Lhář Fiala

Tento příspěvek už byl přečten 156 krát!

V neděli jsi opět lhal občanům České republiky, stejně jako Pekarová, co si do úst nevidí, na Primě. Nesmyslně drahé energie nejsou v důsledku války, tou válkou pouze přidražily, ale zemní plyn a elektrická energie skokově narostly už od 2. Q 2021, kvůli chorým německým mozkům a jejich zelenému nesmyslu, aby se tak napakovala EU, Německo a jiní šmejdi-překupníci v Evropě. Evropa vyprodukuje 8 % celosvětového množství škodlivin do ovzduší a to má zachránit planetu?
Přestaňte už oblbovat národ a vymílat lidem mozky!!! Další tvojí lží je, že pomáháte lidem České republiky, kteří Vás živí. Nepomáháte vůbec, na rozdíl od vašich sousedů a neplošná opatření, za kterými se skrýváte, nikomu nepomáhají. Plošně pouze pomáháte uprchlíkům, nikoliv proto, že jsi tak solidární cíťa, ale hlavně proto, že sbíráš za to politické body z EU a USA, stejně jako ta tvá pokrytecká schůzka za politickými body v Kyjevě, kde jak se ukázalo jsi vůbec nebyl. Víš vůbec, na jakém nádraží jste se fotili? Schůzka byla v Polsku, že!!! Další tvá lež!!!
Jste nejhorší vláda od roku 1945, vláda ignorantů a kariéristů, co nic zemi a národu nepřinese, jenom sobě, která na post ministrů dosadila hlupáky s IQ batolete, stejně jako má Pekarová, zejména na post ministra obrany a zahraničí, nejdůležitější ministerstva. Můžeš mi Fialo nějak lidsky vysvětlit ty fotografie v příloze z Ukrajiny ještě před válkou? To jsou fotografie z nějakého špatného filmu A nebo je to Ukrajinská realita? Je tam i 2x Zelenský, po kterém už pojmenováváte náměstí v Praze!!! Například Betlémské!!! Tak za koho tu vlastně hlásáš ty své s prominutím hovna? Všichni víme, co nacisti nejen v Evropě způsobili!!! A já nacisty nenávidím. Tato válka je nešťastná, zbytečná a nikdy k ní nemělo dojít, umírají v ní i nevinné děti a začali ji Rusové, a těm, co to opravdu potřebují, je třeba na nezbytnou dobu pomoci, v tom jediném se shodneme. Ale tato válka je především válka vyprovokovaná současným vedením Ukrajiny a roztažností největšího světového usurpátora moci a válečníka-dobyvatele USA, 700 USA základen ve 130 zemích světa a jejich chemické laboratoře, vynálezce covidu, mluví za vše. Už se viděli s NATO na Ukrajině v blízkosti Moskvy.
To nemohlo jinak dopadnout. Nejzadluženější země světa USA (135 bilionu dolarů) si nic jiného nepřeje k ovládnutí Evropy, svého největšího konkurenta, než válku v Evropě!!! A vy šašci jim v tom ještě napomáháte a nebo jim to tak žerete ???. Stejná situace byla v roce 1962, kdy Chruščov na lodích vezl své rakety na Kubu a nakonec odtáhl, protože ho Kennedy oprávněně zastavil. Tak kam se stále USA serou!!! A tyto fakta Fialo nevidíš, nebo je ignoruješ a osobní prospěch je ti nade vše??? Už máš jistě nějaké zázemí pro sebe a svou rodinu v USA připravené, ani bych se nedivil. Fialo, když už máš tak blízko k řiti EU, rád bych tě požádal, abys těm hlupákům a darmožroutům eurokomisařům vysvětlil, že bez ruského plynu a ropy Evropa nepřežije, zkapalněný břidlicový plyn z USA, nebo přeprodávaný ruský zemní plyn od Němců za 150 Euro v průměru za MWh je pro Evropu likvidační.
A co ta tvá neziskovka na Barmu, kolik ti to ročně hodí, živíš z ní a našich daní celou rodinu, že!!!
Takže Fialo. Jsi již dostatečně zalezlý v EU, USA a Zelenského pr..de.li a jestli způsobíš a vyprovokuješ svým neuváženým chováním se svou vládou idiotů jakýkoliv problém a ohrozíš bezpečnost mých vnoučat, osobně ti přijdu poděkovat a věř, že na to do smrti nezapomeneš a nebudu sám!!!
Babišovi a jeho vládě nesaháte ani po výšku palce u nohy. Podejte demisi a jděte už konečně vládo Fialy, vládo podvodníků do prdele. Přikládám dopis, který obdržela ta tvá ministryně a za kterým v plném rozsahu stojím. Nebo také ty otitulovaný premiére neznáš základní dějiny, jako ta hloupá Černochová ???
 
[Miloslav Dražan]
 
Dopis ministryni obrany ČR – nebo války?
Drahá ministryně Černochová, zbytky toho co bývalo českou armádou, kde na jednoho vojáka teď připadá několik důstojníků a ouřadů, si pod Vaším velením dovolují naznačovat, že Berlín dobyli Američané. Všichni kdo umí číst a psát vědí, že Moskva nesla hlavní tíhu války proti nacistickému Německu. Po tři roky byla ruská fronta jedinou frontou proti Německu v Evropě. A i po invazi v Normandii většina německých divizí bojovala na východě.
A když už Vám musím říkat věci, které vědí i žáci základní školy, tak ještě připomínám, že Moskva rozpustila Varšavskou smlouvu a stáhla se. Pak Moskva rozpustila Sovětský svaz a opět se stáhla. A do tohoto prostoru se hned nacpaly USA s jejich základnami a NATO. Možná bude pro Vás novinkou, že v dlouhé evropské historii žádná Ukrajina neexistovala – jak vidíte ve videu v příloze! Až před 1.sv.v. A šéf komunistů SSSR Chruščov jí svévolně daroval Krym. Budu k Vám paní ministryně shovívavý a budu věřit, že příčina Vašeho chování je jen to, že jste mentálně zaostalá a neschopná základní logické úvahy. Jinak bych si musel myslet, že jste zločinec, snažící se o rozpoutání třetí světové války a masakr našeho i jiných národů.
Přeji Vám, aby se Vám brzy vrátilo duševní zdraví!!!
 
[Ing. David Martinec]
 
P.S.: Slovo drahá v oslovení je míněno ve finančním slova smyslu! Myslím, že v celém tom spílání a nadávkách se zapomnělo na původce této vlády a to na Rychetského zaprodance, který by měl být proklet s celou svou famílií do třetího kolena.
error: Obsah je chráněný!