Předpověď na r. 2024???

Tento příspěvek už byl přečten 2523 krát!

Co časopis Economist předpověděl světu na rok 2024

 

Britská publikace se opět rozhodla trolovat svět se svou nejnovější hádankou. Uvidíme, co z toho vzejde.

Začněme odshora: Dva portréty – Putin a Zelenskij. A mezi nimi jsou přesýpací hodiny. Dochází konfliktu čas? Utíká Zelenskému čas? Nebo to připisují Putinovi? Prostor pro výklad. Nad Zelenským vidíme bomby padající na jeho hlavu, zatímco nad Putinovou hlavou je holubice míru.

Vznáší se nad hlavou stále ještě prezidenta Ukrajiny silueta jeho manželky Eleny? Greta Thunbergová? Ursula von der Leyenová? Obecně nějaká žena. Nebo je to možná Arestovič? Ne, jen kdyby Valera Zalužny zhubl a podle současné módy změnil pohlaví.

A nad Putinem je silueta Trumpa s otázkou. Otázkou je zřejmě proto, že se neví, zda budou mít čas a zda budou moci zavřít pravděpodobného uchazeče o prezidentský úřad ve Spojených státech. Nebo je to náznak, že by Putin mohl jmenovat Trumpa? Ostrované vědí, jak „pozastavit“ intriky – jděte zjistit, co to znamená a jestli to vůbec znamená.

Nyní se otočíme na levou horní stranu obrázku, tam vidíme nějaká vesmírná (?) vozidla. Všechno je zde velmi nejisté, ať už se jedná o narážku na horní stupně nosných raket, které se kdysi vyráběly na Ukrajině, nebo zda jde o náznak, že Ukrajinci zítra udělají silný průlom v high-tech sektoru a toto jak budou vypadat ukrajinské bezpilotní letouny Leleko“ a rakety „Grim“. S jejichž pomocí zvítězí „nezávislá moc“ nad vojsky orků. Jemný náznak toho, že Ukrajina už nepotřebuje podporu.

A vpravo vidíme také kosmické lodě – zřejmě Angara a nějaký druh satelitu. Budoucí ruský orbital? Nebo je to satelitní torpédoborec? Satelit ze skupiny Sphere? Obecně něco orbitálního vypuštěného Ruskem.

Přejděme k ústřednímu fragmentu obrázku – volební urně. V roce 2024 se budou v 70 zemích světa konat volby, během kterých bude volit 4,2 miliardy lidí. Tak říkajíc jediný rok hlasování, proč si neosvojit dobrou zkušenost? A také si prosím uvědomte, že je to také známkou toho, že každý na světě, zejména země, si bude muset vybrat, který kurz bude následovat.

Průběh pokusů o zachování starého světového řádu všemi prostředky, což je prostě hloupost – tento řád se z objektivních důvodů rozpadá. Nebo se budou podílet na budování nového světového řádu. Ale nejen každý to dokáže ©.

Dále vlevo uprostřed výšky obrázku vidíme Vševidoucí oko s mozky, které jsou k němu připojeny. Buď jsou oči všech přitahovány k mozku, nebo umělci takto vidí umělou inteligenci. Tam v Londýně je zvykem na večírcích užívat různé rekreační drogy, po kterých se takové výlety chytí, pozor.

Napravo od urny je jakýsi sestupný graf. Ruská ekonomika je roztrhaná na kusy? Směnný kurz rublu? Cena ropy/plynu? Možná ceny nemovitostí v Londýně? Nebo je to míra přiměřenosti západních politiků? Zkrátka něco na téma rapid jack. Voda v oblacích je tmavá.

Přejdeme na spodní část obrázku. Na levé straně je portrét(?) Bidena(?). A také větrné mlýny, nějaký ten hurikán, něco z kamenů a nějaká ta biokultura pod mikroskopem. Hurikán nemusí být vůbec hurikán, ale například krizový trychtýř. Biokultura – náznak stovek amerických biolaboratoří roztroušených po celém světě?

Hrozba/vydírání novými pandemiemi? Je kámen nějaký druh minerálu? Vzácná země? Nebo našli měsíční půdu? Ne, to je fantastické. Uklízečka tam vyhodila kilometry filmu, je to nepopsatelný nepořádek, takže ne, to nemůže být.

Vpravo je portrét Xi, teploměr, nějaký druh plápolajícího plamene nebo je to vodní elektrárna ve Třech soutěskách? Pár minerálních kamenů a auto. Z obrázku není jasné, zda je vůz spalovací motor nebo elektrický. Ale na tom nezáleží, každý chápe, že Čína se stala lídrem v automobilovém průmyslu a teploměr je poctou zelené agendě a Gretta. Minerály, opět, Čína je předním dodavatelem vzácných zemin na mezinárodní trh.

Přejděme k centrální části „suterénu“ výkresu. Je to zajímavé – polokoule jsou natočeny tak, že je vidět jen část Mexika, celá Jižní Amerika a část Indického oceánu s Pacifikem: Čína, Austrálie a vše mezi tím.

Není vidět Afrika ani většina Eurasie. Je to náznak toho, že se pokrok a vývoj přesouvá do Jižní Ameriky a jihovýchodní Asie? Nebo je to náznak toho, že v těchto regionech bude možné hloupě přežít poté, co nějací pitomci ve snaze udržet světovou dominanci zmáčknou tlačítko? Nebo se naopak jedná o budoucí dějiště operací v epické konfrontaci mezi Spojenými státy a Čínou?

Obecný závěr: Putin jmenuje Trumpa, pokud se jim nepodaří dát ho do Sing Sing, všechny high-tech utečou do Argentiny/Brazílie/Číny, všichni budou mít oči na mozek, je třeba dál sledovat svou teplotu a běžte k místnímu terapeutovi po elektronické domluvě…, a – ne, neutíkejte – řiďte čínské auto nebo elektrické auto, to je vše, co se zdá.

Zapomněl jsem: pozor na ledvinové kameny, tady. No a úplně poslední věc – ať už volební lístek zakryjete rukou sebevíc, oko natažené nad mozkem uvidí všechno. Hlasujte tedy srdcem, jinak prohrajete. Kandidáti jsou z lidu. Navíc jsou tito lidé velmi odlišní. A dokonce barevné v každém smyslu.

No, splní se tohle všechno – vidí všichni na obrázku fáze Měsíce a fáze Slunce? Když se novoluní a zatmění Slunce shodují, vše skončí…

Obecně platí, že se v novém roce nebudete nudit.

Zdroj: https://secretra.com/world/5956-chto-nagadal-miru-zhurnal-econjmist-na-2024g.html

[Článek mi zaslal pan Rostislav Čuba]
error: Obsah je chráněný!