Zbabělci a sráči jsou v této době na obtíž jak nakažení ovádi

Tento příspěvek už byl přečten 77 krát!

Tchajwanec, Ukrajinec nebo kdo? Ještě jsem senátora Vystrčila neslyšela hrdě zakřičet do světa, jsem Čech. No vidíte, já bych zrovna tahle slova od našich politických špiček chtěla slyšet. No špiček, spíš pořádně tupé hroty. Vystrčil v Partii plus už zase obvinil Rusko, že může za zdražení energií. Pán je vadný, protože za elektřinu můžou politici a ne Putin. Jak snadné je všechno svádět na Putina, když je daleko a nemůže mu dát docela lidsky přes hubu za neustálé lhaní špinění Ruska. I když co se asi stane když medvěda kousne do zadku kojot. Bude rozškubaný na cimprcampr.

Asociální vláda, která nastoupila 17. prosince minulého roku, pro lidi neudělala vůbec nic. Ceny energií? Česko 7500 Kč, Slovensko 1500 Kč, a v Portugalsku a Španělsku, které jsou násobně zadluženější než my, dokonce jenom 1000 Kč!

To, co se děje u nás nemá v Evropě obdoby a všichni to vědí, tak proč ty lži? Opravdu má Vystrčil pocit, že stokrát opakovaná lež se stane pravdou? Omyl! Ještě je nás dost, které neopijete rohlíkem. Nebo nám Putin dováží elektřinu a tu nám pěkně osolí? Pokud vím, tak nám dodal i uran do našich atomovek, ale o tom se už nemluví. To není na pořadu dne říct o Rusku něco pozitivního. Chápu jejich argument, že i k výrobě plynu je potřeba elektřina a tak se ptám, co jim brání uzavřít kontrakt přímo s Ruskem. Když to může udělat božské Německo, tak proč to nemůže udělat naivní Česká republika. Neustále si z nich berou příklad, ale když by opravdu měli, tak nehnou ani prstem.

Znova se ptám, který debil prodal všechno co zde bylo do ciziny. On to byl Putin? Ne, byly to hlavně ČSSD a ODS. Proč to sakra už nepřiznáte, jakou chybu jste udělali. To jsem moc mírná. Kolik vám za to zůstalo za nehty by byla lepší otázka. Každý národ mí své Jidáše, jen u nás se jich uradilo nějak moc.

Do nekonečna se s těmi kecy nevystačí a já jen denně vysílám řeč k Bohu:

„Hele pantatíku Bože, nedej mi umlátit se smíchem nad některými senátory a nedovol jejich znovuzvolení do konírny, protože to se fakt nedá zvládnout bez újmy na zdraví.“

Konečně se u mně rozložila obláček mlhy s andělíčkem uprostřed a s úsměvem mi řekl:

„Už dlouho jsi nebyla u nás návštěvě, tak  mě náš pán poslal, abych tě přivezl na, jak ty říkáš, pokec.“

„Kdepak, už jsem se s ním nakecala dost a dal jasně najevo, že tohle je naše země, naše svobodná vůle a on si myje ruce nad svým debilním výrobkem a že má co dělat, aby nás nezlikvidoval sám. Prý to zvládneme i bez něj. Třeba budu mít na něj jindy náladu, tak pá andílku,“ rozloučila jsem se s ním a ponořila do čtení.

Do oko mi padla odpovědět na jeden můj článek a tak se podělím i s vámi. Víte, je problém se vlastně domluvit. Něco napíšete, někdo odpoví a vy chcete vědět, co tím vlastně myslel a dozvíte se co? No nic. Jen kecy o hledání pravdy, ale žádná slova, která by měla smysl a něco vysvětlovala. Tak takové hlupáky mám nejraději. Když někdo podle sebe zná pravdu, proč si nenapíše? Buď ví hovno, nebo se dělá chytrým, nebo oboje. Ještě mě napadlo, že by se mohla bát a pak jí z celé duše opovrhuji, protože takových sráčů co nám to posírají je moc a jsem k ničemu.

[Autor: Míla, publikováno 25.07.2022 na webu Politikařina]

error: Obsah je chráněný!