Děsivější a výnosnější než COVID-19

Tento příspěvek už byl přečten 1273 krát!

Dne 30. května skončilo v Ženevě 76. Světové zdravotnické shromáždění , kde WHO vyzvala celý svět , aby se připravil na smrtelnou pandemii horší než COVID-19 , prohlásil generální ředitel WHO Tedros Ghebreyesus.

Scénář nové „pandemie“ pravděpodobně vychází z dvou cvičení, která se nazývají Event 201 a Event 202. Tato cvičení byla financována Gates Foundation a proběhla v letech 2019 a 2022. Nejpravděpodobnějším scénářem, který by mohl nastat, je epidemie opičích neštovic. Tvůrci tohoto scénáře nazývají aktuální situaci „novým normálem“.

První pacient s opičími neštovicemi (Brazilec žijící v Portugalsku) se v Evropě objevil v květnu 2022 v Mnichově na klinice Schwabing (stejně jako v případě prvního pacienta s COVID-19). Ošetřujícím lékařem je Clemens Wendtner (stejně jako v případě prvního pacienta s koronavirem. U pacienta provedl speciální PCR test ke zjištění infekce „opičími neštovicemi“. Opět jako v případě COVID-19. Nejprve , pacient se cítil dobře, ale po zhoršení jeho stavu v Evropě začali schvalovat lék pro ty, kteří onemocněli „opičími neštovicemi“ …

Na podzim roku 2022 WHO našla nový anglický název pro „monkeypox“ ( Monkeypox ) – Mpox ( Empoks ).

Kromě „opičích neštovic“ se objevilo několik dalších variant nové „ umělé “ a „ mnohem krutější než Covid-19 “ pandemie, kterou oznámili na začátku roku 2023 v Lowy Institute v Sydney a Bill Gates. , který prosazuje „ vylidňování planety pomocí nuceného očkování“ .

V květnu bývalý viceprezident společnosti Pfizer Dr. Mike Yeardon oznámil , že jeho bývalí kolegové, Gates, vedení WHO „ mají plán zabít miliony, ne-li miliardy lidí “; na tomto plánu se pracovalo nejméně 25 let: „ Jsme v epicentru největšího zločinu v historii. Je globální. Je zaměřena na kontrolu, zbavení všech svobod a bude vyžadovat zabití milionů, ne-li dalších miliard lidí. To bylo plánováno už dlouho… Pokud přijmete tuto tyranii, ztratíte svobodu a možná i život .“ Totéž se podle Mika Yeardona děje ve výrobě potravin: „ Kam to vede? Masový hladomor, války, migrace. Tohle se stane, když se nic neudělá .“

Údaje o úmrtnosti CDC skutečně naznačují, že každý rok se každý člověk očkovaný přípravkem Pfizer a dalšími „zázračnými léky“ propagovanými WHO stává náchylnější ke smrti. Ve skutečnosti je to pomalu působící genetický jed. Škody způsobené na lidském zdraví každou dávkou vakcíny se v průběhu času nesnižují, ale zvyšují. Pokud člověk dostal 5 dávek vakcíny, pak je pravděpodobnost úmrtí v roce 2022 o 35 % vyšší než v předchozím. Pokud dostal jednu dávku, pak je pravděpodobnost úmrtí v roce 2022 o 7 % vyšší než rok předtím.

Jiné studie ukazují, že čím více dávek původní vakcíny Gates & Co. příjemce dostal, tím větší byla pravděpodobnost, že se nakazí COVID-19. Jinými slovy, původní vakcína nejenže nefunguje, je to vlastně antivakcína, která poškozuje imunitní systém.

Na podzim roku 2021 turecká TV Beyaz ukázala děsivé záběry dětí zmrzačených vakcínami Pfizer a Moderna : děti s ocasem, několika končetinami navíc, jedním okem nebo s tělem zcela pokrytým vlasy. „ Toto není vakcína. Jedná se o geneticky upravenou mutaci ,“ řekl předseda Turecké strany blahobytu ( Refah ) Fatih Erbakan a tři lékaři a ukázali fotografické důkazy.

O rok později prezident farmaceutické divize společnosti Bayer Stefan Olrich oficiálně připustil , že vakcíny COVID-19 jsou ve skutečnosti „ buněčná a genová terapie “ prodávaná pod rouškou vakcín!

Někteří analytici zároveň poznamenali, že do konce roku 2022 se objevila ustálená fráze „ náhlá smrt “. Důvody jsou na povrchu: masové očkování neznámými látkami v rozporu se všemi normami a metodami v letech 2020-2022 zabilo imunitní systém obrovského množství lidí, covid a karanténní teror zhoršovaly chronické nemoci. Už tehdy počet „náhle mrtvých“ po celém světě překročil hranici jednoho milionu.

„ Většinu úmrtí na covid nyní tvoří očkovaní lidé ,“ podle nové analýzy bylo 85 % úmrtí na koronavirus v srpnu očkováno nebo přeočkováno, přesto „ tento trend zdůrazňuje důležitost pravidelného přeočkování ,“ uvádí podtitul a hlavní poselství listopadový (2022) článek The Washington Post s odkazem na CDC (federální agentura USA). Zde je několik charakteristických zpráv, které svědčí o rozsahu problému.

“ Něco se děje v Austrálii a je třeba to vysvětlit ,“ řekl bývalý portfolio manažer BlackRock Ed Dowd. “ Nadměrná úmrtnost o 18% je katastrofa .“

Pohřební ústavy v Norsku bijí na poplach – počet mrtvých prudce vzrostl. Hlásí ohromný nárůst úmrtí o více než 30 % za poslední rok a říkají, že to bylo obzvláště špatné v posledních několika měsících. „ Takový růst jsme nezaznamenali od doby, kdy jsme začali v roce 1922 ,“ říká Lars Svanholm, generální ředitel pohřebního ústavu.

„Pandemie“ Covid-19 se pro farmaceutické korporace a konstruktéry „vylidňování planetární populace nuceným očkováním“ stala polem kolosálních rozpočtových škrtů a bezprecedentně ziskových peněz. V současnosti se jejich stopy v Evropě narychlo zakrývají. „Dnes jsme svědky spalování miliard dávek takzvaných vakcín proti Covid-19 po celém světě, protože je nikdo nepotřebuje. Bylo by lepší, kdybychom je okamžitě všechny spálili a zachránili tak zdraví a životy mnoha lidí,“ řekl začátkem května chorvatský europoslanec Mislav Kolakusic .

Celkem je zničena asi polovina ze 4,6 miliardy dávek, v nejbližší době podle smlouvy dorazí dalších 500 milionů dávek od Pfizeru.

Informace o rekordním snížení (71 miliard eur) se na veřejnost dostala loni na podzim, když Úřad evropského veřejného žalobce (European Public Prokurator’s Office, EPPO) oficiálně „ potvrdil, že vyšetřuje nákup vakcín proti COVID-19 v Evropské unii “. Smlouvu koordinovala Ursula von der Leyen, s jejíž pomocí Pfizer trefilpohádkový jackpot.

Podmínky dohody pro EU o nákupu 4,6 miliardy dávek vakcíny, neoprávněně astronomická částka kontraktu – 71 miliard eur – a odhalená fakta o nesprávném výzkumu vakcíny před jejím masovým použitím v Evropě během „pandemie“ rozzuřil nejen běžné Evropany, ale i poslance Evropského parlamentu . Navzdory tomu Ursula von der Leyen zůstává na svém postu a o výsledcích vyšetřování není téměř nic slyšet.

A to vše nebrání WHO a jejím šéfům připravit se na podvod s novou pandemií, která by se měla stát hroznější a výnosnější než COVID-19.

Titulní foto: REUTERS/Andrew Kelly

[Článek mi zaslal pan Rostislav Čuba]

error: Obsah je chráněný!