Byznys je byznys a nikdy o zdraví nešlo!

Tento příspěvek už byl přečten 91 krát!

Epidemii v ČR vyhlašují buď krajské hygienické stanice, pokud jde o lokální rozšíření jakékoliv infekční nemoci nebo hlavní hygienik ČR, pokud jde o celostátní rozšíření infekce. Jako práh EPIDEMIE se udává 1.600-1.800 osob na 100.000 obyvatel. Tzv. Covid-19 zdaleka na tento práh nedosáhl. K dnešnímu dni (28.6.2021) je dle údajů MZd pozitivně testovaných (jejich řečí nakažených) 59 lidí, slovy padesátdevět, v nemocnicích aktuálně hospitalizovaných 49 lidí, slovy čtyřicetdevět! Potvrzené případy za posledních 7 dní na 100 000 obyvatel 7 lidí, slovy SEDM!!!

UŽ KONEČNĚ POCHOPTE, ŽE TADY ŽÁDNÁ EPIDEMIE NIKDY NEBYLA A NENÍ!!!

Epidemii u nás vyhlásili POLITICI, kteří nejsou ani zaměstnanci krajských hygienických stanicí ani zaměstnanci Hlavního gygienika ČR! Vše na příkaz WHO, která zjara loňského roku zcela zásadně upravila kritéria pro tzv. pandemii. Podotýkám, že politici ani vlády jednotlivých zemí nejsou kompetentní vyhlašovat jakékoliv epidemické nebo pandemické ohrožení… Přesto se tak stalo a prošlo jim to! Dokonce s pomocí tzv. opozice prošel i paskvil typu Pandemický zákon!

NSS (Nejvyšší správní soud) stále dokolečka ruší tzv. Mimořádná opatření vydávané Ministerstvem zdravotnictví ČR jako nezákonná nebo neopodstatněná. Ale MZd na to kašle a hned po rozsudku vydá totožné MO. Pohrdání zákony a zejména Ústavou ČR je zjevné, ale jak vidno, politici si s tím hlavu nelámou, dokonce otevřeně říkají, že porušují zákony. Proč? Inu, protože byznys je byznys a ani NSS nás nezastaví!

Proboha, nikdy jim nešlo o zdraví lidí! Nejhorší na tom je, že i msmédia dostaly za úkol psát hororové články, strašit lidi vymyšlenými čísly a udržovat ten strach po celou dobu. K tomu se přidali zaprodaní pseudovědci typu Flégra nebo Prymuly nebo nikým nezvolený poradní tým MeSES, složený z amatérů, kteří si chtěli jen nahrabat, od kterého pak MZd dalo raději ruce pryč. Ale proč tito lidé stále dostávají prostor v msmédiích? Proč ho nedostanou skuteční odborníci, kteří tvrdí, že celá epidemie je jen vymyšlená a zmanipulovaná a mají k tomu i konkrétní data a důkazy? Proč? Inu, protože byznys je byznys a ani NSS nás nezastaví!

Chce to jen použít jednoduché počty (byť ani to nepřesvědčí Svědky covidovy!):
Provedené PCR testy, 7.935.695, (+ 7.129 za 27.06.), cena jednoho testu 1.700-2.000Kč!
Provedené antigenní testy, 20.971.011 (+ 27.951 za 27.06.), cena jednoho testu 300-500Kč!
Cena jednoho PCR testu z Číny je pro obchodníka či překupníka rovna cca 25-30Kč!
Cena jednoho antigenního testu z Číny je pro obchodníka či překupníka rovna cca 5-10Kč!
Cena neschválených a nedoporučovaných respirátorů pro truhláře či kameníky typu KN95 je cca 19-29Kč za kus, do obchodů, institucím, nemocnicím, armádě, policii ap. se dodávají za 90-100Kč za kus!
Data jsou pro ČR a jsou k dispozici na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR! Takže v klidu si vše spočítejte a zjistěte si (lze to rovněž dohledat z veřejných zdrojů!):
– kdo vlastní odběrná místa a kdo nakupuje z Číny PCR a antigenní testy?
– kdo nakupuje z Číny neschválené respirátory a prodává je dál?
Pokud si dáte s tímhle práci, tak HEURÉKA! Vyskočí vám jména Andrej Babiš, Jan Hamáček, Karel Havlíček a mnoho dalších známých jmen. Proto stále vyhrožují různými mutacemi, lockdowny, nepovinně povinnými testy, vakcinací a covid pasem! Proč? Inu, protože byznys je byznys a ani NSS nebo lid nás nezastaví!

A tohle je jen vrcholek ledovce, to ostatní – vakcinace neověřenými a netestovanými látkami a rozdělování lidí dle apartheidového klíče na očkované a neočkované, to je ten spodek ledovce – jde totiž o obrovský byznys a to včetně totální kontroly obyvatelstva. V tomto byznysu jsou věcně (finančně!) zainteresováni členové vlád i mnoho dalších politiků, byť si „usměvně“, říkají opozice. V tomto byznysu se již nyní točí biliónové částky v dolarech či eurech! A každému, kdo na to kývne a zradí třeba i vlastní národ i své svědomí, za nehty uvízne pár slušnejch desítek či stovek miliónů! No, neber to, že? A nejsou to jenom politici, ale i hygienici, pojišťovny, státní nemocnice, spousta lékařů a dalších zdravotníků, kterým peníze zaslepily oči a oni se tak zpronevěřili Hippokratově přísaze.

Celá pandemie se zakládá na TESTECH! Jenže PCR testy (a antigenní testy už vůbec ne!) nedokážou zjistit ani nakaženost, ani infekčnost a ani neumějí identifikovat virus!
Proč nepoužíváme lepší testy? Protože NEEXISTUJÍ!
Protože dotyčný virus SARS-CoV-2 nebyl dodnes jednoznačně identifikován (viz třeba zpráva Kohlova ústavu v Berlíně, který je považován za autoritu!), vyfocen elektronkovým mikroskopem (fotografie virů chřipky existují!), není známa jeho genetická sekvence… To, co vydávají za „identifikovaný“ virus je jen a pouze počítačová simulace, jak by to asi mohlo být!
Výzva LÉKAŘŮM, VIROLOGŮM, IMUNOLOGŮM A PRÁVNÍKŮM:“Udělejte si nejdříve pořádek ve sných vlastních vědomostech a pak konečně začněte chránit náš národ!“
Jinak nám skape ekonomika a nastane chudoba a nedostatek všeho, jaký jsme ještě nezažili!

error: Obsah je chráněný!