Kde je pravda?

Tento příspěvek už byl přečten 138 krát!

Ona je tady jedna dost hrůzná dezinformace o tom, že Ukrajina je zahlcená ruskýma náplavama, který se sem nastěhovaly za sedmdesátiletýho období Sovětskýho Svazu. Ono je to totiž uplně naopak. Já jsem se v tom pokoušel hrabat a z fleku jsem mohl dělat maskota některýmu hokejovýmu klubu, protože jsem čuměl jako puk! Na území Ukrajiny jsou zrovna to PŮVODNÍ obyvatelstvo právě Rusové, náplavy jsou ti Ukrajinci!

Je třeba zajít do historie, což nepříčetní povykovači nedělaji. Jenomže se to nedá vysvětlit stručně, je to na příšerně dlouhý vysvětlování. Rusové v týhle zemi žijou už po tisíciletí, už od dob starověký Tartarský říše, která se v průběhu času změnila v Rusko. V letech 1917 – 1920 byla v Rusku občanská válka, za který vznikal komunistickej Sovětskej Svaz, kterej byl vyhlášenej v roce 1922. Až do roku 1923 se vytvářelo státoprávní uspořádání SSSR a to ve smyslu, že před světem se bude tvářit jako svazek mnoha členských republik, aby mohli dělat stejný machry jako imperialisti z USA. Jenže aby mohli Sověti machrovat s podobným uspořádáním jakožto komunistickej protiklad USA, tak potřebovali pořádný svazový republiky a ne jen téměř bezvýznamný provincie, který byly na jejich poměry jen něco větší než okres. Svazových republik bylo nakonec patnáct, ty vnější byly k Sojuzu připojený obdobným způsobem jako členský státy USA, čili dost často násilím, jindy obchodem. Ale některý co přímo sousedily s Ruskem byly jen drobný provincie. Proto se na papír nakreslily fiktivní hranice tak, že se ukrojily kusy Ruska a připojily se k těm provinciím, aby vypadaly jako pořádný republiky. Tehdy nikdo s rozpadem SSSR nepočítal, stejně i přes určitý drobný pravomoce jednotlivých členských republik byla vláda dost tvrdě centralistická z Moskvy a bez Rusů se nikdo nesměl ani uprdnout, takže ty vymyšlený hranice fiktivních svazových republik nic neznamenaly, stejně to tak jako tak bylo pořád Rusko. Tohle zdaleka nebylo jenom v případě Ukrajiny, ale momentálně nás ty ostatní země tolik v tuhle chvíli nezajímaji.

Takže ta historie Ukrajiny:
To ani nebyl stát, spíš jen taková drobná provincie. Ukrajina nemá ani žádnou dlouholetou historii, tradici, ani dějiny. Pohyb začínal až od roku 1654 do roku 1917, kdy ruský carové připojili k Ukrajině území na severozápadě, včetně Kyjeva (Kyjev byl původně prvním hlavním městem Ruska, to si musíme uvědomit!), čimž území Ukrajiny takřka zdvojnásobili. Jenže i tak byla Ukrajina jenom na úrovni bezvýznamný gubernie, tak aby mohla vystupovat jako pořádná svazová republika, roce 1922 připojil Lenin k Ukrajině východní území Novorusko, to je to území Donbasu a Luhanska. V roce 1939 připojil k Ukrajině Stalin západní území směrem k nám a v roce 1945 po válce přidal k území Ukrajiny část naší první republiky, Podkarpatskou Rus. V roce 1954 připojil Chruščov k Ukrajině Krym. Takže žádný dobývání Ukrajiny Ruskem, Rusko tu Ukrajinu přímo vytvořilo a nebejt Rusů, tak dneska žádná Ukrajina vůbec neexistuje! Drtivá většina Ukrajiny je na území Ruska, Rusové tu jsou po tisíciletí původní obyvatelé a z toho důvodu byly ty ruský území k těm fiktivním svazovým republikám připojovaný pod smluvní podmínkou, že ty svazový republiky budou loajální vůči Moskvě, nebudou se proti Rusku stavět, čili přeloženo do češtiny „budou skákat jak bude Moskva pískat“. A ty smlouvy jsou podle mezinárodního práva dodneška platný!
No jo!!!
Jenomže i když nikdo s rozpadem Sojuzu nepočítal, tak k němu nakonec došlo! Rusové provedli fintu, že SSSR přejmenovali na Ruskou Federaci, členským republikám dali nabídku, kdo s nima chce zůstat, tak může bejt členem federace a kdo nechce, tak se může osamostatnit. Jenže tady byl průser s tim ruskym územím těch fiktivních republik, co přímo s Ruskem sousedily a osamostatnit se chtěly! Vždyť v podstatě stály na ruskym území. Nástupnickým majitelem území bejvalýho SSSR je podle OSN Rusko a jenom ono může rozhodovat co s tim územím udělá! Tak za souhlasu OSN těm samostatným republikám jako třeba Ukrajině to původně ruský území v principu jakoby pronajali. Takže princip je asi takovej, jako třeba rodina bydlící v paneláku, ale s bytem nemůže vůbec nic dělat, protože neni majitelem a za užívání bytu platí tomu majiteli nájem. Stejně tak pořád platí ta podmínka, kdy Ukrajina smí užívat ruský území, ale pouze pod podmínkou, že tam místo placení nájmu bude pouze normálně hospodařit, nebude na tom území dělat rotyku, nebude tam stavět zahraniční vojenský základny, bude plně respektovat původní ruský obyvatelstvo a v žádnym případě se nebude vůči Rusku chovat nepřátelsky. Pokud tuhle podmínku Ukrajina nesplní, tak si podle rezolucí a registru hranic OSN Rusko smí v plnym právu to svoje území vzít zpátky a Ukrajince vyhnat, přičemž jim do toho nikdo nesmí kecat.
TAKŽE ŽÁDNÁ ANEXE KRYMU!

Ukrajince to ruský područí pochopitelně po čase začalo srát, ale dost to přehnali, uplně zešíleli, fašisti tam lynčovali a vraždili pokojný civilisty s ruskou národností, žádali o vstup do NATO a vyjednávali stavby amerických vojenských základen na Krymu! Rusové si prostě jenom vzali zpátky svoje území Krymu na základě hrubýho porušování smlouvy, která je řádně registrovaná v OSN, čili naprosto legálně a podle mezinárodního práva! A na to fašisti začali řádit v Novorusku a potom v celý zemi, takže Rusové vlítli i tam. Je třeba si uvědomit, že ruský obyvatelstvo na Ukrajině MÁ RUSKÝ OBČANSTVÍ, nejen ruskou národnost, ukrajinký fašisti lynčujou RUSKÝ OBČANY!!! Neplatí ani ty vzkřeky našich debilních médií a ještě debilnějších politiků, jako že „bestiální ruský agresor neurvale vtrhnul do pokojné svrchované země“, protože Ukrajina nemá u OSN ani registraci pevných hranic, čili ani nesplňuje podmínky uznání a registrace státní svrchovanosti! Protože z právního hlediska je Ukrajina na území Ruska a nikdo neví kdy co Rusové udělaji, tady se pevný hranice registrovat vůbec nedaji, neni o co je právně opřít!

Už 7. dubna 2014 generální tajemník OSN Ban Ki-moon vydal v souvislosti s Krymem oficiální prohlášení, že:
„V OSN nebyla od 25. 12. 1991 vykonaná registrace pevných hranic Ukrajiny jako suverénního státu. Z tohto důvodu je možné předpokládat, že neexistuje žádné porušování práv ze strany Ruska ve vztahu k Ukrajině. Podle smlouvy o CIS, území Ukrajiny je správním obvodem RF. Proto není možno nikoho vinit ze separatizmu a násilné změny hranic Ukrajiny, pode mezinárodního práva Ukrajina jednoduše nemá žádné oficiálně schválené hranice. Na základe skutečnosti, že Rusko je právním nástupcem SSSR (je to potvrzené rozhodnutím mezinárodních soudů, které sa týkají majetkových sporú bývalého SSSR se zahraničím), území, na kterých sa rozkladá Ukrajina, Malorusko a Novorusko, jsou právně ve vlastnictví Ruska a nikdo nemá právo nakládat s tímto územím bez ruského souhlasu.“
Takže v podstatě Rusové můžou na tom území dělat naprosto cokoliv a nikdo jim do toho nesmí kecat, protože se po právní stránce bude jednat o jejich vnitřní záležitost. Jakejkoliv zásah nebo vměšování zvenčí můžou pohlásit za akci proti Rusku, případně dokonce napadení Ruska a podle mezinárodních hledisek by OSN měla Rusku pomáhat!
Tak žádnej svrchovanej stát, z právního hlediska Ukrajina vůbec neexistuje, nemá stanovený a řádně registrovaný hranice a tim pádem nemá jak bejt svrchovaným státem!!! Dost mě udivuje, že to OSN 30 let trpí a necekne ani slovo!!! Asi bude ve světě takových zemí víc a kdoví co se v nich děje, když OSN mlčí! Víme v jakých kurvárnách dokáže OSN jet!
…a na to by si měly dát bacha i další země kolem Ruska…

[zdroj: Martin Koller]

PS: Úplně nejlepší je, jak televize pohotově utne diskuzi, když se začne vyvíjet nežádoucím směrem. Chudák Martin Koller, kdoví jaký to pro něho bude mít v tomhle blbým totalitním státu následky!


AMERICKÝ PLUKOVNÍK VYSVĚTLUJE DŮVODY VÁLKY:

„Putin dělá to, na co nás 15 let varuje: že nebude tolerovat americké vojska a rakety na svých hranicích. Stejně jako bychom netolerovali ruské vojska a rakety na Kubě. Ignorovali jsme ho a on nakonec začal jednat. Víte, co je nejděsivější? Podporujeme Ukrajince, aby zbytečně umírali v bitvě, kterou nemohou vyhrát, vysvětluje americký plukovník Douglas McGregor Fox News a pokračuje:
„Putin opakovaně řekl, že vstup Ukrajiny do NATO je pro Rusko naprosto nepřijatelný.

Co se už stalo je, že boje na východě Ukrajiny jsou vlastně téměř u konce. Všechna ukrajinská vojska zde umístěná jsou obklíčena a osamocená, na jihovýchodě jich je asi 30-40 tisíc (podle McGregora). Pokud se do 24 hodin nevzdají, mám podezření, že je Rusové nakonec zničí.
To je přesně důvod, proč se Zelenskij setkává s Putinovými zástupci – hra skončila.

Řekli jsme mu to, americký prezident řekl, že pokud doufá v neutrální status na Ukrajině, podpoříme ho. Myslím, že Vladimir Putin to udělá pro západní Ukrajinu, tu část za Dněprem. Ale pro tuto část východu si nejsem jistý, jaký má plán: vytvořit další republiku nebo ji spojit s Ruskem. Protože historicky – toto je ruské území.
Západoukrajinská území ale nejsou. Ví to a že část Ukrajiny bude pro Rusko přijatelná jako neutrální stát.

Reportér se ptá: „Nejsem vojenský expert, ani geografie, ale pokud on (Putin) okupuje Ukrajinu a Ukrajina hraničí s Polskem a Polsko je zemí NATO, neznamená to, že bude dál brát zemi po zemi, dělá NATO země nejdou, nejdou vyběhnout?

Plukovník si silně vzdychne a říká:
„Myslím, že stojí za to zopakovat: Putin nemá zájem překročit Dněpr a směřovat na západ k polským hranicím. Je zcela připraven na neutrální status těchto území v rakouském nebo finském modelu. Nechce s námi válku, jeho armáda je na to příliš malá, jeho ekonomika je menší než jihokorejská.
Vnucujeme mu věci, které nechce jako obvykle, když se snaží démonizovat jeho a jeho zemi.
Musíme si uvědomit, že Ukrajina je čtvrtou nejzkorumpovanější zemí na světě. To má daleko od svobodné demokracie, ten živý příklad, jak všichni říkají. Zelenskij zadržuje novináře a politické opozicionisty.
Myslím, že bychom se od toho měli držet dál. Američané si myslí, že bychom se měli držet dál, Evropané si myslí, že bysme se měli… Musíme přestat dodávat Ukrajině zbraně a přestat je podporovat, aby umírali za toto beznadějné úsilí.
Moderátor specifikuje: „Vy říkáte, že se máme držet dál, tedy žádné sankce, žádná vojenská podpora, jen ať si Rusko vezme část Ukrajiny, kterou potřebuje?
„Jo, přesně tak. Nevidím důvod bojovat s Ruskem kvůli něčemu, o čem mluví roky a my to prostě ignorovali. A ještě důležitější: tam (na Ukrajině) je obyvatelstvo k nerozeznání od ruského.
Víte, co je nejděsivější? Neposíláme naše letectvo do boje, ale podporujeme Ukrajince, aby zbytečně umírali v bitvě, kterou nemohou vyhrát.
Chystáme se vyprovokovat bezprecedentní humanitární katastrofu, pokud tohle všechno nepřestane.“

Americký plukovník Douglas McGregor to vysvětlil Fox News

error: Obsah je chráněný!