Alex Soros slibuje vymýtit konzervativce z internetu: „Jsem 100krát horší než můj táta“

Tento příspěvek už byl přečten 2208 krát!

Alex Soros slíbil, že bude cenzurovat konzervativce a nezávislé novináře online „100krát agresivněji“ než jeho otec George Soros.

Po zprávách, že krajně levicový miliardář George Soros předal plnou kontrolu nad svým 25 miliardovým impériem svému synovi, Alex v rozhovoru pro Wall Street Journal představil svou despotickou vizi budoucnosti internetu .

„Jsem mnohem více politický,“ řekl Alex Soros a přirovnal se ke svému radikálnímu otci.

„Jakkoliv bych rád dostal peníze z politiky, dokud to bude dělat druhá strana, budeme to muset udělat i my,“ připustil.

Sorosem financované politické akční výbory se staly hlavním faktorem v amerických volbách. 

Politické akční výbory financované Sorosem se staly hlavním faktorem amerických voleb.

George Soros byl v nedávných amerických volbách největším dárcem Demokratické strany a jeho financování menších závodů místních žalobců mu umožnilo převzít kontrolu nad americkým soudním systémem.

Alex Soros řekl, že v současné době pracuje na zlepšení hispánské a černošské podpory pro demokratické politiky.

Nový vůdce Sorosova impéria navštívil podle Fox News od roku 2021 Bílý dům demokratického prezidenta Joea Bidena nejméně 17krát.

Od 8. února do 10. února se uskutečnily tři návštěvy, jak uvedl Slay News.

Několik nejvyšších úředníků Bidenovy administrativy je uvedeno v návštěvnických protokolech jako ti, kteří se setkali s Alexem Sorosem.

„Alexander Soros je připraven vést multimiliardovou politickou a filantropickou síť své rodiny,“ řekl Scott Walter, prezident Capital Research Center, podle Washington Examiner.

„Stejně jako jeho otec se snáší s vůdci Bílého domu a Kongresu, kteří jsou ochotni plnit rodinné nabídky v takových otázkách, jako je kriminalita, imigrace, volební politika a další, protože Sorosovi využívají každý typ dávání: peníze stranám, nezávislé výdajové skupiny. a takzvané ‚charity‘,“ řekl.

Podle New York Post Mike Howell, ředitel projektu dohledu v Heritage Foundation, řekl, že přístup Alexe Sorose do Bidenova Bílého domu je velkým problémem.

Howell varuje, že Sorosova rodina již „napáchala obrovské škody naší zemi“.

„Sorosova agenda je agendou smrti a ničení ve jménu otevřených hranic a ukončení západní civilizace,“ řekl.

„Bidenova administrativa a hnutí darebáckých prokurátorů mohou být dosud nejškodlivějším nákupem v Americe.“

Matt Palumbo, autor knihy „Muž za oponou: Uvnitř tajné sítě George Sorose“, řekl, že rodina Sorosových má své háčky hluboko v Bidenově administrativě.

„V celém Bílém domě je někde Sorosova držba a jeho syn je novým velvyslancem jeho otce,“ řekl Palumbo.

Prezident Judicial Watch Tom Fitton uvedl, že bez ohledu na to, kdo je předním mužem nadace a PACS podporovaného Sorosem, je stále ve vedení George Soros.

„Nenechte se rozptýlit Alexovým jménem v deníku návštěv; je to zástupce George Sorose, se kterým se chtějí setkat v Bidenově Bílém domě,“ řekl Fitton.

„Stále volá.“

„Jsou to jeho peníze, jeho základy.“

Zdroj: https://thepeoplesvoice.tv/alex-soros-vows-to-eradicate-conservatives-from-the-internet-im-100-times-worse-than-my-dad/

[Článek mi zaslal pan Rostislav Čuba]

error: Obsah je chráněný!