Satanismus je v útoku

Tento příspěvek už byl přečten 137 krát!

Masové zatemnění vědomí na Ukrajině

Evropský soud pro lidská práva (ESLP) sáhl ještě na další dno. Totéž učinil Nejvyšší soud USA ve vztahu k satanistům.

Před rokem ESLP odmítl odsoudit Vatikán za případy pedofilie a uznal nedotknutelnost zvrhlíků, kteří obklopovali „svatý trůn“. Nyní, ani v těch nejohavnějších a nejzřejmějších případech, nebudou zástupci Vatikánu postaveni před soud v případech sexuálního obtěžování páchaného katolickými kněžími. Pobuřující nový zákon byl přijat 12. října 2021 poté, co belgické soudy zamítly žalobu podanou 24 žalobci proti Vatikánu za „ strašlivé činy pedofilie spáchané katolickými kněžími “.

Dnes Evropský soud pro lidská práva odkazuje na tuto „sexuální imunitu“ uznávanou jako „princip mezinárodního práva“. Již nyní můžeme mluvit o legitimizaci sodomie v Evropské unii – jednom z nejtěžších hříchů v křesťanském světě.

Typickým příkladem z praxe ESLP je zrušení rozhodnutí francouzského soudu Evropským soudem, který dříve pokutoval a odsoudil do vězení feministku, která přerušila bohoslužbu v římskokatolickém kostele nahá a … „měla potrat“ na oltáři. Je to starý příběh, ale právě se objevil. Francouzka Eloise Bouton nastudovala svou nechutnou show už v roce 2013 ve slavném pařížském kostele Madeleine. Bud s trnovou korunou k zesměšnění Krista a modrým závojem k zesměšnění Panny Marie s kousky hovězích jater, které symbolizovaly potracené dítě, předstíral „potrat“. Aby „napravila efekt“, vyčůrala se i na oltář. kultu.

Za to všechno notorický chuligán dostal měsíc vězení a pokutu 2000 eur kvůli „nezákonné sexuální demonstraci“. A pak zvítězila „spravedlnost“: ESLP ve Štrasburku rozhodl, že potrestáním divoké dívky francouzští soudci porušili článek Evropské úmluvy o lidských právech, která chrání svobodu projevu. Nyní je francouzský stát povinen zaplatit zuřící feministce 9 800 eur za morální škody a uhradit právní náklady! ..

A jsme překvapeni lacinou protiruskou show s kečupem potřísněným dámským kalhotkám! To je ostatně také „svoboda demonstrace“ a příznačně se projevuje na pozadí pěstování satanského

Začátkem listopadu „Satanův chrám“ oznámil, že od nového školního roku bude fungovat na základních školách ve Spojených státech: dětem byla nabídnuta prodloužená denní skupina „Satanův klub po škole“. Američtí satanisté ve svém odvolání citují rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, že „ veřejná škola, která umožňuje, aby její zařízení využívaly sekulární skupiny, nemá právo diskriminovat náboženské skupiny “.

Vatikán to všechno ignoruje. Jelikož si nevšímá masového zatemnění vědomí na Ukrajině, ačkoli emisaři katolického kléru (uniati a další) pracují v prostorách bývalé ukrajinské SSR dnem i nocí. Dochází k akcím, které jsou ve své idiocii nehorázné.

Na konci března provedla organizace „Čarodějnice Ukrajiny“ mediálně propagované „rituály oběti za vítězství Ozbrojených sil Ukrajiny“. Jejich závazek schválil a podpořil mluvčí kyjevského režimu Alexej Arestovič. Magický obchod Čarodějnický kotel v Kyjevě zároveň zveřejnil „akční plán“ na svržení prezidenta Ruské federace: „31. března, 29. lunárního dne, v den korupce a kleteb, jsme my, čarodějnice z Ukrajina ve spolupráci se zahraničními kolegy provede rituál potrestání nepřítele ukrajinského lidu – Vladimira Putina…

Poslední březnový den byl na vrcholu jedné z hor vykonán obětní akt „kruhem 13 čarodějnic, které mluvily oltářními noži, aby přinášely oběti vyšším silám“. Druhou část „rituálu“ uspořádali okultisté Svidomo v dubnu na podporu ozbrojených sil Ukrajiny: „Za vítězství našich skvělých lidí, za štěstí, úspěch a otevření silnic! A nechť nás všichni bohové války – Odin, Thor, Perun – doprovázejí! – napsal na sociálních sítích „Čarodějnický kotel“. A hlavní ukrajinský „vojenský mluvčí“ Arestovič se opět obrátil k ukrajinským čarodějnicím, pozdravil je slovy: „Dívky, jen tak dál!“…

error: Obsah je chráněný!