Šiřte pravdu, mluvte pravdu…

Tento příspěvek už byl přečten 143 krát!

1) Víte, že za objev Ivermektinu byla v roce 2015 udělena Nobelova cena za fyziologii a lékařství?
2) Víte, že léky jako Ivermektin, Hydroxychloroquine (Plaquenil), inosin pranobex (Isoprinosine) účinně likvidují většinu virů včetně SARS-COV-2?
3) Víte, že je někteří lékaři předepisují i těhotným ženám?
4) Víte, že kromě antiparazitárních účinků ivermektinu byl popsán také jeho antivirový účinek. Mechanismem účinku je inhibice importu virových proteinů do jádra buňky (konkrétně interakce virového integrázového proteinu s α/β1 heterodimerem importinu IMP). Ivermektin má poměrně širokospektrální účinnost proti RNA-virům SIV, dengue (DENV 1-4), viru západonilské horečky, venezuelské encefalitidy koní a nebo viru chřipky. Víte, že australští vědci zjistili, že ivermektin efektivně blokuje také SARS-CoV-2 v kultuře buněk Vero/hSLAM in vitro. U infikovaných buněk, ke kterým byl přidán ivermektin, se během 48 hodin snížil titr viru v supernatantu až o 99,98 %?
5) Víte, že Parlamentní komise pro lékařství, vědu a výzkum Rady Evropy, pod vedením světově uznávaného experta a lékaře Wolfganga Wodarga, varovala veřejnost před smrtícími a sterilizačními účinky mRNA vakcín?
6) Víte, že Hydroxychloroquine byl povolen jako léčivo ve Spojených státech již v roce 1955? V roce 2017 se jednalo o 128. nejčastěji předepisovanou léčbu ve Spojených státech s více než pěti miliony receptů? Víte, že neexistují žádné důkazy o tom, že jeho použití během těhotenství je škodlivé pro vyvíjející se plod a jeho použití není v těhotenství kontraindikováno narozdíl od mRNA vakcín, které způsobují zamezení vývoje placenty?
7) Víte, že lékaři, kteří předepisují Hydroxychloroquin (Plaquenil) a Azitromicin (Azitomycin/Summamed/Zitrocin) u svých pacientů, zaznemenávají 99,99% úspěšnost léčby nemoci covid-19, stejně tak jako u většiny virových onemocnění, a že byli vyléčeni dokonce senioři vysokého věku? Víte, že tato léčba je účinná do několika dnů od jejího zahájení?
8) Víte, že Dr. Mullis, vynálezce a autor PCR testů rozporoval účinnost a užití PCR testů k diagnostice nemoci covid-19?
9) Víte, že amplifikací testů vykazují antigenní a PCR testy falešnou pozitivitu v 50% případů?
10) Víte, že Spojené státy a Velká Británie vrátila Číně několik letadel plných PCR testů pro jejich závadnost, vykazující falešnou pozitivitu a zdravotnického materiálu, který nevyhovuje žádným normám, zdravotnického materiálu a testů, které nakonec koupila Česká republika, za což dostal Andrej Bureš bezúročnou půjčku ve výši 1 miliardy od Čínské banky, která patří tajným službám komunistické Číny?

Tak kterou si zvolíte pilulku? Modrou nebo červenou? Je načase vypadnout z Matrixu a odmítnout democidní agendu Vůdce Andreje Bureše a gestapácké praktiky Obergruppenfuhrera Hamáčka a Velký činský Reset Karla Himlera Havlíčka! Je na čase ukončit projekt Koncentrák Česko!

Pokud vám ještě nedošlo, co se v naší Bohem zapomenuté zemi děje, měli byste si to nejen rychle uvědomit, ale spravit o tom všechny ostatní občany. Zapojte se do aktivního odboje proti této vlastizrádné vládě teroru, která páchá na nás genocidu a bojujte na všech frontách od účasti na demonstracích, přes zapojení se do žalob proti Vládě ČR a českému státu.

Šiřte pravdu, mluvte pravdu a hlavně neagresivním způsobem probouzejte ostatní, kteří bloudí v začarovaném kruhu masmediálních fake news a zločinecké propagandy této fašistické vlády. Pokud bude nejhůř, bude muset dojít i na barikády a otevřený boj proti státu, protože zde nejde o žádnou nemoc! Nemocní nejsou lidé, ale systém ve kterém žijeme!

error: Obsah je chráněný!