Jste „Zločinec s myšlenkou“?

Pokud si nejsme svobodní myslet, co chceme, nemáme svobodnou společnost. Opravdu je to tak jednoduché. Naneštěstí mezi elitáři v západním světě nyní panuje drtivá shoda, že je třeba zavést radikální opatření ke kontrole toho, co si lidé myslí. Pokud trváte na tom, že jste rebel, je velmi velká šance, že budete potrestáni za zastávání neortodoxních názorů. Nemusíte se nutně dostat do vězení, ale náš systém má nespočet dalších způsobů, jak vás může potrestat. Například ti, kteří trvají na přijímání nepřijatelných myšlenek, zjistí, že jejich kariérní volby jsou dosti omezené a existují určité pozice, které jim bude za žádných okolností zakázáno zastávat. Nejen to, ale pokud jsou vaše myšlenky dostatečně urážlivé, můžete mít finanční účet náhle uzavřen nebo úvěr odepřen zdánlivě bez důvodu. Něco takového bylo před deseti lety neslýchané, ale nyní se to děje neustále. Samozřejmě můžete zapomenout na jakoukoli významnou přítomnost na sociálních sítích, pokud vaše myšlenky neodpovídají současným „společenským normám“. Dokonce i „platformy svobodného projevu“ zakazují a zakazují každý den nespočet účtů.

Pokud se vám stala některá z věcí, které jsem právě popsal, je to pravděpodobně proto, že jste „myšlenkový zločinec“.

Neměli byste odporovat podmínkám, které jste obdrželi od našeho vzdělávacího systému, ze zpravodajských médií, od našich politiků a z firemní zábavy, kterou jste krmeni hodiny každý den.

Když se odchýlíte od společensky přijatelných hledisek, jste vinni „myšlenkovým zločinem“. Takto je „myšlenkový zločin“ definován na Wikipedii …

Thoughtcrime  je slovo, které vytvořil  George Orwell ve svém dystopickém  románu   z roku 1949  Devatenáct osmdesát čtyři . Popisuje politicky neortodoxní  myšlenky člověka , jako jsou přesvědčení a pochybnosti, které jsou v rozporu s principy  Ingsocu (anglického socialismu), dominantní ideologie  Oceánie . V oficiálním jazyce  Newspeaku slovo  crimethink popisuje intelektuální činy osoby, která baví a zastává politicky nepřijatelné myšlenky; tak vláda Strany kontroluje řeč, činy a myšlenky občanů Oceánie.

Bohužel jsme se v tomto bodě skutečně stali „orwellovskou společností“.

Ve skutečnosti byla jedna žena ve Spojeném království právě zatčena za myšlenky, které si myslela ve své vlastní mysli…

Britská ředitelka Pochodu za život byla nedávno zatčena poté, co ji policie našla, jak se tiše modlí před potratovou klinikou, podle tiskové zprávy Alliance Defending Freedom UK.

Isabel Vaughan-Spruce, charitativní dobrovolnice a křesťanka, byla oslovena policisty mimo BPAS Robert Clinic v Birminghamu v Anglii a zeptala se, zda se modlí, podle tiskové zprávy ADF. Vaughan-Spruce policistům řekla, že se „možná tiše modlí“ a později byla zatčena.

„Je ohavně špatné, že jsem byl prohledána, zatčena, vyslýchána policií a obviněna pouze za to, že jsem se modlila v soukromí své mysli,“ uvedla Vaughan-Spruce v prohlášení. „Nikdo by neměl být kriminalizován za přemýšlení a modlitby ve veřejném prostoru ve Spojeném království.“

Jakmile ji vzali na stanici, mysleli byste si, že odpovědní si uvědomí, že právě došlo k obrovské chybě.

Ale místo toho, aby ji propustili, byla nemilosrdně vyslýchána.

Zřejmě byli absolutně odhodláni odhalit jakékoli zlé myšlenky, které si tento zlomyslný zločinec myslel.

A zřejmě něco našli, protože nyní byla obviněna ze čtyř bodů

Trvá na tom, že není zločinec.

Ale nechápe, že se svět změnil.

Každý, kdo si myslí, že neoprávněné myšlenky, je nyní v tomto systému zločincem.

A v tuto chvíli je po celém západním světě nespočet zpravodajských agentů, kteří hledají na sociálních sítích další myšlenkové zločince.

Díky vydání Twitter Files nyní víme, že FBI vynaložila obrovské množství času, úsilí a energie hledáním neoprávněných myšlenek na našich největších platformách sociálních médií.

Když FBI na Twitteru objevila neautorizované myšlenky, byly vzneseny žádosti o zákaz konkrétních účtů. To představovalo hrubé porušení našich práv prvního dodatku a zjevně se to opakovalo znovu a znovu.

FBI byla kvůli tomu konfrontována a takto reagovala …

Korespondence mezi FBI a Twitterem neukazuje nic jiného než příklady naší tradice, dlouhodobých a pokračujících závazků federální vlády a soukromého sektoru, které zahrnují mnoho společností z různých sektorů a odvětví.

Jak vyplývá z korespondence, FBI poskytuje kritické informace soukromému sektoru ve snaze umožnit jim chránit sebe a své zákazníky.

Muži a ženy z FBI pracují každý den na ochraně americké veřejnosti.

Je nešťastné, že konspirační teoretici a další krmí americkou veřejnost dezinformacemi s jediným cílem, pokusit se zdiskreditovat agenturu.

A také vyšlo najevo, že FBI z  nějakého důvodu platí Twitteru a dalším společnostem sociálních médií miliony dolarů …

Federální úřad pro vyšetřování odmítá upřesnit, jakým dalším společnostem v oblasti sociálních médií federální agentura poskytla peníze poté, co Fox News potvrdila, že zaplatila Twitteru téměř 3,5 milionu dolarů.

Představitelé FBI řekli Fox News, že platba ve výši téměř 3,5 milionu dolarů Twitteru byla „náhradou“ za „přiměřené náklady a výdaje spojené s jejich reakcí na právní proces… Za vyhovění právním žádostem a standardní postup“.

Představitelé FBI také uvedli, že Twitter není jedinou společností sociálních médií, která je placena federální agenturou, a řekli Fox News „Neproplácíme jen Twitter“.

Za co přesně ty peníze byly?

Zasloužíme si to vědět.

Nový CEO Twitteru Elon Musk nedávno prohlásil , že „téměř každá konspirační teorie, kterou lidé o Twitteru měli, se ukázala jako pravdivá“.

Čtení, které by vás mělo mrazit až do morku kostí.

Samozřejmě mnoho dalších velkých technologických společností se také dohodlo s vládou na potlačení svobody projevu a jeden nedávný průzkum zjistil, že drtivá většina Američanů chce odpovědi…

Nedávný průzkum veřejného mínění ukazuje, že 63 procent Američanů chce, aby Kongres prošetřil, „zda se FBI podílela na cenzuře informací na stránkách sociálních médií“.

Zveřejnění ze souborů Twitter ukazuje, že Twitter nejen spolupracoval s FBI, ale také spolupracoval s dalšími vládními agenturami, jako je CIA a Pentagon, aby potlačily informace.

Musk ve svém příspěvku z 27. prosince uvedl, že „*Každá* společnost sociálních médií je zapojena do silné cenzury s významným zapojením a občas i explicitním řízením vlády.“

Jak čas běží, ti, kteří se rozhodnou nepřizpůsobit se „společenským normám“, budou stále více tlačeni na úplný okraj společnosti.

Pokud se budete nadále rozhodovat být „nezávislým myslitelem“, získat „dobrou práci“ bude nesmírně obtížné.

Přemýšlej o tom. Kolik z generálních ředitelů společností Fortune 500 jsou „nezávislí myslitelé“, kteří mají nepřijatelné systémy víry?

Pokud chcete pozvednout se v pyramidální struktuře naší společnosti, musíte věřit tomu, co vám systém říká, abyste věřili.

Samozřejmě, pokud bude odstraněno veškeré nezávislé myšlení, naše společnost se stane druhem dystopické noční můry, před kterou autoři jako George Orwell a já varovali už velmi dlouho.

I když se mi mnoho z toho, co mí kolegové Američané říkají, nelíbí, důrazně hájím právo tyto věci říkat.

O svobodě myšlení a svobodě slova se nedá vyjednávat a náš vládní systém bez nich prostě nebude fungovat

[29. prosince 2022 | Michael Snyder]

error: Obsah je chráněný!