Probuďte se a vstaňte!

Tento příspěvek už byl přečten 118 krát!

Chtěl bych vnést jasno do mého pohledu na COVID-19, díky kterému mě někteří mí známí nazývají „odmítačem covidu“ nebo nade mnou kroutí nevěřícně hlavou, co jsem to za „hovado, že odmítám nošení roušek nebo se odmítám nechat testovat/očkovat“. Byť při konfrontaci uvádím fakta (a vždy jsem fakta uváděl), stejně mi to přijde jako „bych hrách na zeď házel“, protože je mnoho těch, co podlehli strachu a masmediální masáži, která se na ně valí z tzv. oficiálních médií (byť jsou vlastněna z většiny de facto oligarchy, který nejde o nic jiného než o moc a peníze) – ČT, ČRo, Novinky.cz, iDnes.cz, Aktuálně.cz, Hlídacípes.cz, Neovlivní.cz a mnoho, mnoho dalších. Záměrně vynechám jiná fakta, které naopak zaznívají z tzv. neoficiálních médií, tj. z alternativních zdrojů, které tzv. oficiální média a popírači pravdy označují za dezinformační, konspirační a nebo proruské…

1. NEPOPÍRÁM A NIKDY JSEM NEPOPÍRAL VIRUS SARS-COV-2, který způsobuje novou respirační nemoc s názvem COVID-19! Od počátku jsem tvrdil a stále tvrdím (a nejen já, naprostý laik, ale i velké a uznávané kapacity z oboru imunologie, virologie, pneumologie, genetiky ap.), že tento virus není normální (viz např. MUDr. Soňa Peková, Ph.D. – molekulární genetik), nevznikl jen tak spontánně přenosem z nějakého netopýra v Číně na trhu ve Wu-Chanu. Z mnoha oficiálních zdrojů si průměrný uživatel internetu dokáže dohledat, že právě ve Wu-Chanu je speciální vojenská a specializovaná laboratoř na výzkum virů, navíc financována přímo z USA. Takže můj oficiální názor je ten, že považuji tento virus za uměle vytvořený a neustále modifikovaný. Jaký je účel jeho vytvoření a účel modifikací? Na 100% u mě vítězí názor, že jde o OBROVSKÝ BYZNYS a současně o DEPOPULIZACI veškerého obyvatelstva, které se pomalu blíží k počtu 8 miliard. Současně ale zpochybňuji, že jde o „epidemii“, či dokonce „pandemii“, ale to už jsem vysvětlil v jiném článku.

2. NEPOPÍRÁM A NIKDY JSEM NEPOPÍRAL, že na nové respirační onemocnění nazvané COVID-19 neumírají lidi! Umírají! Stejně, jako umírají na zápal plic, chřipku, infarkt, mrtvici, rakovinu, ale i na polytraumata při různých nehodách, na dokonané sebevraždy a vraždy a mnoho dalšího… Prostě život je postavený na narození a smrti, nic víc. Žijeme s tím od počátku věků člověka a budeme s tím žít i nadále. Jen mi vadí, že je kolem toho takový humbuk a je ZÁMĚRNĚ vyvolaný a neustále vyživovaný. Místo důsledné prevence, vysvětlování a odborných řešení –  jsou lidi doslova strašeni, stresováni a udržováni v neustálém napětí. Naše zdraví, životy a svobody řídí nesmyslné tabulky v Excelu, které používají náhodné matematické modely a nepracují s realitou. Nezapomínejme, že strach a stres se na úmrtnosti podílí velkou měrou.

3. NAOPAK JSEM 100%NÍ ODPÍRAČ roušek, respirátorů, nesmyslného testování, které jen vytváří statistiky pro vládní restrikce, omezování pohybu, zákazu nočního vycházení, sportovních aktivit, likvidace živnostníků a de facto všech NESMYSLNÝCH VLÁDNÍCH OPATŘENÍ. Jsem proti stovkám nových zákonů, nařízení vlády, mimořádných opatření atd. pod hrozbou likvidačních pokut, které nemají s ochranou zdraví obyvatelstva, s demokracií a svobodou nic společného. Místo toho si myslím, že se měla zavést spíše režimová opatření pro ohrožené skupiny a naopak ostatním lidem nezakazovat (ba naopak DOPORUČOVAT) pobyt na čerstvém vzduchu, sportování na čerstvém vzduchu – obojí je důležité k obnově a budování silné imunity. Myslím si, že nošení respirátorů a roušek mimo např. zdravotnická zařízení (nemocnice, polikliniky, čekárny PL ap. – A TO JEN NA DOBU NEZBYTNĚ NUTNOU!) je naopak zdraví škodlivé, protože pokud člověk vydechuje živý virus, tak ho vzápětí vdechuje zpět a to nehovořím o dalších odpadních látkách, vč. bakterií a plísní, kterých se tělo pomocí výdechu zbavuje (viz např. MUDr. Martina Vašáková, Ph.D. – přednostka pneumologické kliniky Thomayerovy nemocnice a mnoho odborných studií dohledatelných na internetu, nebo pro laiky např. zde a zde). Myslím, že vláda místo zákazů a příkazů měla rozdávat ohroženým skupinám (důchodci, polymorbidní pacienti, zdravotníci ap.) potřebné preventivní a podpůrné látky – vitamín D a C, zinek atd. Jako žijeme tisíciletí s různými respiračními viry, tak musíme přijmout i tento nový, byť zřejmě není přirozený. Viry tu byly, jsou a budou – tohle nezměníme.

4. A JAKO POSLEDNÍ BOD – JSEM 100%NÍ ODPÍRAČ RYCHLOVAKCÍN, které nebyly řádně otestovány! Ale když už tu vakcíny máme, tak si nejprve řekněme, v čem je rozdíl mezi ruskou/čínskou/indickou a americkými/evropskými vakcínami. Posláním každé vakcíny je dopravit do lidských buněk RNA, což je ribonukleová kyselina, která je jednou z nejdůležitějších molekul v našich buňkách. V tomto jsou vakcíny všech výrobců stejné. Rozdíl je v nosiči, tedy jakémsi messengerovi, nebo pošťákovi, který bude schopen do našich buněk RNA donést. Zatímco Američané/Evropané vytvořili jako nosič speciální umělou lipidovou, tj. tukovou nanočástici, Rusové a další využili jako nosič upravený lidský adenovirus, který se používá běžně ve všech vakcínách již více než 40 let. Je tedy na rozdíl od amerického nosiče ověřený, bezpečný a bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Prof. Christian Perronne v prosinci 2020 prohlásil: Nikdy jsem neviděl vakcínu, kterou někdo vyrobí za dva měsíce. Normálně to trvá roky! A má pravdu. Při takových horkých novinkách jsou obavy, z možných neznámých vedlejších účinků, zcela na místě. Je tu riziko spuštění autoimunitních procesů cizorodou lipidovou částicí (roztroušená skleróza, Alzheimer, rakovina) a různých jiných, dnes ještě neznámých, dlouhodobých nepříznivých vlivů na zdraví člověka. Je doslova alarmující, že výrobce Pfizer odmítl převzít odpovědnost za možné nežádoucí účinky svého výrobku.

K léčbě C19: Lék proti COVID-19 u nás do konce ledna existoval.  Jakmile vypukla před rokem, tehdy „pouze“ epidemie koronaviru, významný epidemiolog Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. zahájil úspěšnou léčbu koronavirem postižených osob levným lékem ISOPRINOSINE. Tento lék je běžně dostupný v 70 zemích a v ČSSR byl jako antivirotikum zaregistrován v roce 1971. O výsledcích své léčby Prof.Beran zpracoval vědeckou studii pod názvem: „Isoprinosine a jeho možnosti v prevenci a v léčbě akutní respirační virové infekce včetně COVID-19“. Povšimněte si prosím, dvou slov: „prevence“ a „léčba“.

Myslím si, že jsme překročili onen pověstný Rubikon a vrátili se zpět do totalitně-fašisticko-nacistického režimu, ze kterého jsme se už dvakrát vyhrabali. Podotýkám, že tento můj pocit se začal rodit a dospíval již od roku 2000! Nejde o to, že máme za premiéra miliardáře a oligarchu, ale že je to bývalý člen KSČ a spolupracovník (čili konfident) StB!

Takže lidi, než začnete někoho, kde s vámi nesdílí totožný názor, ho za jeho názor urážet, hlasitě mu ho odpírat nebo dokonce ho za názor udávat, zamyslete se nad svojí špatnou a zlou povahou. Jste jen v opačném guardu (jak říkají bojovníci), ale možnosti získávat a třídit informace máme ÚPLNĚ STEJNÉ! Všechny zásadní a pravdivé informace můžete také čerpat, jen musíte mít snahu je vyhledat… Nebo můžete nečinně sedět, třást se strachem o život, koukat na ČT, TV Nova nebo CNN Prima News, číst SeznamZprávy, Novinky.cz nebo iDnes.cz, udávat lidi a nic víc. Pak se nic nedozvíte a budete jen slepě poslouchat a poslušně plnit nesmyslné zákony, nařízení a příkazy, protože se na víc nezmůžete. Buď zůstanete otroky a rukojmími špatné vlády nebo se konečně probudíte a uvědomíte si, že ZLO je potřeba potrestat a vymýtit!

error: Obsah je chráněný!