Průlom: mRNA přípravky nejsou vakcíny

Tento příspěvek už byl přečten 217 krát!

Průlom: mRNA přípravky nejsou vakcíny a nesmí se jako vakcíny používat, rozhodl Nejvyšší soud Spojených států na návrh Roberta F. Kennedyho.

Právník Kennedy upozornil soud v žalobě na výrobce přípravků na důležité otázky, týkající se očkování proti covid-19. Poprvé v historii vakcinace totiž dochází k tomu, že tzv. vakcíny mRNA poslední generace zasahují přímo do genetického materiálu pacienta, čímž mění individuální genetický materiál. To představuje genetickou manipulaci, tedy něco, co již bylo zakázáno a do té doby považováno za zločin s čímž soudci v rozsudku souhlasí.

Tato tzv. vakcinace je problematická z hlediska zdraví, morálky a etiky, a také z hlediska genetického poškození, které na rozdíl od poškození, způsobeného předchozími vakcínami, bude nevratné a nenapravitelné.

Vážení pacienti, po bezprecedentní vakcíně mRNA již nebudete moci léčit příznaky po vakcíně alternativním způsobem. Budete muset žít s následky, které už nebude možné vyléčit pouhým odstraněním toxinů z těla, stejně jako člověk s genetickou vadou, jako je např. Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetická srdeční zástava, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom, atd., protože genetická vada je navždy, varoval včas Kennedy TOP News, ale česká vláda nedbala!

To zcela jasně znamená: pokud se objeví příznaky po vakcíně mRNA, já ani žádný jiný terapeut vám nebude moci pomoct, protože poškození, způsobené očkováním, bude geneticky nevratné. Podle mého názoru znamenají tyto nové vakcíny zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v dějinách spáchán v tak ohromném měřítku. Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: „Ve skutečnosti by tato ´nadějná vakcína´ měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože se jedná o genetickou manipulaci! “

Billem Gatesem financovaná vakcína, kterou vyvinul a schválil Anthony Fauci, používá experimentální technologii mRNA. U tří z 15 lidských pokusných králíků (20%) došlo k „závažným nepříznivým účinkům“.

Profesor medicíny Harvard School of Medicine Martin Kulldorff vysvětlil soudcům i základní základy veřejného zdraví – a jak byly pokřiveny od příchodu tohoto viru. Příklad, číslo 8. „Případ je případ pouze v případě, že je člověk nemocný. Masové testování asymptomatických jedinců škodí veřejnému zdraví.“

Přesto si protektorátní vlády vynucují testování na „covid“ a „očkování“ mRNA přípravky, které jsou rozhodnutím Nejvyššího soudu ilegální a lidé by se jim měli obloukem vyhnout, nikoliv být lákáni na tenisky a mobily, jako v ČR a vyřazeni ze života společnosti po odmítnutí smrtící injekce, jako v SR, kde se lid už chystá ke generální stávce.

error: Obsah je chráněný!