15ti minutová města…

Europoslankyně Christine Andersonová vysvětluje, proč vás elity chtějí uvěznit v 15minutových městech

Globalisté plánují nahnat masy lidí do 15minutových měst, která budou v podstatě sloužit jako věznice s kontrolovaným obyvatelstvem, varuje německá europoslankyně Christine Andersonová.

„Klimatický lockdown,“ říká, je „dalším krokem“ v plánu Velkého resetu Světového ekonomického fóra.

Zapněte si automatické české titulky:

Andersonová řekla The Epoch Times: „COVID pas byl testovacím balónkem, který měl lidi přimět k tomu, aby museli vytvořit nějaký QR kód. Ať si na to lidé zvykají.“

„Nyní propagují tyto 15minutová města. Nenechte se mýlit, nejde o vaše pohodlí. Není to o tom, že chtějí, abyste měli všechna tato místa velmi blízko, kam se potřebujete dostat. A mimochodem, nejde ani o záchranu planety. 15minutová města budou muset mít [QR kódy], předtím než vás budou moci zamknout.“

Andersonová řekla, že 15minutová města jsou nezbytná k tomu, aby obyvatelstvo bylo řádně uzamčeno, a citovala nový britský zákon, který pokládá základy pro „klimatický lockdown“, jako „další krok“ k uskutečnění plánu Velkého resetu od Světového ekonomického fóra.

„Aby to mohli udělat, budou muset mít tato 15minutová města,“ řekla a dodala, že globalisté pak budou obyvatelům účtovat poplatky za přístup ke svobodnému cestování.

„Takže chudí lidé budou ponecháni v těchto 15minutových čtvrtích, zatímco ti, kteří jsou na tom lépe, mohou jít, kam chtějí,“ dodala.

Budete chtít například vypadnout z města do hor, abyste si vyčistili hlavu? Tak počítejte s tím, že i za to vám budou účtovat klimatické poplatky. Svoboda pohybu již nebude zdarma.

Christine Anderson: Od 15minutových měst po klimatické uzamčení, nápor digitální tyranie

„Digital Green Certificate, COVID pass, to byl testovací balónek, jak přimět lidi, aby [museli] vytvořit nějaký QR kód, jen aby si na to lidé zvykli. Teď, čím nás bouchají, jsou tato 15minutová města. Nechybuj. Nejde o vaše pohodlí,“ argumentuje Christine Anderson. Je poslankyní Evropského parlamentu a zastupuje stranu Alternativa pro Německo.

Anderson byl jedním z nejhlasitějších kritiků politiky COVID-19 v Evropském parlamentu v Evropě, Kanadě a mimo ni.

Západní demokracie postupně směřují k digitální tyranii, tvrdí. Další krok? Klimatická uzamčení.

„Jakmile skončíme v totalitním režimu a naplno to praskne, vzhledem k technologickým prostředkům, které dnes mají k dispozici, nemluvíme o 30 letech NDR [Německé demokratické republice], 40 letech NDR. Nemluvíme o 70 letech Sovětského svazu. Mluvíme o velmi, velmi dlouhé době. Toho byste se měli bát,“ říká Anderson.

Ve dvacátých a třicátých letech bylo „Německo vysoce rozvinutou společností, chci říct, se spoustou chytrých lidí, dobře vzdělaných lidí, ale bylo možné, aby tato společnost obrátila zlo v míře, která je nepředstavitelná…Vždy dostáváme otázku: ‚ Jak to bylo vůbec možné?“ Podívejte se na poslední tři roky a máte odpověď,“ argumentuje Anderson.

„Potřebujeme si ujasnit jednu věc: každý z nás je za správných okolností schopen způsobit ta nejstrašnější zvěrstva na našem bližním. Ale pokud si nejste vědomi skutečnosti, že ano, jste schopni udělat totéž, pak nemáte žádný mechanismus, jak s tím bojovat,“ říká Anderson.

PS: A pan Rostislav Čuba k tomu podotýká:

Napsal jsem v závěru mé úvahy “JEDNOU SE NA TO NĚKDO ZEPTÁ”

cituji:

Pro vaši představu dokonce již vypočítali, kolik bychom jim měli platit za užívání planety Země a jejich zdrojů. Jen pro porovnání si uveďme, že celkový prodej ropy a zemního plynu ve světě v roce 2020 činil 4,68 bilionu USD. Potenciál komerčního přírodního bohatství je ovšem 125 bilionů dolarů ročně v globálním ekosystémovém zboží a službách, které bychom jim měli platit na poplatcích jako je vázání (sekvestrace) uhlíku, biologická rozmanitost a čistá voda.

Majitelé agendy The Great Reset prostě přišli na to, že kapitalistická ideologie se rozpadla. Státy a jejich občané se u nich zadlužili tak, že dluh se stal nesplatitelným a Elity si myslí, že již vlastní planetu, zítra možná vesmír a pozítří budou Bůh. Tak proč bychom se k nim neměli chovat pokorně a být jim vděčni za to, že nás na planetě nechají žít, za cenu kterou určí a pokoru kterou nastaví!

Poslední otázka zní: Chcete takový svět?

Marian Turski který přežil Osvětim, dne 27. ledna 2020 prohlásil:

„Osvětim nespadla z nebe. Začalo to malými formami pronásledování. Stalo se, to znamená, že se to může stát kdekoli znovu. Proto je třeba bránit lidská práva a demokratickou ústavu. Důležité je jedenácté přikázání: „Ne nebuďte lhostejní“. Nebuďte lhostejní, když vidíte historické lži, nebuďte lhostejní, když je jakákoliv menšina diskriminována, nebuďte lhostejní, když moc porušuje společenskou smlouvu.“

V lednu 2022 , Rostislav Čuba

error: Obsah je chráněný!