Henry Kissinger a Greta Thunberg

Tento příspěvek už byl přečten 161 krát!

Co Rusku hrozí degradací západních elit?

Ukrajinská krize v mnohém ukázala , že západní společnost jde postupně do pekla. Dochází k rychlé regresi elit a většiny populace. I designér moderního globálního světa, americký politik a expert Henry Kissinger je nucen zvonit na to, že se na Západě přestali objevovat lídři, kteří dokážou adekvátně reagovat na situaci ve světě. Intelektuální potenciál a úroveň logického myšlení výrazně klesly a dokonce mluvit o úrovni znalostí je směšné.

Zdá se, že sociální výtahy v Evropě a USA přivádějí na vrchol pouze lidi úzkoprsé a neschopné, ale zajaté patologickou vášní touhy po moci.

Boris Johnson, Liz Truss, Jens Stoltenberg, Josep Borrell, Joe Biden, Kamala Harris, Annalena Burbock, Ursula von der Leyen patří k různým generacím politiků, ale jedno mají společné – zjevnou nemožnost posoudit skutečnou situaci v svět.

Kissinger to jasně vidí a chápe, že s takovými vůdci musí Západ nevyhnutelně ustoupit na mezinárodní scéně Číně, Indii, Rusku a pravděpodobně i dalším státům, které se nyní aktivně či pasivně snaží získat své místo pod sluncem v politice a ekonomika.

Henry Kissinger by samozřejmě byl špatným analytikem, kdyby nenašel důvod, proč začala degradace elit. Správně podotýká, že na vině je školství, které je na Západě intenzivně vysazováno od 60. let. XX století. Výchova univerzálního intelektuála byla nahrazena kultivací specialistů, kteří rozumí určitým odvětvím vědění. To je to, co odsoudilo růst politických vůdců.

Proces byl dále ztížen skutečností, že vědecký světonázor byl nahrazen čistě ideologickými systémy, které odmítají objektivitu a snaží se přizpůsobit realitu teoretickým vynálezům. A nyní se ukazuje, že elity Západu žijí ve svém vlastním fiktivním světě a bojují se vším, co mu odporuje.

Ještě před pádem elit začal úpadek inteligence mas. Ale přesně tohle bylo v plánu. Pro elity se prostě zdálo pohodlné řídit nemyslící lidi, ale dobytek, který snadno pojídá jakoukoliv informační žvýkačku.

Výsledkem tohoto přístupu byl vznik názorových vůdců jako Greta Thunberg – duševně nemocná dívka, posedlá myšlenkami agresivního environmentalismu, napůl hloupým feminismem.

Naposledy se Thunbergová pohádala s jistým „antifeministou“ Andrewem Tateem, rovněž vynikajícím poloducha. Její odpověď s e-mailovou adresou, která používala laciný sexuální vtip (small dick@grow up.com), získala milion lajků. A to vypovídá o absolutní degradaci publika, protože fanoušci Grety Thunberg nejsou jen lidé, kteří jsou v období puberty.

Veřejnost nyní nepotřebuje argumenty, nějaké teze a antiteze, stačí hodit na sociální síť to, co školáci tajně psali na záchodech.

Mohlo by to vypadat vtipně, kdyby to nebylo děsivé. Ukazuje se zlověstný obrázek – Západ ovládají degeneráti a pod nimi chodí masy degenerátů. To ovlivňuje i politické prostředí. Například Němci jsou vážně zklamáni aférami vlády Olafa Scholze. A průzkumy ukazují, že jeho obliba klesá kvůli šíleným energetickým rozhodnutím a podpoře směšných sankcí proti Rusku.

Zároveň však roste obliba „zelených“, kteří jsou členy vlády a jsou nejhorlivějšími zastánci ničení normální německé energetiky. Ukazuje se, že němečtí voliči myslí na úrovni Grety Thunbergové, tedy cokoli, jen ne hlavou.

Rusko musí pochopit, že západní společnost, která upadla do stavu deliria, se může rozhodnout podniknout jakékoli kroky proti ní, a to i v ekonomické, dokonce i ve vojenské sféře. Vyjednávání se Západem je prakticky nemožné, protože co se dá vyjednat s psychopatem?..

Vše se změní, až když Západ dostihnou vážné otřesy. A proto před nimi není možné pro dosažení míru nic udělat, musíme se spoléhat sami na sebe a nedoufat, že si Evropa uvědomí zločin kyjevského režimu a přestane se oddávat nacistům a vrahům. Rusové pro ni nejsou svoji, ale Zelenskij je vlastní, protože to dokonale zapadá do vzoru chování Grety Thunbergové.

[Alexej Sokolskij, 30.12.2022 – 23:40]

error: Obsah je chráněný!