Po celém světě se rozpoutává totální chaos

Tento příspěvek už byl přečten 2882 krát!

Relativní mír a klid, který jsme si užívali několik měsíců, byl narušen. Najednou vypuká chaos po celém světě. Vzbouřenci zakládají požáry ve městech po celé Francii, Izraelské obranné síly právě provedly největší vojenskou operaci na Západním břehu Jordánu od roku 2002 a Rusové a Ukrajinci si navzájem vyčítají, že chtějí zaútočit na jadernou elektrárnu v Záporoží. Pokud by byla tato zařízení bombardována, mohlo by to způsobit jadernou katastrofu mnohem horší než ta, která se odehrála v Černobylu v roce 1986. Bohužel si myslím, že globální nestabilita bude normou až do konce roku 2023 a dále. Před námi je mnohem více občanských nepokojů a válek a to bude mít velmi vážné důsledky pro každého člověka na celém světě.

Osobně mě naprosto šokuje obrovské násilí, které probíhá ve Francii. Podle zpráv bylo během nepokojů dosud zapáleno 5 662 vozidel…

Podle údajů Ministerstva vnitra, které zohledňují škody na lidech a majetku během šesti nocí nepokojů vyvolaných zastřelením teenagera alžírského původu policejním důstojníkem na předměstí Paříže při dopravní kontrole, došlo zatím k 5 662 požárům vozidel, informuje Le Parisien.

Široce rozšířená destrukce vozidel, jak ukazují záznamy z oblastí nepokojů ve Francii, zahrnuje nejen soukromá auta, ale také nákladní vozidla a autobusy. Vandalové se zaměřili i na tramvaje. V jednom široce zveřejněném případě byl velký nákladní vůz ukraden pleniteli, kteří ho použili k proražení dveří obchodního centra a získání přístupu k zboží uvnitř. Pouze ve čtvrtek večer došlo k zapálení 1 919 vozidel.

Francie za poslední roky zažila mnoho nepokojů, ale nic podobného jako nyní.

Škody byly však rozhodně větší než jen vyhořelá auta a autobusy.

Během těchto nepokojů bylo zničeno alespoň 1 000 budov, včetně 254 policejních stanic, stejně jako desítky radnic, škol, pošt a soukromých komerčních nemovitostí, které byly cílem podpálení nebo vyplenění.

Vzbouřenci již způsobili škody ve výši jedné miliardy dolarů a tato krize stále neskončila.

Nicméně, toto není právě největší světová událost v tuto chvíli.

V posledních dnech Izraelské vojenské síly provádějí nejrozsáhlejší vojenskou operaci, kterou jsme v Západním břehu Jordánu viděli od roku 2002…

Do vojenské operace se zapojilo více než 1 000 vojáků Izraelských obranných sil, což je největší operace na Západním břehu Jordánu za posledních 20 let.

Ministr obrany Yoav Gallant společně s Netanjahuem prohlásil, že Dženín se v posledních dvou letech stal továrnou na teror. Dále uvedl: „Zastavili jsme výrobní proces zbraní, zabavili jsme tisíce bomb, zničili desítky výrobních míst, dílen a laboratoří na výrobu výbušnin.“

Izraelské obranné síly začínají tuto operaci ukončovat, ale izraelský premiér Benjamin Netanjahu varuje, že toto nebyla „jednorázová záležitost“…

„V tuto chvíli dokončujeme misi a mohu říci, že naše rozsáhlá akce v Dženínu není jednorázová záležitost,“ řekl Netanjahu při návštěvě kontrolního bodu Salem, asi 10 kilometrů od Dženínu.

„Budeme pokračovat podle potřeby, abychom vyhladili terorismus. Nedovolíme, aby se z Dženínu znovu stalo hnízdo terorismu,“ dodal.

Napětí v této oblasti dosáhlo bodu varu a je jen otázkou času, než vypukne velká válka na Středním východě.

Nicméně, tento konflikt na Západním břehu Jordánu pořád není největší světovou událostí v tuto chvíli.

Pro mě je nejdůležitější světovou událostí v současnosti to, co se děje na Ukrajině.

Rusové i Ukrajinci varují, že útok na jadernou elektrárnu v Záporoží je nevyhnutelný…

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky tvrdí, že Rusko plánuje potenciálně nebezpečný útok na největší jadernou elektrárnu v Evropě, kterou ruské síly obsadily více než před rokem. Zároveň Rusko obvinilo Ukrajinu, že plánuje útok na stejnou jadernou elektrárnu v Záporoží v příštích dvou dnech.

Byla to nervy drásající noc pro lidi po celé Ukrajině v důsledku vzájemných obvinění, zejména v městech a obcích poblíž elektrárny v Záporoží, včetně města Záporoží, které Rusko nikdy nedokázalo obsadit. 

Doufám, že na těchto zprávách není nic pravdy.

Ale kde je dým, tam je často oheň.

Myslím si, že někdo něco plánoval a pokud dojde k útoku, mohlo by to potenciálně způsobit katastrofu, která „není ani srovnatelná s Hirošimou nebo Nagasaki“…

Takový výbuch by byl „mnohem děsivější a rozsáhlejší jadernou havárií, která v podmínkách takové války může vést k nepředvídatelným následkům.

Dobrou zprávou je, že celý svět nyní pozorně sleduje jadernou elektrárnu v Záporoží kvůli vzájemným obviněním.

Bude tedy mnohem obtížnější, aby jedna nebo druhá strana provedla něco nebezpečného.

Doufejme, že k útoku nedojde, protože by to mohlo spustit řetězec událostí, který by nikdo nedokázal ovládnout.

Například, pokud by Rusové uvěřili, že Ukrajinci zaútočili na jadernou elektrárnu v Záporoží, bylo by to velmi vážné.

Ale většina Američanů nemá nejmenší tušení, že se tohle děje.

Když mluvíme o Spojených státech, tak za poslední dva dny, 4. a 5. července, se zde odehrálo alespoň 10 masových střeleb podle GVA. V současné době jsou k dispozici pouze předběžné informace o každém incidentu a podrobnosti, jako je počet nebo povaha zranění, se mohou změnit v průběhu policejního vyšetřování.

Masové střelby jsou tak běžné, že každá taková událost téměř nezískává pozornost, dokud se nestane další.

A je jen otázkou času, než vypuknou nepokoje, které sledujeme dnes ve Francii.

Jsme národ, který se nachází v pokročilém stavu úpadku, a většina Američanů je naprosto nepřipravena na to, co přijde.

Chaos, který se v současnosti rozpoutává po celém světě, je jen malým předkrmem k velké bouři, která nás čeká.

Proto vás nabádám, abyste si udělali pořádek ve svých věcech, dokud ještě můžete. Tempo globálních změn se totiž neskutečně zrychluje.

Michael Snyder

error: Obsah je chráněný!