonomické fórum zcela infiltrovalo vzdělávací systémy v mnoha zemích. Podle Schwaba, pokud jsou děti vystaveny ideologii WEF v dostatečně nízkém věku, mohou být zcela indoktrinovány.

Infiltrovali se do škol a naplánovali kurz přímo na naše děti. A už víme, že pronikli do skříní.

Vlády po celém světě, fungující pod kontrolou Světového ekonomického fóra, vedou válku s našimi dětmi. Mladí globální lídři Klause Schwaba se systematicky pokoušejí normalizovat pedofilii a dekriminalizovat sex s dětmi po celém světě.

Tento týden na krajně levicovém Novém Zélandu Jacindy Ardernové soudce prohlásil , že 12leté děti mohou souhlasit se sexem s dospělými. Slyšel jsi mě správně. V daném případě se jednalo o 45letého muže, jehož obhajoba se soustředila na tvrzení, že jeho 12letá oběť „to chtěla“. Podle muže středního věku na něj 12letá dívka tlačila kvůli sexu.

„Vím, že byla dítě, ale způsob, jakým ke mně přišla, byl jako zralá žena. Odmítl jsem ji, ale stále se ke mně vracela. Opravdu to chtěla udělat, “ řekla 45letá dívka o dítěti, kterému bylo v té době 12 let.

V posledních dnech procesu se soudce Earwaker zabýval otázkou souhlasu pro osobu mladší 16 let, podle zprávy New Zealand Herald :

„ Právě osoba mladší 16 let nemůže dát souhlas s obviněním z neslušných činů, proto jako porota musíte pouze rozhodnout, zda k neslušnému jednání došlo, “ řekl.

Pak přišel kicker. Soudce řekl porotě:

“ Ale pokud jde o pohlavní styk, osoba mladší 16 let může dát souhlas. Musíte zvážit, zda byl souhlas udělen na základě důkazů, které máte.“

Vítejte na Novém Zélandu Klause Schwaba.

Ale počkejte, až uslyšíte, co se děje ve Francii.

Emmanuel Macron byl znovu zvolen prezidentem dříve ve volbách, které byly všeobecně považovány za podezřelé. Asi není překvapením, že je také jedním z Mladých globálních vůdců Klause Schwaba a Francie také normalizuje pedofilii.

Vláda prezidenta Macrona v roce 2018 hlasovala proti dosažení věku pohlavního styku ve Francii a stala se jednou z prvních zemí, které ustoupily tlaku mezinárodní kabaly odhodlané dekriminalizovat sex s dětmi po celém světě.

To znamená, že federální zákon ve Francii nemá zákonnou věkovou hranici pro souhlas a dospělí, kteří mají sex s dětmi jakéhokoli věku , nebudou stíháni za znásilnění, pokud dětská oběť nebude schopna prokázat „ násilí, vyhrožování, nátlak nebo překvapení “.

Návrh zákona proti sexuálnímu a genderově podmíněnému násilí, známý jako Schiappův zákon , byl podepsán francouzským parlamentem 3. srpna, což ve Francii vyvolalo pobouření, protože rodiče a organizace na ochranu práv dětí obvinily Macronovu vládu ze zrady dětí národa.

Nedostatek věku pro souhlas vystavuje miliony dětí ve Francii vážnému nebezpečí sexuálního zneužívání, podle úředníků na ochranu dětí.

Pokud něco, je to podhodnocení. Ale měli by se divit? Stejně jako Jacinda Ardern z Nového Zélandu je Macron jedním z mladých globálních lídrů Klause Schwaba. Všichni jsou odhodláni vést válku proti našim dětem.

Mainstreamová média jsou samozřejmě spoluviníkem jeho mlčení. I oni byli infiltrováni Světovým ekonomickým fórem a pokusí se vás zrušit, pokud se odvážíte promluvit k některé z těchto otázek. Podle mainstreamových médií v roce 2020 je obezita zdravá. Experimentální vakcíny nezpůsobují, že by se lidé převraceli a umírali. A potrat je láska.

George Orwell nás před těmito časy varoval. Řekl, že elita se nás pokusí přesvědčit, že dvě a dvě jsou pět. Ta válka je mír.

Nyní se nás snaží přesvědčit, že znásilňování dětí je způsob, jak udělat svět lepším místem.

Ani Orwell si nemyslel, že zajdou tak daleko.

Ale pokud jste v poslední době věnovali pozornost absurdní politice WEF, nebudete překvapeni. Všechny zásady WEF mají jedno společné: dehumanizují nás, degradují nás a zesměšňují nás. Jsou navrženy tak, aby vzaly všechny radosti života a způsobily maximální bolest.

Pak je tu pud vylidňování, který byl dlouhou dobu konspirační teorií, ale nyní je zcela otevřený. Ani se nesnaží předstírat, že nechtějí většinu z nás odstranit.

Podle těchto dvou hlupáků WEF jsou všechny náboženské skupiny proti Světovému ekonomickému fóru, protože náboženství chtějí „více duší“ a WEF „chce méně“.

V jakém bodě se zastavíme a řekneme si „dost“? Kolikrát musí Světové ekonomické fórum vyhlásit své zlověstné úmysly, než se svět zastaví a naslouchá?

Pravá ruka Klause Schwaba Yuval Noah Harari, který má za sebou dlouhou historii vyslovení tiché části nahlas, prohlásil, že Bůh je mrtvý a „Ježíš je fake news“.

Podle Harariho není v moderním světě místo pro tradiční křesťanské hodnoty. Je čas, aby svět přijal božskost Světového ekonomického fóra a vzdal se staromódních společenských tabu.

Zdá se, že poukazování na špatnost elity nikdy nezpůsobí důlek ani na ně nebude mít jakýkoli dopad. Proč? Protože se nemají za co stydět. Nemají hanbu, protože nemají morální kompas. Nemají žádný morální kompas, protože věří, že Bůh je mrtvý, a žijí podle pravidla „dělej, jak chceš“. Toto pravidlo zamořuje každé vlákno jejich ideologie, od voleb, přes otevřené hranice až po klimatické změny, potraty, pedofilii, co si jen vzpomenete.

Vím, že to občas může působit temně a osaměle, ale masy se probouzejí a elita nebude moci převzít vládu tak snadno, jak očekávali.

Dokonce i ovce pomalu otevírají oči, což znamená, že existuje naděje pro lidstvo, pokud budeme pokračovat ve vzdělávání mas. Prosím, dejte like tomuto videu a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat v šíření zprávy široko daleko a odhalovat agendu globalistické elity.

Jsme v tom společně a nejdůležitější je nenechat se zmást nepořádnou politikou a rozptylováním, které poštvá lidi proti sobě.

Společný nepřítel je ten, kdo se vás snaží ovládat a otrávit a zkazit vaše děti, ne váš spolubližní. Pokud zůstaneme silní a jednotní, tuto bitvu vyhrajeme.

[

PS:

Světové ekonomické fórum = Aspen institute
Tam kde působí a ovládá státní instituce Světové ekonomické fórum např. Canada, nepůsobí Aspen a tam kde působí a ovládá státní instituce Aspen např. ČR nepůsobí Světové ekonomické fórum. Nicméně působí v symbióze.
Kromě Macrona, ten patří pod Schwaba, když Francie je pod Aspenem. Nad nimi je inklusivní kapitalismus, ten je zadavatel nové ideologie, je zároveň pěkně v závětří.
error: Obsah je chráněný!