Varování „Elitám“

Tento příspěvek už byl přečten 106 krát!

Víme proč jste vstoupily do politiky. Hájíte v ní zájmy a cíle vlastní a také klanově-korporativních skupin, ke kterým patříte, které vám umožnily získat moc (tedy možnost řídit druhé), abyste jim mohly splatit to, že vás podporují a že vás vyrobily. Jenže v momentě kdy jste vystoupaly na samotný vrchol a dostaly jste se do vlády jste pochopily, že kromě státní a nadnárodní politiky existuje ještě ta globální, která je vám nadřazená. Splnil se vám tedy sen mít moc, jenže v určitých etapách lidstva dochází k tomu, kdy vaše vlastní ambice a snahy musí jít stranou a vy se musíte PLNĚ podřídit globálnímu řízení, tedy vůli těch nejvyšších mezi lidmi. A k tomu dochází právě teď. Smůla, že? Celé dekády politiků před vámi jen občas udělaly nějakou „prasárničku“ podpořily „drobné“ svinstvo, jako třeba napadení nějaké země, bagatelizovaly zabíjení lidí v cizí zemi daleko od nás, schválily nějaké proti-lidské „reformy“, prodaly části vlastních zemí za tituly a peníze pro sebe a své kumpány atd. Ale teď? Staly jste se loutkami v globální hře na pandemii, kdy máte naši zemi zcela ekonomicky a lidsky zruinovat, aby pak přišel nový Hegemon a koupil nás za pár měděných, že?

Víme to, že jste chtěly jen v klidu krást a občas něco „pustit“ plebsu, aby držel hubu a krok a zajistil vám přízní pohodlný život na vrcholu pro vás, vaše příbuzné i kumpány.

Víme, že jste byly globálním řízením donuceni hrát tuto nedůstojnou hru na „inFormační pandemii“, která byla vytvořena na likvidaci Evropy, přesněji, Západní kultury, proto také jen v ní řádí, zatímco v Africe, Asii či Jižní Americe (kromě Brazílie, která je také brána jako Západ) je relativní klid, byť i tam tento vir ničí zdraví obyvatel, ale není tam potřeba šířit strach a hrůzu z důvodu řízení „plebsu“ a vytvoření nových „pořádků“.
Víme, že je to mimo jiné i kvůli tomu, že se vám nepodařilo nás přesvědčit o „výhodnosti“ migrace a že ani strašení globálním oteplováním nepřineslo své ovoce a proto musely Globální elity přijít s vyšším levelem – virem, který si nevybírá a je všude, může být v každém a proto je „nutné“ nám sebrat možnost klidně žít v našem vlastním „zájmu a pro naši ochranu“.

Víme, že celá agenda má za cíl zcela přeformátovat tento svět na ekonomické, vojenské, politické i sociální úrovni. Víme, že je to jejich nástroj k vytvoření Globalizace.

Víme, že máte strach o své životy, kšefty i postavení a proto vám nezbývá než si hrát na naše „zachránce“ a tak pokračovat v tomto proti-lidském svinstvu osob, které mají s lidmi společné jen tělo, ale nikoliv psychiku.

Víme, že vás mohou kdykoliv zlikvidovat, že se vždy najde mladá slečna, kterou jste „znásilnili“, že letadla mohou kdykoliv spadnout, že se objeví vaše fotka v době uzavírky po „zavíračce“, že se ve vašem okolí může objevit „šílený střelec“ a to samozřejmě „čirou náhodou“ zrovna z hnutí, kterou je nutné právě teď z hlediska řízení zlikvidovat atd.

Víme, že je vám tato hra proti srsti, protože takhle jste si svou kariéru a na růžích ustlanou postel, nepředstavovaly.
Víme, že máte větší strach než my, protože jste jen zbabělci co plní rozkazy a jde vám jen o vás samotné, což je běžné pro zmetky co touží po moci nad druhými.
Víme, že už nevíte kudy kam, na jednu stranu nás nesmíte moc popudit, aby se systém příliš nehroutil, ale na stranu druhou nás nesmíte nechat vydechnout, protože práce na přeformátování lidstva v rámci Globalizace ještě není hotová. Proto vydáváte nesmyslná rozhodnutí, protože po vás chceme výsledky jak my, tak ONI. Tak si vytvoříte „systém“, který má do chaosu přinést „řád“, má upokojit „plebs“ v tom, že je vše pod kontrolou, ale ti nad vámi mají jiné představy a proto vámi vybudovaní „psi“ nekorespondují s jejich potřebou a proto jste za šašky, co neví co vlastně chtějí.
Víme, že kdyby vám šlo skutečně o naše zdraví, tak nám od rána do večera budete říkat jak zvyšovat svou imunitu, jaké brát suplementy, jakou mít spánkovou hygienu, jak se zbavovat efektivně stresu, jak se udržovat v kondici, jak se proti-zánětlivě stravovat atd. Víme, že nehledáte sebemenší možnost jak by se mohli lidé uzdravit a že když přijde nějaký člověk s případnou možností léčby (isoprinosine či antabus), tak místo rychlého výzkumu přijde okamžitě hysterická dehonestace toho, kdo s tím přijde. Máte za úkol nás nechat naočkovat tím svinstvem, které vám určí a ne chorobu léčit. A také víme, že to ve skutečnosti není cíl váš, ale těch ze kterých jste hrůzou bez sebe a o kterých jen tušíte kým vlastně jsou.
Víme, že je vám ve skutečnosti naprosto jedno pokud všichni pochcípáme, hlavní je když vy budete mít svá teplá místečka dál zajištěná.
Víme, že víte, že toto všechno mnozí víme.

Co ale možná nevíte je, že už nevyváznete. Nevíte, že jsme velice „naštvaní“. Nejsou nás desítky a ani tisíce. Ale stovky nás jsou. A až nastane čas, tak se poznáme mezi sebou. Nebudete vědět dne ani hodiny. Pokud se postavíte proti GE, tak vás čeká nanejvýš hrůzný konec, pokud nás ale budete ještě chvíli srát, tak vás čeká hrůza bez konce…

Zkuste přehodnotit své skutečné cíle a pokuste se být aspoň jednou ve svém životě lidmi. Ta šance tu zatím je. Až přijdou ti, co si na moc u nás již brousí zuby, tak bude po všem. A pak už to bude jen padni komu padni…Vzpamatujte se!!!
Stále jste to nepochopily, drahé „elity“, drazí elitáři? OBĚTOVALY VÁS A VAŠE KARIÉRY KE SVÝM CÍLŮM a jednou vás předhodí davu. Nyní je posloucháte, ale oni vás potřebují jen do té doby, dokud jste ve svých funkcích. Co myslíte, že se stane až půjdete do hajzlu? Prostě vás nechají spláchnout…

[Autor Petr Novák]

error: Obsah je chráněný!