Obhájce svobody Reiner Fuellmich zatčen

Tento příspěvek už byl přečten 3388 krát!

Mezinárodní právník a obhájce svobody Reiner Fuellmich zatčen německou vládou v Mexiku

Německý právník Reiner Fuellmich, který pracoval na projektu známém jako „Druhý Norimberk“, jehož cílem bylo pohnat původce spiknutí s biologickými zbraněmi Covid k odpovědnosti, byl o víkendu zadržen německými úřady v Mexiku, kde on a jeho manželka pobývali. Okamžitě byl převezen do Německa a zatčen.

Fuellmich údajně ztratil pas a naplánoval návštěvu německého velvyslanectví v Tiajuaně v Mexiku. Když dorazil, německé úřady na něj čekaly a odvezly ho do letadla směřujícího do německého Mnichova, kde ho pak zatkli. Nyní údajně sedí ve vězení ve Frankfurtu. Přesná obvinění zůstávají od tohoto příspěvku nejasná. Ale prosím, modlete se za Reinera a jeho rodinu.

Fuellmich je držitelem licence k výkonu advokacie v Německu a v americkém státě Kalifornie.

AKTUALIZACE : Když v pátek vstoupil na ambasádu, čekalo tam šest mužů, aby ho zadrželi. Obvinění, jak zjistila jeho obhájkyně Dagmar Shoenová, když obdržela oficiální dokumenty, měla 30 stran, takže to bylo něco pečlivě naplánovaného a provedeného. Obvinění souvisí s obviněním Viviane Fischerové, bývalé členky Fuellmichova týmu v Corona Committee, která ho obvinila z finančního pochybení.

Tři lidé údajně podepsali obvinění proti Reinerovi. Snad nejbláznivějším aspektem obvinění je, že peníze, které Reiner údajně vzal, jsou na bankovním účtu (nebo jakkoli byly na bankovním účtu) jednoho ze tří lidí.

Šéfredaktor Technocracy.News Patrick Wood, který v minulosti spolupracoval s Fuellmichem na zjištění pravdy o Covidu, uvedl: „Nalákali ho na německou ambasádu v Mexiku, kde ho unesli. V Mexiku nebyl zatčen, protože neexistuje žádná smlouva o vydávání (mezi Mexikem a Německem).

Podle článku v Global Research chystají protesty proti postupu německé vlády ti, kdo podporují Fuellmicha a jeho práci.

Fuellmich stojí v čele Mezinárodního výboru pro vyšetřování zločinů , který pracuje na odhalení kriminality kolem propuštění Covidu a mimořádně kriminální reakce, která zachvátila v podstatě všechny země na světě – včetně nařízení toxických injekcí uváděných na trh jako „vakcíny“.

Bývalý prezident Asijského institutu Emanuel Pastreich v článku pro Global Research uvedl:

„Chci zdůraznit, že se musíme sjednotit, abychom podpořili nejen jeho, ale tisíce lidí jako on, kteří se staví proti snahám proměnit vlády v loutky korporací, mezinárodních bank a třídu miliardářů, parazita. třídy, která se za nimi skrývá. Víme, že pokud nezastavíme toto úsilí o zničení právního státu na všech úrovních, o vytvoření samostatné říše, která patří pouze velmi bohatým a mocným, máme zaručený globální fašistický systém, který bude, pokud bude moci , nás vyhladit přesně tak, jak se o to pokusili v Evropě ve 40. letech 20. století.

„Chci také zdůraznit, že toto úsilí potlačit někoho, kdo tak tvrdě pracuje na vymáhání právního státu a přinášet pravdu všem, přesně ve chvíli, kdy je zahájena snaha o zahájení světové války mezi Izraelem a Íránem, včetně Spojené státy a možná i mnoho dalších zemí není náhoda, ale ve skutečnosti jsou paralelní.

„Jedním z nich je snaha násilně nás živit válkou jako základ pro právo, vládu a ekonomiku; a druhý je pokusem zničit všechny základy právního státu a práv občanů.“

Dále uvedl: „Pokud nedokážeme pojmenovat zločiny, pokud nedokážeme identifikovat nepřítele, neexistuje žádný způsob, jak by krásná slova nebo rychlé jednání mohly mít nějaký možný pozitivní výsledek. A moc dobře víme, že tyto neviditelné síly pro nás již připravily návnadu a daly nám falešné volby, ať už to bude mezi Trumpem a Bidenem, nebo Hamasem a Izraelem … volby, které nás mají zmást a rozdělit proti navzájem, abychom se nemohli spojit v opozici vůči této nadvládě celého světa třídou miliardářů.“

[Článek mi zaslal pan Rostislav Čuba]

 

error: Obsah je chráněný!