Dotlačí to anglosasové do světové války?

Tento příspěvek už byl přečten 889 krát!

OTÁZKA „ZA MILIÓN“ – DOTLAČÍ TO ANGLOSASOVÉ DO SVĚTOVÉ VÁLKY?

Dne 1. června 2023 pro Litterate napsal David Dvořák

Na úvod napíšu svůj odhad – minimálně se o to pokusí, přičemž pravděpodobnost dávám 60:40 ve prospěch zahájení nějaké větší akce. Netuším, jak to „navlečou“, ale logika mi říká, že se pokusit musí. Níže rozeberu, proč mám takový postoj.

V diskuzích tady na Litterate „K42“ velmi fundovaně argumentuje, proč válka nebude … a když bude, tak skončí velkým výpraskem anglosasů. S jeho argumenty plně souhlasím, nicméně názor vojáků a vojensko-technická realita je, bohužel, jenom jeden pramen v procesu rozhodování.

Anglosasové jsou v zoufalé situaci z hlediska dalšího trvání své hegemonie a jak je známo zoufalí lidé dělají zoufalé věci

Na začátek snad jen připomenu, že o 1. světové válce se říká, že ji nikdo nechtěl … a přesto byla a jatka to byla nemalá. Nemá smysl rozebírat nebo připomínat argumenty K42, otázkou však je, kolik vojáků a politiků sdílí obdobné názory. Troufám si odhadnout, že mezi vojáky bude nadržených jestřábů méně než mezi politiky – ale v obou skupinách jich bude v součtu celkem dost. Je zcela nepochybné, že tato skupina prahne zatočit se zlým Rusem ať to stojí co to stojí. Podívejte se třeba na Scholze – spojenec mu vyhodí do luftu plynovod, ale to nevadí, protože se rýsuje společně oplatit potupnou porážku, která je jako černá kaňka v jeho nacistickém rodokmenu. Zkrátka zuřivá nenávist, kdy logika a fakta jdou stranou. Vezměme to ale postupně …

Excelentní předsudečná nenávist proti všemu ruskému

Anglosasové mají pro takový postoj několik pádných důvodů. V nedávné historii začněme Napoleonem, který v podstatě sesbíral evropské síly a vyrazil na Rusa … a skončil neslavně. Pak na to šli jinak – vyfutrovali nějakého Lenina zlatem a penězi s tím, že zařídí rozklad ruského impéria zevnitř a poslali ho na východ. Opět to nedopadlo, protože Lenin v cizí zemi nebyl pod kontrolou a urval se jim. Další pokus byl mazanější – kde se vzal, tu se vzal nějaký knírkatý malíř, který svého času čekal na vídeňském nádraží až mu sestra přiveze nějaké peníze na jídlo, aby nezemřel hlady a … a najednou tento člověk stojí v čele státu a nikdo se raději ani neptá, kdo jeho vzestup financoval. On se svým loutkovodičům taky v podstatě utrhl z řetězu, ale dokud vraždil podřadnou rasu na východě po celých vesnicích, tak se přivřelo oko i nad nějakým tím miliónem zplynovaných Židů a okupací západních zemí. Tady odbočím – v podstatě by bylo zajímavé, které číslo je větší … zda počet vyhlazených Židů nebo Slovanů. Ale zpět – generálové Wehrmachtu jistě rozebírali, kde Napoleon udělal chybu a dnešní generálové jistě rozebírají, kde udělali chybu stratégové německé armády. Zkrátka ANGLOSASOVÉ, KTEŘÍ SE CÍTÍ BÝT VYVOLENI VLÁDNOUT PLANETĚ, zatím neuspěli v podrobení té méněcenné slovanské rasy sestávající se dle nich z nekulturních ožralých mužiků. Ta frustrace musí být strašná. Ostatně o tomtéž mohou vykládat i Poláci, o kterých lze s jistým nadhledem říct, že dělení jejich státu bylo vždy jako důsledek neúspěšné loupeživé výpravy na území zlého Rusa. Proto ta nenávist.

Takže – pokud bytostně nenávidíte, pak náklady (navíc cizí) na decimaci odpůrce nehrají roli.

Svého času měl výborný článek Vidlák, kde popisoval, jak nějaká manželka chtěla ztrestat manžela, který dle ní rozvodem moc netrpěl. Po každém „potrestání“ svého bývalého se sice měla hůře, ale to ji nebránilo v usilovném pokračování destrukce svého postavení.

Poměr sil dle excelovských tabulek

Petr Hampl celkem výstižně píše, že dnešní „elity“ mají chování chátry – nejvíce se hledí na efekt. A tady připomenu, že Černochová, Leyenová nebo taková V. Nuland určitě nejsou nejostřejší tužky v penálu, které mají vědomosti alespoň K42. Naše válečnice jistě vidí válku jako příležitost vždy barevně sladit barvu tančíku v kabelce s aktuálním oděvem, aby udělala patřičný dojem. Pro Leyenovou tvoří hranici válčení starost, zda budou uniformy pro těhotné tankistky a dostatek černě natřených košťat místo kulometů do BVP … aby to vypadalo dobře. V. Nuland se už zase vidí, jak vítězně rozdává koláčky … a nedělejte si iluzi, že uvedený výběr osob vybočuje z řady, vzpomeňte třeba na bývalou mluvčí bílé chýše. Potíž v tomto bodě je dvojí – tihle politici mají větší rozhodovací váhu než vojáci a moc dlouho byli a stále jsou vystaveni naprosto perfektně pracujícímu anglosaskému mediálnímu stroji na zmanipulování kohokoliv a čehokoliv. Jak dlouho probíhá mediální utvrzování, že „vyspělý Západ“ má nejlepší a nejúčinnější zbraně? … že ožralý mužík prohraje, protože nepoužívá paletizační vozíky? … že US Army je nejlepší na světě a Rus se zmůže jen na analogové vybavení svých dřevěných letadel? … že krade pračky, aby měl čipy? Vždyť tohle lze doložit přece i čísly – kolik kdo dává na zbrojení? Mimo jejich oblast chápání jsou fakta, že ty rozpočty jsou jedna velká korupce, že ceny jsou násobně přemrštěné, že výsledkem tržní konkurence je logisticky nezvládnutelný sortiment náhradních dílů a servis všech možných druhů a verzí zbraní. Tohle jde mimo ně, oni vidí jen perfektní powerpointové prezentace, kde se dokládá naprostá finanční převaha nad zaostalým Rusem, který pokud nějakým nedopatřením to dotáhl s vývojem až ke střelám s plochou dráhou letu, tak jich mohl vyrobit maximálně 5, protože z toho jeho rozpočtu si víc pořídit zkrátka nemohl.

Dostupná čísla jim jednoznačně dokládají, že výhra „je v kapse“, intuitivní pochybnosti pěkná powerpointová prezentace jednoznačně odstraňuje.

Faktor času

Anglosasům dochází čas. Přicházejí o zdroje z kolonií, hospodářská a finanční hegemonie se hroutí už jen při pohledu na vzestup BRICS a rozsah účtování mimo USD. Reálný průmysl si ze zištných důvodů úspěšně vyexportovali ze svých zemí, kde jim místo reálných specialistů na praktické věci zůstali odborníci na gender a 100+1 pohlaví se vším co k tomu patří. Navíc do zemí, které mají jejich koloniálního dobrodiní už plné kecky a s nadějí vzhlížejí k Putinovi, zda se mu podaří moc hegemona zlomit. A počet zemí, které přestávají mít strach a začínají se hlasitě ozývat přibývá, přičemž mnozí jistě čekají až si po vítězství budou moci vyrovnat účty s poraženým hegemonem. Další věc – korupce a tržní principy způsobily, že např. každá zbraň je v podstatě originál, která potřebuje specifický servis, specifické náhradní díly a specifické zaškolení. Tohle nejde změnit hned ani kdyby chtěli. Důraz na vzdělání založeném na kompetencích, genderu a dalších „vymoženostech“ způsobil, že zlomený nehet je důvod pro okamžitou žalobu na velení armády …. a tohle vše se v čase už jenom zhoršuje.

Anglosasové tak stojí před volbou – neudělat nic a jen se dívat, jak končí nebo se pokusit situaci zvrátit osvědčeným způsobem, tj. válkou.

Anglosasové vždy válčili cizíma rukama

Z jejich pohledu je nejpádnějším argumentem alespoň se o něco pokusit. Uvědomte si, že z jejich řad lze slyšet, že je nás na planetě moc, že „jim“ v podstatě znečišťujeme životní prostředí a vůbec … nějak moc dýcháme a spotřebováváme „jejich“ zdroje. To oni mluví jen o jedné zlaté miliardě. A teď se podívejte, kde, kdo a proti komu by měl válčit. Američané mají zatím oprávněnou představu, že si za louží opět namastí kapsu a vyspraví ekonomiku, protože válečné pole naplánovali daleko od území USA. Ovšem naprosto „bezchybná“ je druhá část – kdo a proti komu by měl bojovat.

Kupodivu se očividně počítá se vzájemným vyvražďováním těch podřadných Slovanů, tedy redukce nežádoucí méněcenné populace. Nebo jste snad slyšeli o nějaké cvičné mobilizaci v Británii, Německu atd? … já četl jen o Česku, Bulharsku, Polsku …

To pokušení alespoň zkusit se zmocnit ruských zdrojů rukama druhých musí být obrovské a zdánlivě bez jakéhokoliv nebezpečí pro ně. Jsem přesvědčen, že úvahy jdou následujícím směrem – pokud by se nezadařilo, pak se určitě nějak dohodneme na nějaké plichtě. Jsem si ale celkem jistý, že v tomto bodě se šeredně mýlí.

Co se zatím nedaří

Nedaří se zformovat informační prostor – Hitler sliboval nové pastviny a k nim otroky z podřadné slovanské rasy. Ti dnešní Einsteinové slibují konec komfortu, green deal a gender … a diví se, že nikdo nejásá. Vždy se sice najdou uvědomělí Lipánci z rodu Cemperovitých, ale je jich zkrátka málo. Na dobyvačné tažení potřebujete podporu mas, která se ne a ne dostavit, přestože mediální stroj běží na plné obrátky.

Je tedy očividné, že VĚCI NEJDOU PODLE PLÁNU a v čase se situace zhoršuje, což na druhou stranu vyvolává požadavek konat spíše dříve než později.

Jen namátkou – JAR vyhlásí imunitu pro všechny účastníky summitu BRICS, takže anglosasové se mohou jít se zatykačem na Putina bodnout … turecký ministr po volbách vyhlašuje, že ode dneška je proamerický postoj zradou vlasti … čínská média píší, že se názor Číňanů na UA už zformoval a 80% si myslí, že se RF brání proti akci, kterou rozpoutali anglosasové … a vládní představitel Maďarska veřejně vzkazuje US velvyslanci, že časy, kdy nařizoval Maďarsku co má a nemá dělat jsou pryč … a do toho vzestup BRICS a dedolarizace v plném proudu … zkrátka HEGEMONIE ANGLOSASŮ SE HROUTÍ.
(Poznámka Marsvo: Jestliže se hegemonie anglosasů očividně hroutí, pak nechápu „probuzené“ jedince, kteří neustále tvrdí a straší Scwabwm a jeho plánem Great Resetu, který se prý daří. Nedaří lidi, nedaří! GR měl být GLOBÁLNÍ! (to je velmi podstatné), ale už během covid plandemie se rozpadl na řadu malých a geopoliticky rozptýlených resetů, které fungují jen jako polygony. Takže, milé strašilky, uvědomte si, že události (procesy) NIKDY neběží podle scénáře. JEDNA strana si připravila plán a tak i vše proběhne. Tento způsob myšlení je i nám všemi informačními kanály vsugerováván, je to dlouhodobá psyops. Hlavní cíl je pořád jeden. Aby ohlášený plán (cíl) jednoho globálního klanu vzala statisticky významná část obyvatel Planety za determinant budoucnosti. Nedávno skončený kovid-plán to názorně demonstroval. Nástrojů tvorby infopole „neodvratnosti “ je také dost (kupř. pan VK anebo pan Staněk). A cíl – parafrázuji „Připosraní všech zemí – spojte se!“ A dodám – bude se nám lépe vládnout… Realitou však je, že jedna koncepce řízení narazila ne překážku, kterou nemá jak překonat.)

K42 bude mít pravdu v tom, že nemalá část vojáků si realitu uvědomuje, stejně tak jako asi někteří politici – což znamená, že není jednota a nedaří se ji nastolit dobrovolně. Ovšem manipulativní média jedou na plné obrátky, což zase dokládá, že je objektivní snaha konat a mediální prostor na konflikt připravit. Navíc je naprosto evidentní snaha sehrát okolnosti tak, aby mohli říct: To ne my … to on!

Anglosasové zatím vždy byli celkem vynalézaví v mediální manipulaci, ale i tady se karta obrací, protože je internet a zprávy se šíří bleskem stejně jako analýzy „kdo, proč, s kým a za kolik“.

Netuším, jak to udělají, ale vychází mi, že něco pro oddálení svého konce se pokusí minimálně začít.

PŘED NÁMI SE TOTIŽ ODVÍJÍ ZÁPAS, KTERÝ MŮŽE SKONČIT JEDINĚ ÚPLNOU PORÁŽKOU JEDNÉ STRANY.

Osobně sázím na výhru strany, která má zdroje a nemá koloniální ambice, tj. nemá politiku rabování zdrojů druhých. Současně odhaduji, že brzo bude proamerický postoj oficiálně protinárodní a v podstatě zločin proti míru.

error: Obsah je chráněný!