Smějící se bestie…

Tento příspěvek už byl přečten 71 krát!

Pseudovládo této země! Jelikož nemáš na splácení dluhu, musíš si ty peníze nějak obstarat! Takže zvedneš daně z nemovitosti! Zvedneš daně na kyslík, který tvoji občané dýchají! Zvedneš daně na chodník, který obyvatelé ošlapávají!

Uvědomte si, dezoláti a proruští švábové, jednu věc. Až nás vláda totálně zadluží, až nebudeme mít na splácení státního dluhu, což se může při vládním antihospodaření stát velmi brzo, až náš stát zkrachuje, tak to bude znamenat toto:

Náš stát převezmou věřitelé. To je kdo? Banky? Komu patří banky? BlackRocku? Vanguardu? Komu? No prostě těmto bude patřit náš stát. Těmto budeme patřit my všichni i s našimi domovy, s našimi domečky a byty, s auty, zdravotnictvím, školstvím, policií, armádou.

A co udělá právoplatný majitel? Přijde a nalepí nálepky. Nalepí je na ČEZ, na Budvar, na veškerou půdu, na zdravotnictví, na školství, na všechno, co náš stát ještě vlastní. Jenže náš stát toho už moc nevlastní.
A kdo tady něco ještě vlastní? Ano, milí dezoláti, jsme to my. Tedy nejen my dezoláti, ale i ti správní sluníčkoví lidé. I ti, kteří nenávidí Putina a doufají, že ho udolají tím, že jim bude zima. Morálka především! Přece nebudeme odebírat plyn od toho, kdo vraždí děti, ženy a staré babičky a dědy! Tohle vraždění je úplně jiné vraždění než bylo vraždění v Jugoslávii, Iráku, Sýrii, Libyi, Vietnamu, Jemenu  atd.

Prostě ten, kdo zde ještě něco vlastní, jsme my, občané této zadlužené země. A jelikož jsme z těch napůjčovaných peněz nic neměli, jelikož z těch peněz měli něco třeba ukrajinští oligarchové a další, okolo kterých ty půjčené prachy prošly (okolo koho tak mohly projít? Okolo fialy? Okolo rak ušáka? nevíme), tak my ty dluhy zaplatíme.

Ptáte se, jak? Vždyť my s tím nic nemáme. My si prostě budeme žít stejně, jako dříve. Nás se to vlastně netýká. Tak týká. Týká se nás to až na dřeň.

Majitelé naší země, věřitelé, nařídí pseudovládě toto:

„Pseudovládo této země! Jelikož nemáš na splácení dluhu, musíš si ty peníze nějak obstarat! Takže zvedneš daně z nemovitosti! Zvedneš daně na kyslík, který tvoji občané dýchají! Zvedneš daně na chodník, který obyvatelé ošlapávají! „

No a naše pseudovláda zvedne daně. Bude muset. Nebude mít žádnou páku na své věřitele, protože nic nemá. Nic. A tak nám zvedne daně tak, že nebudeme mít vůbec nic. Svlékne nás z poslední košile a zuje nás z posledních bot. A tolik mostů v naší zemi nemáme.

Věřitelům jsme totiž my, občané této země, úplně u prdele. Věřitelé možná ani nevědí, kde naše země leží. Oni chtějí zpátky to, co půjčili. A přes to nejede vlak. A jestli budou nebo nebudou digitální peníze nebo jestli bude nebo nebude grýn dýl, to nám, občanům, kteří budou mít jeden velký sen a to dostat se pod most úplně u prdele. Nebojte, on nás někdo do té jámy naháže, abychom jim zde nesmrděli. Arabášů, černoušků či okradinců tady bude vždycky dost.

Přesně takhle končila Říše římská. Lidé už byli tak zhýčkaní, že nechtěli pracovat. Pracovali za ně otroci a svobodní římští občané trávili čas na stadiónech u gladiátorských zápasů. Demokraticky zvolený senát dával lidem to, co chtějí, aby je udržel na stadiónech a neměl vzbouřené lidi v ulicích. Totiž „systém letadlo“. Čím víc chtěla vláda lidi uklidnit a odvést jeho pozornost ke kravinám, tím více bylo potřeba dát lidem ten chléb a hry a tím více jí to zase stálo peněz a furt rychleji.

I musela vláda zvednout daně. Lidé ovšem již neměli na placení daní a tak dobrovolně vstupovali do otroctví, protože otroci daně neplatili. Nastal masový příval otroků na úkor svobodných občanů, takže bylo málo lidí, kteří by ty daně platili. Vláda tento problém vyřešila tak, že zakázala dobrovolný vstup do otroctví. Nepřipomíná vám to něco? Jen čirou náhodou.

Lidé ovšem opravdu už neměli kde brát a za katrem pro dlužníky daní skončit nechtěli. Drobní zemědělci a drobní řemeslníci odevzdávali dobrovolně svoje majetky, domy a statky těm velkým vlastníkům, takovým starověkým BlackRockům, kteří ještě měli peníze na placení daní. Nakonec zbylo jen několik málo obřích statků.

Římská říše se rozpustila mezi barbary. Upadla zpět na úroveň barbarů a trvalo několik století. Otázka na závěr. Víte, kam se ztratilo veškeré vědění Říše římské? Kam zmizela celá ta kultura? Znalosti? Nezmizely. Tím, kdo toto všechno našel a uschoval u sebe a skrze něhož to všechno znovu proudilo do Evropy, byl mnišský řád sv. Benedikta a později její dcera, vlastně syn, řád cisterciácký. A tak si to celé opět zopakujeme. Na naší generaci bohužel připadlo opakování KONCE Říše římské.

Autor: Alexandra Lechovská