Jsem vědecký pracovník v klinické laboratoři – Covid 19 je podvrh, probuďte se!

Tento příspěvek už byl přečten 87 krát!

Mám doktorát z virologie a imunologie. Jsem vědecký pracovník klinické laboratoře a mám natestováno 1500 „pravděpodobně“ pozitivních zkušebních vzorků Covid 19 shromážděných zde v severní Kalifornii. Když jsme se svým laboratorním týmem testovali pomocí Kochových postulátů a pozorováním pod SEM (skenovacím elektronovým mikroskopem) nenašli jsme v kterémkoli z 1500 vzorků ŽÁDNÝ Covid!

Zjistili jsme, že ve všech z 1500 vzorků byla většinou chřipka typu A a v některých byla chřipka typu B, ale ani jeden případ Covidu, nepoužili jsme testování metodou PCR.

Poté jsme zbytek vzorků zaslali na Stanford, Cornell a do několika laboratoří University of California. Ti zaznamenali stejné výsledky jako my. ŽÁDNÝ COVID. Našli chřipku typu A a typu B.

Všichni jsme pak referovali CDC (Centers for disease control and prevention – Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí, vládní agentura) a požádali o životaschopné vzorky COVIDu, které nám, jak CDC uvedlo, poskytnout nemohou. Jakoby žádné vzorky neměli. Na základě veškerého našeho výzkumu a laboratorní práce jsme dospěli k pevnému závěru – COVID 19 je imaginární a fiktivní.

Chřipku pojmenovali Covid a většina z 225 000 mrtvých zemřela společně s dalšími chorobami jako jsou srdeční nemoci, rakovina, cukrovka, emfyzém atd. Nemocní dostali chřipku, která dále oslabila jejich imunitní systém a poté zemřeli. Dosud jsem nenašel jediný životaschopný vzorek Covidu 19, se kterým bych mohl pracovat.

Nyní my a sedm univerzit, které provedly na těchto 1500 vzorcích laboratorní testy, žalujeme CDC za podvod. CDC nám ani jediný životaschopný, izolovaný a očištěný vzorek Covidu 19 dosud neposlal. Pokud nám nepošlou životaschopný vzorek, budu tvrdit, že Covid-19 neexistuje a je vymyšlený.

Čtyři výzkumné práce, které popisují genomové extrakty viru Covid 19 v izolaci a čištění vzorků, nebyly nikdy úspěšné. Všechny čtyři výzkumné práce kolem Covidu-19 popisují pouze malou část RNA, které jsou dlouhé pouze 37 až 40 párových bází a to NEZNAMENÁ VIRUS. Virový genom je dlouhý obvykle 30 000 až 40 000 párových bází.

S něčím tak špatným jako je Covid, který má být údajně všude: Jak to, že nikdo v nějaké laboratoři na celém světě tento virus v plném rozsahu dosud neizoloval a nevyčistil?

Je to proto, že virus ve skutečnosti nikdy nenašli, jediné co kdy našli, byly malé kousky RNA, které stejně nikdy nebyly identifikovány jako virus. Takže to, s čím máme co do činění, je tak jako každý rok, jen další kmen chřipky. COVID-19 neexistuje a je fiktivní. Věřím, že Čína a globalisté tento COVIDový podvod zorganizovali (chřipka maskovaná jako nový virus), aby dosáhli globální tyranie, totalitního dohledu a celosvětového policejního státu. Toto spiknutí zahrnovalo masivní volební podvody s cílem svrhnout Trumpa.

Napsáno Joem Rizili

Pro tadesco přeložila adri | Zdroj: joerizoliopinions.onlinegroups.net

Zajímavé, že…?

error: Obsah je chráněný!