Přítel varuje!

Tento příspěvek už byl přečten 97 krát!

Dostal jsem email od přítele, který se bojí tohle zveřejnit vlastním jménem. Nicméně jeho počet titulů a práce, která za ním je vidět mi dovolí tomuto člověku věřit. On si za tímhle stojí a ví toho ještě mnohem víc…

Kamarád: „Kdykoli se bavíte s nešťastníkem, který podlehl masivní kampani, která je snad ještě blbější, než reklama na Ariel a nechutnější než reklama na vložky proti vaginálnímu výtoku, bude vám tvrdit, že je v pohodě a žádná „druhá ruka mu zatím ještě nevyrostla“,  případně bude dělat nejapné žerty o tom, že teď už nejen vysílá, ale i přijímá…“

Ha ha ha, vtipe vyskoč…

Na repliku o dlouhodobém negativním účinku utrejchu, který je ostentativně experimentální a explicitně na jejich vlastní riziko už vůbec nereaguje nebo mávne rukou. Může si to dovolit, protože pokud nezakukal na místě, cenzura nedovolí, aby jakákoliv nezávislá studie o dlouhodobých účincích těchto dryjáků spatřila světlo světa.

Jelikož většina mutantů trpí kognitivní disonancí a kohokoli s jiným pohledem na věc označí okamžitě za konspirátora, lhostejno zda má několik titulů před a za jménem a v oboru dělá leckdy 40 let, směle tu napíšu výsledek několika nedávných studií ohledně vlivu experimentálních jedů na imunitní systém člověka s jeho možnými a předvídatelnými následky v delším časovém horizontu.

Danému tématu se věnuji přes 15 let a do dnešního dne jsem nepotkal člověka v bílém plášti (z běžné praxe, podotýkám, nicméně přesně tento lapiduch vás obvolává s lákavou nabídkou dryjaků gratis s tím, že je to „pro vás lepší“ a že se mu „právě uvolnilo místo“ v nekonečně dlouhé řadě zájemců o očkování), který by byl schopen protiargumentovat, neboť vesměs o dané problematice ví úplné hovno, na univerzitě toto téma viděl jen z rychliku a neobtěžuje si cokoli nového nastudovat, protože už všechno podstatné přece ví, když má titul MUDr.

Hlavní důvod pro vakcinaci má být ten, že naše tělo SARS cov 2 nezná a proto nemá protilátky. Ergo, musí být dodány vakcínou zvenčí.
A to je jedna velká macatá lež. Nedávné studie (vím celkem o třech!) prokázaly, že naše tělo protilátky přirozeně má a téměř okamžitě a bez vyjímky je tvoří při kontaktu s tím, co se marketingově nazývá Corona.
Buď je tento virus podobný ostatním známým koronavirum, nebo je dávno známý a jen se za účelem falešné pandemie prostě přejmenoval.

Imunitní systém má dvě armády protilátek – proti virům (lymfocyty) a proti bakteriím a plísním (leukocyty). Jak se ale dozvíme, zda protilátky proti koronapičusu máme nebo ne?

Jednoduše. Pokud si tělo „nepamatuje“ virus, odpověď imunitního systému je velmi dlouhá a málo efektivní, až po 4 týdnech se objeví protilátky zvané igM (infekce se za tu dobu může velmi rychle rozšířit a způsobit škody ci smrt). Pokud ale tělo virus zná, produkuje do 5-10 dnů okamžitě protilátky zvané igG nebo igE. Ty okamžitě reaguji tak, že zabrání vstupu viru do buněk a tím zamezí jeho replikaci.

V případě, že už virus vstoupil do buňky, aktivují se lymfocyty, jejichž funkci je prostě nakaženou buňku zabít. Není buňka, není virus. Všechny studie prokázaly, že v okamžiku aplikace viru SARS cov 2 (víme, že není dodnes izolován, takže je to s největší pravděpodobností běžná a dlouho známá korona s úpravami in vitro, ale to sem teď nepatří) se u VŠECH pokusných subjektů objevila okamžitá reakce v podobě igG a igE, tedy naše tělo tento virus SPOLEHLIVĚ ZNÁ A PAMATUJE SI HO!
Důvod pro vakcinaci je tím nulitní, není třeba dodávat tělu to, co už dávno má.

A teď k těm blbečkum, co si běželi pro píchanec, aby Blažena mohla jet k moři a nemusela poslouchat, že sousedi už „tam byli“. Co jim studie predikují? V případě první dávky jedu se začne dramaticky zvyšovat přítomnost již existujících protilátek igG a igE.

To samo o sobě může způsobit problémy, neboť buňky například v krevní stěně už začnou budovat do krevního řečiště své trny (spike), takže tady máte vysvětlení těch „záhadných“ krevních sraženin a embolií, protože na to už reagují vaše lymfocyty s tím, že se virus dostal do buňky. Budou mít tak tendenci buňky sežrat – není buňka, není virus.

V případě druhé dávky se aktivují už i leukocyty, které normálně napadají bakterie a plísně (bakterii nejdříve obalí tzv komplementy a leukocyty je pak sežerou), takže váš imunitní systém začne bojovat s tím, co v přírodě není známo, s VIROVOU A BAKTERIÁLNÍ INFEKCÍ ZÁROVEŇ.

Takže vám gratuluji. Gratuluji Vám k autoimunitní (cytokinové bouřce) – válce v přímém přenosu, která je tak zbytečná, jako naše vláda a parlament.

I naprostý prvok si dokáže představit, co bude znamenat přidávání dalších povinných dávek – ta třetí je čeká na podzim a nazývá se booster (prostě ještě to nemáte pořádně nabůstěný, tak tam pošlete turbo) a jak se projeví dlouhodobý boj vašeho vlastního imunitního systému s vlastním tělem, kdy vakcína slouží jako ten třetí vzadu, který se směje, když se dva blbci perou.

Vůbec už nezmiňuji přítomnost karcinogenních látek ve vakcíně (adjuvanty jako OG a další), protože nemám k dispozici relevantní studie – ale kdo má dva fungující neurony v mozku a pořád věří, že dva plus dva je čtyři a ne pět, tak si to velmi rychle spočítá. K tomuto tématu se vyjadřují ne proto, abych se hádal s mutanty. Ti již svoje rozhodnutí udělali a za chvíli uvidíme účet, který budou muset zaplatit.

Píšu to proto, že se v mém okolí začíná objevovat mnoho lidí, kteří si příznali naivitu, strach či mamon a uvažuji, že na druhou nebo třetí dávku nikdy nepůjdou. To je také důvod nedávné brutální masírky a vyhrožování overtonovymi okny. Tyto lidi lze ještě zachránit a proto je třeba jim laicky popsat, jak funguje naše imunita od Stvořitele a jak zbytečná a ničivá je „tečka na konci tunelu“.

error: Obsah je chráněný!