Neočkovaní vrazi útočí!

Tento příspěvek už byl přečten 157 krát!

Neočkovaní zlotřilci zabíjí seniory, jak se praví ve vládním deníku, který šíří jen čistou pravdu. Tak bylo odhaleno vražedné spiknutí v domově seniorů, kde bezohlední sobci odmítající očkování svou přítomností zabili důchodce. Pojďme ten slaboduchý příběh trochu rozebrat a položit si pár otázek.

Šokující útok neočkovaných vrahů

Stranický deník přinesl děsuplnou zprávu o tom, že zemřel senior. Což už samo o sobě je zarážející, nemocný starý člověk a smrt? To by nikoho nikdy nenapadlo spojit dohromady. Nicméně soudruzi šli o dost dál a s křišťálově čistou logikou Svědkům covidovým vlastní bez nějakých důkazů, argumentů nebo přezkoumatelných úvah autor článku dovodil, že za smrt seniora může neočkovaná ošetřovatelka. Přiznám se, že tenhle námět jsem čekal, ale ne tak brzy a rychle. Krásná práce s emocemi! Kdyby to někomu nedošlo hned, o co jde, tak to ukazují novinky pro nás jednodušší rovnou anketou – inu chytrému napověz, že? Očkování povinné tu pro tohodle a támhle pro toho.

Otázka na tělo pro soudruha ředitele

Celý úchylný příběh je cílen na emoce včeličkářů a naprosto postrádá logiku. Dokonce bych si dovolil tvrdit, že si Svědci trochu naběhli na vidle. Novináři chtějící se zavděčit těžce přestřelili. Takže bych se pana ředitele zeptal zpříma, jak se na hlídacího psa demokracie sluší a patří. Jak se něco takového vůbec mohlo stát? Chceš tím říct, soudruhu řediteli, že posvátná kráva testování nefunguje? Pevně věřím, že jsi testoval, vše zcela jistě probíhalo v souladu s vládními nařízeními, která jsou sice nelegální, ale na to jsi jistě nebral ohled. Lidi umírají a tak, však jsi zodpovědný soudruh a víš, co od tebe strana očekává. A najednou bum prásk všichni jsou pozitivní. Zázrak! Už středověcí učenci zastávali názor o zrodu nemoci z nezdravého morového povětří. A ejhle je to tu zas! Věřím, že na to soudruhu řediteli není jednoduchá odpověď. Co jsi tak srdceryvně plácl do médií, dosvědčuje, že testování neplní připisovanou úlohu. Neodhalilo nic a nákaze nezabránilo. Tak se nabízí, doslova se neodbytně vtírá taková divná otázečka. Proč testovat, když to zjevně nefunguje? Jak ukazuje tento zcela jasný a plně důvěryhodný příběh předložený soudruhem ředitelem. No, soudruhu, řeknu ti to po dělnicku napřímo, nasral sis do vlastního hnízda. Protože testy přece fungují, jak jistě víš a nepochybuješ, tak je jasné, že jsi testování omrdával. Jiná možnost přece není. Však ti to soudruzi z hygieny vysvětlí.

Nemocnice jako semeniště covidu – nemyslitelné!

Dále v článku píší, že nákaza covidem byla odhalena v nemocnici. Nemohl se nakazit tam? A od něj ti, co ho tam dopravili a od něj další a další? Fuj! Jaká kacířská úvaha, že nemocnice jsou semeništěm odolných infekcí. Tak to rozhodně nemůže být, protože, protože, ééé. Promiňte mi absenci politicky správného myšlení, holt nejsem Prymula. Takže to prostě vezmeme tak, že platí „protože proto“. Nejde to, a kdo si myslí něco jiného, je ruský agent nebo konspirátor. Takže otázka stojí jasně. Věříte víc doktorům nebo neočkovaným sobcům?

Proočkovanost vyšší než 70% a přesto…?

V souvislosti s příběhem se mi do mysli zasunul takový čertík pochybnosti o smysluplnosti očkování. Proočkovanost v daném zařízení je značně vyšší než mýtických vzývaných 70% a najednou epidemie. Nikde okolo nic a tady, kde je plno očkovaných – co epidemie, superpandemická megaepidemie! Jak je to možné? Přece by nám vláda nelhala, že ne? Opět se do mého nedisciplinovaného mozku vnucuje divná otázka, zda příčinou pozitivnosti testů není ono očkování? Ne, tak to určitě není, protože spousta naprosto pravdomluvných lidí v kampani říkalo, že očkování představuje tečku za pandemií. Rozhodně to není tak, že očkovaní jsou rizikem pro své okolí, protože v sobě mají napíchané neověřené svinstvo, které jim rozbrnká imunitní systém. Takže jsou díky tomu plní různých choroboplodných zárodků a jsou pro své okolí dost nebezpeční. Drazí včeličkáři, když tu logiku svého emočně zabarveného uvažování rozšíříte, tak zjistíte, že to padne i na vás. Nečekané, že?

Soudruh Maďar se rozohnil naplno, ale zapomněl u toho myslet

Tuhle soudruh Maďar rozněžněn příběhem pocítil potřebu národu sdělit něco zásadního a nechal se slyšet, že ve Velké Británii klesá průměrný věk hospitalizovaných. Tohoto cituplného soudruha soucit natolik zkrušil, že prozradil informaci o dětech končících v nemocnici díky covidu. Tak je to správně, konečně to má trochu grády a emoce stříkají naplno. Umírající děti, hynoucí koťátka a ptáčci padající z oblohy. Za vše mohou ti zlí sobci, co se nenechají očkovat.

Představa zmírajících koťátek mě nesmírně dojala, ale abych měl jistotu ve správnost svých citů, tak bych chtěl soudruhovi položit pár otázeček. Jsem totiž takový slabý na duchu a ty dezinformace jsou dneska všude, proto se zeptám toho pravého. Není zcela náhodou Velká Británie jeden ze států, které nám byly dávány za příklad pokroku v očkování? Není snad ona země nejvíce proočkovaná v Evropě? Jak je potom možné, že tam umírají děťátka na covid? Znovu si přečtěte to o rozbrnkané imunitě. Už to nezní jako vtip, že?

Soudruh Maďar říká, že v nejvíce proočkované zemi umírají děti na covid. To znamená, že očkovaní ohrožují děti, protože dokud se neočkovalo, tak děti neumíraly. Novým faktorem je to očkování a je zde zjevná souvztažnost. S logikou používanou Svědky, viz příběh výše, si dovolím s bohorovným přístupem zaměnit souvztažnost za příčinnost. Přece mně, drazí Svědci, nebudete vyčítat vlastní metody, že ne? Takže vy očkovaní sobci, co jste se nechali opíchat v obavě o své vlastní mrzké životy, jste vrazi dětí. Když to říká vaše ikona soudruh Maďar, přece to nebudete zpochybňovat! Protože to by znamenalo, že se možná nemýlí poprvé, že? Takže, abych použil slova stranického deníku, ukazuje se, že očkovaní jedinci jsou pro děti tím největším rizikem.

Přitlač prst na tep doby!

Inu zamyslel jsem se nad tím a nalezl naprosto vhodné řešení zcela na výši doby. Nabízím takové progresivní východisko. Protože, jak známo, všechny problémy mají řešení v oznamovací povinnosti a nějaké té pokutě, tak bych zakázal třeba směrnicí Evropské komise akt nakažení.

V prvním kroku bych pokutoval provozovatele domova, že dovolil, aby se senior nakazil. To je naprosto nepřípustné, nemůžeme dovolit, aby lidé umírali. To nejde. Dále bych zřídil speciální úřad s pravomocí vstupovat do podobných zařízení a dělat namátkové testy, protože se v příběhu výše ukázalo, že testování mělo své mezery. Jakmile bude zjištěna infekce, pro budoucnost nespecifikovat druh, tak zařízení dostane pokutu. Samozřejmě likvidační, protože, co to jako je, mít domov důchodců, kde je infekce? To bychom přece nemohli dovolit, že?

Dále nakažení zaměstnanci budou muset prokazovat, že se před infekcí chránili a učinili maximum pro to, aby nebyli infekční. Nechceme přeci, aby nějaký lajdák, který nepečuje o svou bezinfekčnost, nakazil a zavraždil důchodce. Klíčové je, zda dotyčný unese důkazní břemeno pod pokutou. Pokuta bude odstupňována podle závažnosti infekce a počtu mrtvých, ale to jsou technikálie. Navíc ho předáme v případě úmrtí do rukou státního zástupce, aby prověřil, zda nejde o trestný čin zabití. Protože však máme milostivé doby, tak to zatím nebudeme kvalifikovat jako vraždu. To pouze u prokázání úmyslu. Nebo ještě lépe, pokud se budeme domnívat, že tam úmysl mohl být. Použijeme ucelený řetězec logických návazností nepřímých důkazů. Ano, správně, tak se dnes říká, přišijeme ti to, ať je pravda jakákoliv.

Práce bude mít úřad hodně, takže bych to viděl minimálně na organizaci zřizovanou ministerstvem zdravotnictví a hrazena by byla ze zdravotního pojištění a vybraných pokut. Tato závislost živobytí na vybraných pokutách bude nejlepší, protože tento model se velice osvědčil v dopravě. Díky tomu se takříkajíc pročistila situace. Kontroly rozšíříme i na hospody a další objekty, kde se potkávají lidé. Protože vir může udeřit, kde se mu zamane.

Nakonec by bylo vhodné taky potrestat sankcí lidi, co umírají na infekce, protože pak jsou s jejich pohřbem vysoké náklady. Však víte, bezpečnost, testy a tak dále. Takže bych nechal jejich pozůstalé platit zvýšené pohřební náklady. Český člověk je vynalézavý, a protože by se mu nechtělo platit za pohřeb, tak by mrtvého prohlásil za infekčního a musel by ho pohřbívat na svoje náklady stát. To by vedlo ke zvýšeným nákladům a nárokům na rozpočet. To je potřeba utnout hned v zárodku. Náklady pak mohou vymáhat po roznašečích, na které ukáže spravedlivé správní řízení.

Na co se těšit dál?

Dovolím si jednu konspirační teorii z vlastní dílny. Srdceryvné příběhy o umírajících dětech budou gradovat a bude jich více a více. Na základě vybičovaných emocí se začnou prosazovat nařízení dosud nevídané, proti čemuž výše zmíněný způsob řešení najednou bude vypadat jako taková legrácka. Pod dojmem propagandy si zpanikařené soudy ani nedovolí pípnout, protože by tím podpořili nárůst mrtvých dětí. Objeví se naprosto pravdivý příběh o neočkovaném učiteli, který zahubil nevinné dítko. No a pak vláda nebude mít na výběr než konat, že? A tak konat začne s tupostí příznačnou pro byrokratické řízení a vidění světa. Protože jinak všichni zemřeme a jen tak bude vše vzkvétat a rozvíjet se v souladu s plánem. Bude to nádherný svět, bezpečný a voňavý! Jen neočkovaní lidé jako vy, už do něj jaksi patřit nebudou.

 

13.06.2021 Josef Vohnout, zdroj: D-Fens

PS:

Nemocnice jako semeniště koronaviru: Z desetitisíců infikovaných až třetina umírá

PS2:

Přehlídka socialistických darmožroutů, naprosto zbytečných a nikým nevolených lidí…

error: Obsah je chráněný!