Babišova chobotnice na Slovensku

Tento příspěvek už byl přečten 277 krát!

Skandál na Slovensku: Slovenský ministr financí Eduard Heger (od 1. dubna 2021 premiér SR!) jmenoval k 1. prosinci 2020 BABIŠOVY poskoky JIŘÍHO ŽEŽULKU a PETRA VINCENZE prezidentem Finančného riaditeľstva SR a ředitelem Sekcie inšpekcie a vnútornej kontroly!
Oba jsou kumpáni Babiše a Bradáčové z pověstného “Palerma” – Ústeckého kraje, kde kryli obří zlodějny tuneláře Babiše (ukradení státní chemičky Lovochemie Lovosice a půl miliardy z banky IPB), Koláčka a spol. + Tykače (ukradení státní Mostecké uhelné MUS, dnes název Czech Coal), Mrázka a Pitra (Setuza Ústí nad Labem), ukradení 13,9 miliard Kč eurodotací z ROP Severozápad apod.
Predstavitelia Finančného riaditeľstva SR
Partner Bradáčové Vincenz se stal generálním inspektorem slovenské finanční správy. Práce pro Pentu nevadila
PETR VINCENZ – druh Bradáčové, šéf vyšetřovacího týmu kauzy Rath, policista ÚOKFK v Ústeckém kraji. V roce 2012 odešel od policie. Do roku 2020 byl zaměstnán v PENTĚ jako bezpečnostní expert slovenské zdravotní pojišťovny Dôvera (Důvěra), která patří do skupiny PENTA tunelářů StBáků Haščáka a Dospivy, známých na Slovensku kauzou uplácení Dzurindovy vlády GORILA. Vincenzův vyšetřovací spis ke kauze Rath měl také název Důvěra…
LENKA BRADÁČOVÁ – Babišova dlouholetá kumpánka. Již roce 2001 policie obvinila Babiše z ukradení Lovochemie Lovosice a nesplacení půlmiliardového úvěru bance IPB, ale státní zástupkyně Bradáčová neobžalovala Babiše. Bradáčová úzce spolupracuje s velvyslanectvím USA. Bradáčová žije ve společné domácnosti s expolicistou Petrem Vincenzem.
JIŘÍ VESELÝ – Vincenzův nadřízený policista, šéf expozitury ÚOKFK v Ústeckém kraji, z policie odešel po dvaceti letech 1. prosince 2011 do AGROFERTU. Je bezpečnostní ředitel AGROFERTU.
NORMAN EISEN – rodným jménem AJZENMESER, velvyslanec USA v Praze (leden 2011 – srpen 2014). Matka Frieda Eisen Grünfeld, narozena 14. října 1923, Sobrance u Košic, Slovensko, otec Irving Eisen (Ajzenmeser), narozen 16. února 1908, Radom, Polsko. Je možné, že Eisen je dokonce Babišův příbuzný.
 
V roce 2015 se Eisen chlubil Parlamentním listům, že instaloval kleptooligarchu Babiše do politiky na Ministerstvo financí ČR.
partička EISEN – BABIŠ – BRADÁČOVÁ – VINCENZ – VESELÝ se mohla v roce 2011-2012 přerazit, aby hlavního opozičního mluvčího, lékaře Davida Ratha (ČSSD) dostala do vězení.
Rath byl proti očkování, hlásal o prasečí a ptačí chřipce, že jsou podvod a mediální bublina, proti imigraci, islamizaci, proti církevním restitucím, proti privatizovanému chazarskému zdravotnictví (Babiš a Jozef Janov z PENTY = HARTENBERG, Chrenek a Polach = AGEL, Haščák a Dospiva = PENTA HOSPITALS).
 
Celý parlament se děsil, že se Rath stane předsedou ČSSD a “haiderizuje” ČSSD, ČSSD bude chránit český národ a utne zloděje.
Miliony v krabici v roce 2012 byly černé dary pro ČSSD vnucované Salačovou (trestně stíhanou ÚOKFK v mnohem větší kauze losovaček, Salačová byla v roce 2018 pardonována soudkyní Městského soudu v Praze Hrnčířovou), nastražená past. Odposlechy, na kterých se mluvilo o darech pro ČSSD, ze spisu ÚOKFK zmizely a tehdejší volební manažer ČSSD Jan Hamáček odmítl svědčit u soudu.
22.8.2008 Cizinci k nám zavlečou tuberkulózu a AIDS, strašil ve Sněmovně Rath.
 
Rath: Vláda Mirka Topolánka otvírá Česko přílivu lidí z Afriky a Asie. dejte si to na billboardy, ODS!
21.7.2009 Rath: Prasečí a ptačí chřipka jsou mediální bubliny sloužící výrobcům léků
Dva měsíce před zatčením, 14.3.2012, Rath ve Sněmovně mluvil o Orwellovi a čipování ve jménu boje proti infekčním chorobám
Eisen Ajzenmeser a Babiš – možná jsou i příbuzní? – se speciálně zaměřili na genocidu Čechů a Slováků a plánovali ji dlouhodobě, již od roku 2011. Prasečí a ptačí chřipka nevyšla, až netopýří chřipka 2019.
MUDr. Rath by jim genocidu překazil. Proto se tak velmi namáhali, aby ho zavřeli.
error: Obsah je chráněný!